WK 2018 Rusland: een overzicht van alle definitieve selecties
Donderdag, 14 juni 2018 om 09:49

Het WK staat voor de deur en dus het aan 32 bondscoaches de taak om alle selecties voor het eindtoernooi in Rusland bekend te maken. Sommige definitieve selecties zijn al bekend, terwijl er bij andere landen nog wat knopen moeten worden doorgehakt. Bekijk hier het complete overzicht van alle (voorlopige) WK-selecties.

Groep A

Rusland

Doel: Igor Akinfeev (CSKA Moskou), Vladimir Gabulov (Club Brugge), Andrey Lunev (Zenit Sint-Petersburg).

Verdediging: Vladimir Granat (Rubin Kazan), Sergei Ignashevich (CSKA Moskou), Fedor Kudryashov (Rubin Kazan), Ilya Kutepov (Spartak Moskou), Andrey Semenov (Akhmat Grozny), Igor Smolnikov (Zenit Sint-Petersburg), Mário Fernandes (CSKA Moskou).

Middenveld: Yuri Gazinskiy (FC Krasnodar), Alexsandr Golovin (CSKA Moskou), Alan Dzagoev (CSKA Moskou), Alexsandr Erokhin (Zenit Sint-Petersburg), Yuri Zhirkov (Zenit Sint-Petersburg), Daler Kuzyaev (Zenit Sint-Petersburg), Roman Zobnin (Spartak Moskou), Alexsandr Samedov (Spartak Moskou), Anton Miranchuk (Lokomotiv Moskou), Denis Cheryshev (Villarreal).

Aanval: Artem Dzyuba (Arsenal Tula), Aleksei Miranchuk (Lokomotiv Moskou), Fedor Smolov (FC Krasnodar).

Egypte

Doel: Essam El Hadary (Al Taawoun), Mohamed El-Shennawy (Al Ahly), Sherif Ekramy (Al Ahly).

Verdediging: Ahmed Fathi, Saad Samir, Ayman Ashraf (all Al Ahly), Mahmoud Hamdy (Zamalek), Mohamed Abdel-Shafy (Al Fateh), Ahmed Hegazi (West Bromwich Albion), Ali Gabr (Zamalek), Ahmed Elmohamady (Aston Villa), Omar Gaber (Los Angeles FC).

Middenveld: Tarek Hamed, (Zamalek), Shikabala (Zamalek), Abdallah Said (Al Ahli), Sam Morsy (Wigan Athletic), Mohamed Elneny (Arsenal), Mahmoud Kahraba (Al Ittihad), Ramadan Sobhi (Stoke City), Mahmoud Hassan (Kasimpasa), Amr Warda (Atromitos).

Aanvallers: Marwan Mohsen (Al Ahly), Mohamed Salah (Liverpool).

Saoedi-Arabië

Doel: Mohammed Al-Owais, Yasser Al-Mosailem (Al-Ahli), Abdullah Al-Mayouf (Al-Hilal).

Verdediging: Mansoor Al-Harbi, Motaz Hawsawi (Al-Ahli), Omar Hawsawi (Al-Nassr), Mohammed Al-Breik, Osama Hawsawi, Ali Al-Bulaihi, Yasser Al-Shahrani (Al-Hilal).

Middenveld: Abdulmalek Al-Khaibri, Abdullah Otayf, Mohammed Kanno, Salman Al-Faraj (Al-Hilal), Houssain Al-Mogahwi, Taisir Al-Jassim (Al-Ahli), Abdullah Al-Khaibari (Al Shabab).

Aanvallers: Salem Al-Dawsari (Villarreal), Hattan Bahebri (Al Shabab), Fahad Al-Muwallad (Levante), Yahya Al-Shehri (Leganés), Mohammed Al-Sahlawi (Al Nassr), Muhannad Assiri (Al-Ahli).

Uruguay

Doel: Fernando Muslera (Galatasaray), Martín Silva (Vasco Da Gama), Martín Campaña (Independiente)

Verdediging: Guillermo Varela (Peñarol), Diego Godín (Atlético Madrid), Sebastián Coates (Sporting Portugal), José María Giménez (Atlético Madrid), Maximiliano Pereira (FC Porto), Gastón Silva (Independiente), Martín Cáceres (Lazio)

Middenveld: Nahitan Nández (Boca Juniors), Lucas Torreira (Sampdoria), Matías Vecino (Internazionale), Rodrigo Bentancur (Juventus), Carlos Sánchez (Monterrey), Giorgian De Arrascaeta (Cruzeiro), Diego Laxalt (Genoa), Cristian Rodríguez (Peñarol)

Aanval: Jonathan Urretaviscaya (Monterrey), Cristhian Stuani (Girona), Maximiliano Gómez (Celta de Vigo), Edinson Cavani (París Saint Germain) en Luis Suárez (Barcelona).

