Stand Eredivisie na ronde 31: PSV met tien punten voorsprong kampioen
Zondag, 15 april 2018 om 18:40

PSV legde zondagmiddag beslag op de landstitel. De Eindhovenaren waren in het eigen Philips Stadion met 3-0 te sterk voor Ajax en hebben nu tien punten meer dan de Amsterdammers, met nog drie speelronden te gaan. Vitesse deed goede zaken in de strijd om een play-offticket en staat zesde, terwijl FC Twente kansloos lijkt te zijn om zich nog te handhaven. De achterstand op Sparta Rotterdam bedraagt vier punten.

Nr.TeamMWGVP
1PSV32263381
2Ajax32234573
3AZ32215668
4Feyenoord32186860
5FC Utrecht321311850
6sc Heerenveen3212101046
7Vitesse321291145
8PEC Zwolle321281244
9ADO Den Haag321271343
10Excelsior321171440
11Heracles Almelo321081438
12FC Groningen327131234
13VVV-Venlo327131234
14Willem II32961733
15NAC Breda32861830
16Roda JC Kerkrade32761927
17Sparta Rotterdam32761927
18FC Twente32581923

 
Eredivisie

Meer nieuws
Het is niet (meer) mogelijk om te reageren op dit document.
Reacties