Groep B

Iran

Doel: Alireza Beiranvand (Persepolis), Rashid Mahazeri (Zob Ahan), Amir Abedzadeh (Marítimo).

Verdediging: Milad Mohamaddi (Achmat Grozny), Mohammad Reza Khanzadeh (Padideh), Morteza Pouraliganji (Al Saad), Ramin Rezaeian (Oostende), Pejman Montazeri, Rouzbeh Cheshmi en Seyed Majid Hosseini (allen Esteghlal).

Middenveld: Masoud Shojaei (AEK Athene), Mehdi Torabi (beiden Saipa), Saeid Ezatolahi (Amkar Perm), Omid Ebrahimi (Esteghlal), Vahid Amiri (Persepolis), Ashkan Dejagah (Nottingham Forest), Saman Ghoddos (Östersund), Ehsan Hajsafi (Olympiakos).

Aanval: Alireza Jahanbakhsh (AZ), Reza Ghoochannejhad (Heerenveen), Karim Ansarifard (Olympiakos), Sardar Azmoun (Roebin Kazan), Mahdi Taremi (Al-Gharafa).

Marokko

Doel: Munir Mohand Mohamedi (Numancia), Yassine Bounou (Girona), Ahmed Reda Tagnaouti (Tanger)

Verdediging: Nabil Dirar (Fenerbahçe), Manuel Da Costa (Medipol Basaksehir), Romain Saiss (Wolverhampton Wanderers), Hamza Mendyl (Lille OSC), Mehdi Benatia (Juventus), Achraf Hakimi (Real Madrid)

Middenveld: Mbark Boussoufa (Al Jazira), Karim El Ahmadi, Sofyan Amrabat (beiden Feyenoord), Youssef Ait Bennasser (Caen), Younès Belhanda (Galatasaray), Faycal Fajr (Getafe), Amine Harit (Schalke 04), Hakim Ziyech (Ajax)

Aanval: Ayoub El Kaabi (RS Berkane), Khalid Boutaib (Yeni Malatyaspor), Aziz Bouhaddouz (St. Pauli), Nordin Amrabat (Léganes), Mehdi Carcela-Gonzales (Standard Luik), Youssef En-Neysri (Málaga)

Karim El Ahmadi en Alireza Jahanbakhsh komen elkaar tegen in de groepsfase.

Portugal

Doel: Anthony Lopes (Olympique Lyon), Beto (Goztepe), Rui Patrício (Sporting Lissabon)

Verdediging: Bruno Alves (Rangers FC), Cédric Soares (Southampton), José Fonte (Dalian Yifang), Mário Rui (Napoli), Pepe (Besiktas), Raphael Guerreiro (Borussia Dortmund), Ricardo Pereira (FC Porto), Rúben Dias (Benfica)

Middenveld: Adrien Silva (Leicester City), Bruno Fernandes (Sporting Lissabon), João Mário (West Ham United), João Moutinho (AS Monaco), Manuel Fernandes (Lokomotiv Moskou), William Carvalho (Sporting Lissabon)

Aanval: André Silva (AC Milan), Bernardo Silva (Manchester City), Cristiano Ronaldo (Real Madrid), Gelson Martins (Sporting Lissabon), Gonçalo Guedes (Valencia), Ricardo Quaresma (Besiktas).

Spanje

Doel: David de Gea (Manchester United), Kepa Arrizabalaga (Athletic Club), Pepe Reina (Napoli)

Verdediging: Jordi Alba, Gerard Piqué (beiden Barcelona), César Azpilicueta (Chelsea), Dani Carvajal, Nacho Fernández, Sergio Ramos (allen Real Madrid), Nacho Monreal (Arsenal), Álvaro Odriozola (Real Sociedad)

Middenveld: Isco (Real Madrid), Thiago Alcântara (Bayern München), David Silva (Manchester City), Sergio Busquets, Andrés Iniesta (beiden Barcelona), Saúl Ñíguez, Koke (beiden Atlético Madrid)

Aanval: Iago Aspas (Celta de Vigo), Diego Costa (Atlético Madrid), Rodrigo (Valencia), Marco Asensio en Lucas Vázquez (beiden Real Madrid)

Groep C

Australië

Doel: Brad Jones (Feyenoord), Mathew Ryan (Brighton & Hove Albion), Danny Vukovic (Racing Genk).

Verdediging: Aziz Behich (Bursaspor), Milos Degenek (Yokohama F. Marinos), Matthew Jurman (Suwon Bluewings), James Meredith (Millwall), Joshua Risdon (Western Sydney Wanderers), Trent Sainsbury (Grasshoppers).

Middenveld: Jackson Irvine (Hull City), Mile Jedinak (Aston Villa), Robbie Kruse (VfL Bochum), Massimo Luongo (Queens Park Rangers), Mark Milligan (Al-Ahli Jeddah), Aaron Mooy (Huddersfield Town), Tom Rogic (Celtic).

Aanval: Tim Cahill (Millwall), Tomi Juric (FC Luzern), Mathew Leckie (Hertha BSC), Andrew Nabbout (Urawa Red Diamonds), Dimi Petratos (Newcastle United Jets).

Denemarken

Doel: Kasper Schmeichel (Leicester City), Frederik Rönnow (Bröndby IF), Jonas Lössl (Huddersfield Town).

Verdediging: Simon Kjaer (Sevilla), Mathias 'Zanka' Jörgensen (Huddersfield Town), Andreas Christensen (Chelsea), Jens Stryger Larsen (Udinese), Riza Durmisi (Real Betis), Jannik Vestergaard (Borussia Mönchengladbach), Henrik Dalsgaard (Brentford FC), Jonas Knudsen (Ipswich Town).

Middenveld: Christian Eriksen (Tottenham Hotspur), Thomas Delaney (Werder Bremen), William Kvist (FC Kopenhagen), Lasse Schöne (Ajax), Lukas Lerager (Bordeaux), Michael Krohn-Dehli (Deportivo La Coruña).

Aanval: Nicolai Jörgensen (Feyenoord), Andreas Cornelius (Atalanta), Pione Sisto (Celta de Vigo), Viktor Fischer (FC Kopenhagen), Yussuf Poulsen (RB Leipzig), Martin Braithwaite (Bordeaux), Kasper Dolberg (Ajax).

Frankrijk

Doel: Hugo Lloris (Tottenham Hotspur), Steve Mandanda (Olympique Marseille), Alphonse Aréola (Paris Saint-Germain)

Verdediging: Djibril Sidibé (AS Monaco), Benjamin Pavard (VfB Stuttgart) Samuel Umtiti (Barcelona), Raphaël Varane (Real Madrid), Presnel Kimpembe (Paris Saint-Germain), Adil Rami (Olympique Marseille), Benjamin Mendy (Manchester City), Lucas Hernandez (Atlético Madrid)

Middenveld: Paul Pogba (Manchester United), Corentin Tolisso (Bayern München), Blaise Matuidi (Juventus), N'Golo Kanté (Chelsea), Steven Nzonzi (Sevilla)

Aanval: Antoine Griezmann (Atlético Madrid), Olivier Giroud (Chelsea), Kylian Mbappé (Paris Saint-Germain), Ousmane Dembélé (Barcelona), Florian Thauvin (Olympique Marseille), Nabil Fekir (Olympique Lyon), Thomas Lemar (AS Monaco).

Peru

Doel : Pedro Gallese (Veracruz), José Carvallo (UTC), Carlos Cáceda (Municipal).

Verdediging: Luis Advíncula (Lobos), Miguel Araujo (Alianza Lima), Aldo Corzo (Universitario), Nilson Loyola (Melgar), Christian Ramos (Veracruz), Alberto Rodríguez (Junior), Anderson Santamaría (Puebla), Miguel Trauco (Flamengo).

Middenveld: Pedro Aquino (Lobos), Wilmer Cartagena (Veracruz), Christian Cueva (São Paulo), Edison Flores (Aalborg BK), Paolo Hurtado (Vitória Guimaraes), Andy Polo (Portland Timbers), Renato Tapia (Feyenoord), Yoshimar Yotún (Orlando City).

Aanvallers: André Carrillo (Watford), Raúl Ruidíaz (Morelia), Jefferson Farfán (Lokomotiv), Paolo Guerrero (Flamengo).

Groep D

Argentinië

Doel: Sergio Romero (Manchester United), Willy Caballero (Chelsea), Franco Armani (River Plate)

Verdediging: Gabriel Mercado (Sevilla), Cristian Ansaldi (Torino), Nicolás Otamendi (Manchester City), Federico Fazio (AS Roma), Marcos Rojo (Manchester United), Nicolás Tagliafico (Ajax), Marcos Acuña (Sporting Portugal)

Middenveld: Javier Mascherano (Hebei China Fortune), Eduardo Salvio (Benfica), Lucas Biglia (AC Milan), Giovani Lo Celso (Paris Saint-Germain), Ever Banega (Sevilla), Maximiliano Meza (Independiente), Ángel Di María (Paris Saint-Germain), Cristian Pavón (Boca Juniors), Enzo Pérez (River Plate)

Aanval: Lionel Messi (Barcelona), Paulo Dybala, Gonzalo Higuaín (beide Juventus), Sergio Agüero (Manchester City).

Kroatië

Doel: Danijel Subasic (AS Monaco), Lovre Kalinic (Gent), Dominik Livakovic (Dinamo Zagreb).

Verdediging: Vedran Corluka (Lokomotiv Moskou), Domagoj Vida (Besiktas), Sime Vrsaljko (Atlético Madrid), Dejan Lovren (Liverpool), Ivan Strinic (Sampdoria), Josip Pivaric (Dinamo Kiev), Tin Jedvaj (Bayer Leverkusen), Duje Caleta-Car (Red Bull Salzburg).

Middenveld: Luka Modric en Mateo Kovacic (beiden Real Madrid), Ivan Rakitic (Barcelona), Milan Badelj (Fiorentina), Marcelo Brozovic (Internazionale), Filip Bradaric (NK Rijeka).

Aanval: Mario Mandzukic (Juventus), Ivan Perisic (Internazionale), Nikola Kalinic (AC Milan), Andrej Kramaric (TSG Hoffenheim), Marko Pjaca (Schalke), Ante Rebic (Eintracht Frankfurt).

IJsland

Doel: Hannes Thór Halldórsson (Randers FC), Rúnar Alex Rúnarsson (Nordsjælland), Frederik Schram (Roskilde)

Verdediging: Birkir Már Sævarsson (Valur Reykjavík), Ragnar Sigurdsson (FK Rostov), Kári Árnason (Aberdeen), Ari Freyr Skúlason (KSC Lokeren), Sverrir Ingi Ingason (FK Rostov), Hörður Björgvin Magnússon (Bristol City), Samúel Kári Friðjónsson (Valerenga), Hólmar Örn Eyjólfsson (Levski Sofia)

Middenveld: Aron Gunnarsson (Cardiff City), Gylfi Sigurdsson (Everton), Emil Hallfredsson (Udinese), Birkir Bjarnason (Aston Villa), Jóhann Berg Gudmundsson (Burnley), Ólafur Ingi Skúlason (Karabükspor), Arnór Ingvi Traustason (Malmö FF), Rúrik Gíslason (Sandhausen)

Aanval: Alfred Finnbogason (FC Augsburg), Jón Dadi Bödvarsson (Reading), Björn Sigurdarson (FK Rostov), Albert Gudmundsson (PSV).

Nigeria

Doel: Francis Uzoho (Deportivo La Coruña), Ikechukwu Ezenwa (Enyimba FC), Daniel Akpeyi (Chippa United).

Verdediging: Abdullahi Shehu (Bursaspor FC), Tyronne Ebuehi (ADO Den Haag, gaat naar Benfica), Elderson Echiejile (Cercle Brugge), Brian Idowu (Amkar Perm), Chidozie Awaziem (Nantes), William Troost-Ekong (Bursaspor), Leon Balogun (1.FSV Mainz 05, gaat naar Brighton & Hove Albion), Kenneth Omeruo (Kasimpasa).

Middenveld: Jon Obi Mikel (Tianjin Teda), Ogenyi Onazi (Trabzonspor), Wilfried Ndidi (Leicester City), Oghenekaro Etebo (Las Palmas), John Ogu (Hapoel Be’er Sheva), Joel Obi (Torino).

Aanval: Ahmed Musa (CSKA Moskou), Kelechi Iheanacho (Leicester City), Victor Moses (Chelsea), Odion Ighalo (Changchun Yatai), Alex Iwobi (Arsenal), Simeon Tochukwu Nwankwo (Crotone).

Groep E

Brazilië

Doel: Alisson (AS Roma), Cassio Ramos (Corinthians), Ederson (Manchester City).

Verdediging: Danilo (Manchester City), Geromel (Grêmio), Filipe Luis (Atlético Madrid), Marcelo (Real Madrid), Marquinhos, Thiago Silva (Paris Saint-Germain), Miranda (Internazionale), Fagner (Corinthians).

Middenveld: Casemiro (Real Madrid), Fernandinho (Manchester City), Fred (Shakhtar Donetsk), Paulinho, Philippe Coutinho (Barcelona), Renato Augusto (Beijing Guoan), Willian (Chelsea).

Aanval: Douglas Costa (Juventus), Firmino (Liverpool), Gabriel Jesus (Manchester City), Neymar (Paris Saint-Germain), Taison (Shakhtar Donetsk).

Costa Rica

Doel: Keylor Navas (Real Madrid), Patrick Pemberton (Alajuelense), Leonel Moreira (Herediano)

Verdediging: Cristian Gamboa (Celtic), Ian Smith (Norrköping), Ronáld Matarrita (New York City FC), Bryan Oviedo (Sunderland), Óscar Duarte (Espanyol), Giancarlo González (Bologna), Francisco Calvo (Minnesota United FC), Kendall Waston (Vancouver Whitecaps), Johnny Acosta (Rionegro Águilas)

Middenveld: David Guzman (Portland Timbers), Yeltsin Tejeda (Lausanne-Sport), Celso Borges (Deportivo La Coruña), Randall Azofeifa (Herediano), Rodney Wallace (New York City FC), Daniel Colindres (Saprissa), Christian Bolaños (Saprissa),

Aanval: Bryan Ruiz (Sporting Portugal), Johan Venegas (Saprissa), Joel Campbell (Real Betis), Marco Ureña (Los Angeles FC).

Servië

Doel: Vladimir Stojkovic (Partizan Belgrado), Predrag Rajkovic (Maccabi Tel Aviv), Marko Dmitrovic (Eibar).

Verdediging: Branislav Ivanovic (Zenit Sint-Petersburg), Aleksandar Kolarov (AS Roma), Antonio Rukavina (Villarreal), Dusko Tosic (Guangzhou R&F), Milos Veljkovic (Werder Bremen), Uros Spajic (Krasnodar), Nikola Milenkovic (Fiorentina), Milan Rodic (Rode Ster Belgrado).

Middenveld: Nemanja Matic (Manchester United), Luka Milivojevic (Crystal Palace), Sergej Milinkovic-Savic (Lazio), Adem Ljajic (Torino), Marko Grujic (Cardiff City), Dusan Tadic (Southampton), Filip Kostic (Hamburger SV), Andrija Zivkovic (Benfica), Nemanja Radonjic (Rode Ster Belgrado).

Aanval: Aleksandar Mitrovic (Fulham), Aleksandar Prijovic (PAOK Saloniki), Luka Jovic (Eintracht Frankfurt).

Zwitserland

Doel: Roman Bürki (Borussia Dortmund), Yvon Mvogo (RB Leipzig), Yann Sommer (Borussia Mönchengladbach).

Verdediging: Maunel Akanji (Borussia Dortmund), Johan Djourou (Antalyaspor), Nico Elvedi (Borussia Mönchengladbach), Michael Lang (Basel), Stephan Lichtsteiner (Juventus), Francois Moubandje (Toulouse), Ricardo Rodriguez (AC Milan), Fabian Schar (Deportivo La Coruna).

Middenveld: Valon Behrami (Udinese), Blerim Dzemaili (Bologna), Gelson Fernandes (Eintracht Frankfurt), Remo Freuler (Atalanta), Xherdan Shaqiri (Stoke City), Granit Xhaka (Arsenal), Denis Zakaria (Borussia Monchengladbach), Steven Zuber (TSG Hoffenheim).

Aanval: Breel Embolo (Schalke 04), Haris Seferovic (Benfica), Mario Gavranovic (Dinamo Zagreb), Josip Drmic (Borussia Mönchengladbach).

Groep F

Duitsland

Doel: Marc-André ter Stegen (Barcelona), Manuel Neuer (Bayern München), Kevin Trapp (Paris Saint-Germain)

Verdediging: Mats Hummels, Niklas Süle, Joshua Kimmich, Jérôme Boateng (Bayern München), Matthias Ginter (Borussia Mönchengladbach), Jonas Hector (1.FC Köln), Marvin Plattenhardt (Hertha BSC), Antonio Rüdiger (Chelsea)

Middenveld: Mesut Özil (Arsenal), Ilkay Gündogan (Manchester City), Leon Goretzka (Schalke 04, vanaf volgend seizoen Bayern München), Julian Draxler (Paris Saint-Germain), Sami Khedira (Juventus), Toni Kroos (Real Madrid), Sebastian Rudy (Bayern München)

Aanval: Thomas Müller (Bayern München), Mario Gómez (VfB Stuttgart), Julian Brandt (Bayer Leverkusen), Marco Reus (Borussia Dortmund), Timo Werner (RB Leipzig)

Mexico

Doel: Guillermo Ochoa (Standard Luik), Alfredo Talavera (Toluca), Jesus Corona (Cruz Azul).

Verdediging: Carlos Salcedo (Eintracht Frankfurt), Néstor Araujo (Santos Laguna), Héctor Moreno (Real Sociedad), Hugo Ayala (Tigres), Edson Álvarez (Club América), Jesus Gallardo (Pumas), Miguel Layun (Sevilla).

Middenveld: Rafa Márquez (Atlas), Héctor Herrera (FC Porto), Erick Gutierrez (Pachuca), Jonathan dos Santos (LA Galaxy), Andrés Guardado (Real Betis), Marco Fabián (Eintracht Frankfurt), Giovani Dos Santos (LA Galaxy).

Aanval: Javier Hernández (West Ham United), Raúl Jiménez (Benfica), Oribe Peralta (Club America), Jesus Corona (FC Porto), Carlos Vela (LAFC), Javier Aquino (Tigres), Hirving Lozano (PSV).

Zuid-Korea

Doel: Seung-Gyu Kim (Vissel Kobe), Jin-Hyeon Kim (Cerezo Osaka), Hyun-Woo Cho (Daegu FC)

Verdediging: Young-Gwon Kim (Guangzhou Evergrande), Hyun-Soo Jang (FC Tokyo), Seung-Hyun Jung (Sagan Tosu), Yong-Sun Yun (Seongnam FC), Ban-Suk Oh (Jeju United), Min-Woo Kim (Sangju Sangmu), Joo-Ho Park (Ulsan Hyundai), Chul Hong (Sangju Sangmu), Yo-Han Go (FC Seoul), Yong Lee (Jeonbuk Hyundai Motors)

Middenveld: Sung-Yueng Ki (Swansea City), Woo-Young Jung (Vissel Kobe),Se-Jong Yu (Asan Mugunghwa FC), Ja-Cheol Koo (FC Augsburg), Jae-Sung Lee (Jeonbuk Hyundai Motors), Seung-Woo Lee (Hellas Verona), Seon-Min Moon (Incheon United)

Aanval: Shin-Wook Kim (Jeonbuk Hyundai Motors), Heung-Min Son (Tottenham Hotspur), Hee-Chan Hwang (Red Bull Salzburg)

Zweden

Doel: Robin Olsen (FC Kopenhagen), Karl-Johan Johnsson (Guingamp), Kristoffer Nordfeldt (Swansea City)

Verdediging: Mikael Lustig (Celtic), Victor Lindelöf (Manchester United), Andreas Granqvist (FC Krasnodar), Martin Olsson (Swansea City), Ludwig Augustinsson (Werder Bremen), Filip Helander (Bologna), Emil Krafth (Bologna), Pontus Jansson (Leeds United).

Middenveld: Viktor Claesson (FC Krasnodar), Jimmy Durmaz (Toulouse), Albin Ekdal (Hamburger SV), Emil Forsberg (RB Leipzig), Sebastian Larsson (Hull City), Gustav Svensson (Seattle Sounders), Oscar Hiljemark (Genoa), Marcus Rohdén (Crotone).

Aanval: Marcus Berg (Al Ain), John Guidetti (Deportivo Alavés), Isaac Kiese Thelin (Waasland-Beveren), Ola Toivonen (Toulouse)

Groep G

België

Doel: Thibaut Courtois (Chelsea), Simon Mignolet (Liverpool), Koen Casteels (VfL Wolfsburg)

Verdediging: Toby Alderweireld (Tottenham Hotspur), Jan Vertonghen (Tottenham Hotspur), Vincent Kompany (Manchester City), Thomas Vermaelen (Barcelona), Thomas Meunier (Paris Saint-Germain), Dedryck Boyata (Celtic), Laurent Ciman (LAFC)

Middenveld: Kevin De Bruyne (Manchester City), Mousa Dembélé (Tottenham Hotspur), Axel Witsel (Tianjin Quanjian), Marouane Fellaini (Manchester United), Thorgan Hazard (Borussia Mönchengladbach), Youri Tielemans (AS Monaco), Leander Dendoncker (Anderlecht)

Aanval: Yannick Carrasco (Dalian Yifang), Nacer Chadli (West Bromwich Albion), Eden Hazard (Chelsea), Dries Mertens (Napoli), Romelu Lukaku (Manchester United), Michy Batshuayi (Borussia Dortmund), Adnan Januzaj (Real Sociedad)

Engeland

Doel: Jack Butland (Stoke City), Jordan Pickford (Everton), Nick Pope (Burnley)

Verdedigers: John Stones, Kyle Walker (Manchester City), Phil Jones, Ashley Young (Manchester United) Gary Cahill (Chelsea), Kieran Trippier, Danny Rose (Tottenham Hotspur), Harry Maguire (Leicester City), Trent Alexander-Arnold (Liverpool)

Middenvelders: Jordan Henderson (Liverpool), Eric Dier, Dele Alli (Tottenham Hotspur), Jesse Lingard (Manchester United), Raheem Sterling, Fabian Delph (Manchester City), Ruben Loftus-Cheek (Crystal Palace)

Aanvallers: Harry Kane (Tottenham Hotspur), Jamie Vardy (Leicester City), Marcus Rashford (Manchester United), Danny Welbeck (Arsenal)

Panama

Doel: José Calderón (Chorrillo FC), Jaime Penedo (Dinamo Bucharest), Álex Rodríguez (San Francisco FC)

Verdediging: Felipe Baloy (CSD Municipal), Harold Cummings (San Jose Earthquakes), Eric Davis (DAC Dunajska Streda), Fidel Escobar (New York Red Bulls), Adolfo Machado (Houston Dynamo), Michael Murillo (New York Red Bulls), Luis Ovalle (CD Olimpia), Román Torres (Seattle Sounders)

Middenveld: Édgar Bárcenas (Cafetaleros de Tapachula), Armando Cooper (Club Universidad de Chile), Anibal Godoy (San Jose Earthquakes), Gabriel Gómez (Bucaramanga), Valentin Pimentel (Plaza Amador), Alberto Quintero (Universitario de Lima), José Luis Rodriguez (KAA Gent)

Aanval: Abdiel Arroyo (LD Alajuelense), Ismael Diaz (Deportivo La Coruna), Blas Perez (CSD Municipal), Luis Tejada (Sports Boys), Gabriel Torres (CD Huachipato)

Tunesië

Doel: Aymen Mathlouthi (Al-Batin), Farouk Ben Mustapha (Al-Shabab), Moez Hassen (Chateauroux)

Verdediging: Rami Bedoui (ES Sahel), Yohan Benalouane (Leicester City), Syam Ben Youssef (Kasimpasa), Dylan Bronn (Gent), Oussama Haddadi (Dijon), Ali Maaloul (Al-Ahly), Yassine Meriah (CS Sfaxien), Hamdi Nagguez (Zamalek).

Middenveld: Mohamed Amine Ben Amor (Etoile du Sahel), Sai-Eddine Khaoui (Troyes), Ahmed Khalil (Club Africain), Ellyes Skhiri (Montpellier), Ferjani Sassi (Al-Nasr), Ghaylene Chaalali (ES Tunis).

Aanval: Anice Badri (ES Tunis), Fakhreddine Ben Youssef (Al-Ittifaq), Naim Sliti (Dijon), Bassem Srarfi (Nice), Wahbi Khazri (Rennes), Saber Khalifa (Club Africain)

Groep H

Colombia

Doel: David Ospina (Arsenal), Camilo Vargas (Deportivo Cali), José Fernando Cuadrado (Once Caldas).

Verdediging: Cristian Zapata (AC Milan), Dávinson Sánchez (Tottenham Hotspur), Santiago Arias (PSV), Óscar Murillo (Pachuca), Farid Díaz (Olimpia Asunción), Johan Mojica (Girona ), Yerry Mina (Barcelona).

Middenveld: Wílmar Barrios (Boca Juniors), Carlos Sánchez (Espanyol), Jefferson Lerma (Levante), José Izquierdo, (Brighton Hove & Albion), James Rodríguez, (Bayern München), Abel Aguilar (Deportivo Cali), Mateus Uribe (América), Juan Fernando Quintero (River Plate), Juan Guillermo Cuadrado (Juventus).

Aanval: Radamel Falcao (AS Monaco), Miguel Borja (Palmeiras), Carlos Bacca (Villarreal), Luis Fernando Muriel (Sevilla).

Japan

Doel: Eiji Kawashima (FC Metz), Masaaki Higashiguchi (Gamba Osaka), Kosuka Nakamura (Kashiwa Reysol)

Verdediging: Yuto Nagatomo (Galatasaray), Tomoaki Makino (Urawa Red Diamonds), Maya Yoshida (Southampton), Hiroki Sakai (Olympique Marseille), Gotoku Sakai (Hamburger SV), Gen Shoji (Kashima Antlers), Wataru Endo (Uwara Red Diamons), Noamichi Ueda (Kashima Antlers)

Middenveld: Makoto Hasebe (Eintracht Frankfurt), Toshihiro Aoyama (Sanfrecce Hiroshima), Keisuke Honda (Pachucha), Takashi Inui (Eibar), Shinji Kagawa (Borussia Dortmund), Hotaru Yamaguchi (Cerezo Osaka), Takashi Usami (Fortuna Düsseldorf), Gaku Shibasaki (Getafe), Ryota Oshima (Kawasaki Frontale)

Aanval: Shinji Okazaki (Leicester City), Yuya Osako (1. FC Köln), Yoshinori Muto (FSV Mainz 05)

Polen

Doel: Bartosz Bialkowski (Ipswich), Lukasz Fabiánski (Swansea City), Wojciech Szczesny (Juventus).

Verdediging: Jan Bednarek (Southampton), Bartosz Bereszynski (Sampdoria), Thiago Cionek (SPAL), Kamil Glik (Monaco), Artur Jedrzejczyk, Michal Pazdan (Legia Warschau), Lukasz Piszczek (Dortmund).

Middenveld: Jakub Blaszczykowski (VfL Wolfsburg), Jacek Góralski (Loedogorets), Kamil Grosicki (Hull City), Grzegorz Krychowiak (Paris Saint-Germain), Maciej Rybus (Lokomotiv Moskou), Rafal Kurzawa (Gornik Zabrze), Slawomir Peszko (Lechia Gdansk), Karol Linetty (Sampdoria), Piotr Zielinski (Napoli).

Aanval: Robert Lewandowski (Bayern München), Dawid Kownacki (Sampdoria), Arkadiusz Milik (Napoli), Lukasz Teodorczyk (Anderlecht).

Senegal

Doel: Abdoulaye Diallo (Stade Rennes), Alfred Gomis (SPAL), Khadim Ndiaye (Horoya).

Verdediging: Lamine Gassama (Alanyaspor), Saliou Ciss (Valenciennes), Kalidou Koulibaly (Napoli), Kara Mbodii (Anderlecht), Youssouf Sabaly (Bordeaux), Salif Sané (Hannover 96), Moussa Wagué (Eupen).

Middenveld: Idrissa Gueye (Everton), Cheikhou Kouyaté (West Ham United), Alfred Ndiaye (Wolverhampton Wanderers), Badou Ndiaye (Stoke City), Cheikh N'Doye (Birmingham City), Ismaila Sarr (Stade Rennes).

Aanval: Keita Baldé (AS Monaco), Mame Biram Diouf (Stoke City), Moussa Konaté (Amiens), Sadio Mané (Liverpool), Mbaye Niang (Torino), Diafra Sakho (Stade Rennes), Moussa Sow (Bursaspor).

 
Wereldkampioenschappen
 
Cristiano Ronaldo
 
Antoine Griezmann
 
Andrés Iniesta
 
Christian Eriksen

Meer nieuws
Het is niet (meer) mogelijk om te reageren op dit document.
Reacties