Eredivisie
Programma
Uitslagen
Vrijdag
NAC Breda NAC Breda
20:00
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
26 augustus 2017
Vitesse Vitesse
18:30
AZ AZ
ADO Den Haag ADO Den Haag
19:45
sc Heerenveen sc Heerenveen
PEC Zwolle PEC Zwolle
19:45
FC Twente FC Twente
Heracles Almelo Heracles Almelo
20:45
Excelsior Excelsior
27 augustus 2017
Feyenoord Feyenoord
12:30
Willem II Willem II
VVV-Venlo VVV-Venlo
14:30
Ajax Ajax
PSV PSV
16:45
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
FC Groningen FC Groningen
16:45
FC Utrecht FC Utrecht
9 september 2017
Willem II Willem II
18:30
ADO Den Haag ADO Den Haag
Heracles Almelo Heracles Almelo
18:30
Feyenoord Feyenoord
Ajax Ajax
20:45
PEC Zwolle PEC Zwolle
Excelsior Excelsior
20:45
Vitesse Vitesse
10 september 2017
sc Heerenveen sc Heerenveen
12:30
PSV PSV
FC Utrecht FC Utrecht
14:30
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
14:30
FC Twente FC Twente
AZ AZ
14:30
NAC Breda NAC Breda
FC Groningen FC Groningen
16:45
VVV-Venlo VVV-Venlo
15 september 2017
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
20:00
AZ AZ
16 september 2017
Excelsior Excelsior
18:30
sc Heerenveen sc Heerenveen
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
19:45
Willem II Willem II
NAC Breda NAC Breda
19:45
FC Groningen FC Groningen
PEC Zwolle PEC Zwolle
20:45
Heracles Almelo Heracles Almelo
17 september 2017
Vitesse Vitesse
12:30
VVV-Venlo VVV-Venlo
ADO Den Haag ADO Den Haag
14:30
Ajax Ajax
FC Twente FC Twente
14:30
FC Utrecht FC Utrecht
PSV PSV
16:45
Feyenoord Feyenoord
23 september 2017
Willem II Willem II
18:30
sc Heerenveen sc Heerenveen
Feyenoord Feyenoord
19:45
NAC Breda NAC Breda
Heracles Almelo Heracles Almelo
19:45
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
ADO Den Haag ADO Den Haag
20:45
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
24 september 2017
FC Utrecht FC Utrecht
12:30
PSV PSV
Ajax Ajax
14:30
Vitesse Vitesse
VVV-Venlo VVV-Venlo
14:30
PEC Zwolle PEC Zwolle
FC Groningen FC Groningen
14:30
FC Twente FC Twente
AZ AZ
16:45
Excelsior Excelsior
29 september 2017
FC Twente FC Twente
20:00
Heracles Almelo Heracles Almelo
30 september 2017
NAC Breda NAC Breda
18:30
ADO Den Haag ADO Den Haag
PEC Zwolle PEC Zwolle
19:45
FC Groningen FC Groningen
PSV PSV
19:45
Willem II Willem II
Excelsior Excelsior
20:45
VVV-Venlo VVV-Venlo
1 oktober 2017
AZ AZ
12:30
Feyenoord Feyenoord
sc Heerenveen sc Heerenveen
14:30
Ajax Ajax
Vitesse Vitesse
14:30
FC Utrecht FC Utrecht
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
16:45
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
14 oktober 2017
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
18:30
NAC Breda NAC Breda
Ajax Ajax
18:30
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
Feyenoord Feyenoord
20:45
PEC Zwolle PEC Zwolle
FC Utrecht FC Utrecht
20:45
sc Heerenveen sc Heerenveen
15 oktober 2017
Heracles Almelo Heracles Almelo
12:30
Vitesse Vitesse
Willem II Willem II
14:30
FC Twente FC Twente
VVV-Venlo VVV-Venlo
14:30
PSV PSV
FC Groningen FC Groningen
14:30
AZ AZ
ADO Den Haag ADO Den Haag
16:45
Excelsior Excelsior
20 oktober 2017
FC Groningen FC Groningen
20:00
Willem II Willem II
21 oktober 2017
NAC Breda NAC Breda
18:30
PEC Zwolle PEC Zwolle
Excelsior Excelsior
19:45
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
VVV-Venlo VVV-Venlo
19:45
ADO Den Haag ADO Den Haag
FC Twente FC Twente
20:45
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
22 oktober 2017
PSV PSV
12:30
Heracles Almelo Heracles Almelo
Feyenoord Feyenoord
14:30
Ajax Ajax
AZ AZ
14:30
FC Utrecht FC Utrecht
sc Heerenveen sc Heerenveen
16:45
Vitesse Vitesse
27 oktober 2017
FC Twente FC Twente
20:00
Excelsior Excelsior
28 oktober 2017
Heracles Almelo Heracles Almelo
18:30
VVV-Venlo VVV-Venlo
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
18:30
Feyenoord Feyenoord
Willem II Willem II
20:45
Ajax Ajax
PEC Zwolle PEC Zwolle
20:45
ADO Den Haag ADO Den Haag
29 oktober 2017
Vitesse Vitesse
12:30
PSV PSV
FC Utrecht FC Utrecht
14:30
NAC Breda NAC Breda
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
14:30
FC Groningen FC Groningen
sc Heerenveen sc Heerenveen
16:45
AZ AZ
3 november 2017
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
20:00
sc Heerenveen sc Heerenveen
4 november 2017
AZ AZ
18:30
Willem II Willem II
Excelsior Excelsior
19:45
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
Heracles Almelo Heracles Almelo
19:45
FC Groningen FC Groningen
VVV-Venlo VVV-Venlo
20:45
NAC Breda NAC Breda
5 november 2017
ADO Den Haag ADO Den Haag
12:30
Feyenoord Feyenoord
Ajax Ajax
14:30
FC Utrecht FC Utrecht
Vitesse Vitesse
14:30
PEC Zwolle PEC Zwolle
PSV PSV
16:45
FC Twente FC Twente
18 november 2017
FC Twente FC Twente
18:30
sc Heerenveen sc Heerenveen
Feyenoord Feyenoord
18:30
VVV-Venlo VVV-Venlo
NAC Breda NAC Breda
20:45
Ajax Ajax
Willem II Willem II
20:45
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
19 november 2017
ADO Den Haag ADO Den Haag
12:30
Heracles Almelo Heracles Almelo
PEC Zwolle PEC Zwolle
14:30
PSV PSV
FC Utrecht FC Utrecht
14:30
Excelsior Excelsior
FC Groningen FC Groningen
14:30
Vitesse Vitesse
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
16:45
AZ AZ
24 november 2017
AZ AZ
20:00
FC Twente FC Twente
25 november 2017
VVV-Venlo VVV-Venlo
18:30
Willem II Willem II
Heracles Almelo Heracles Almelo
19:45
NAC Breda NAC Breda
FC Groningen FC Groningen
19:45
Feyenoord Feyenoord
sc Heerenveen sc Heerenveen
20:45
PEC Zwolle PEC Zwolle
26 november 2017
Ajax Ajax
12:30
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
Excelsior Excelsior
14:30
PSV PSV
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
14:30
FC Utrecht FC Utrecht
Vitesse Vitesse
16:45
ADO Den Haag ADO Den Haag
1 december 2017
PEC Zwolle PEC Zwolle
20:00
FC Utrecht FC Utrecht
2 december 2017
ADO Den Haag ADO Den Haag
18:30
FC Groningen FC Groningen
FC Twente FC Twente
18:30
Ajax Ajax
Feyenoord Feyenoord
20:45
Vitesse Vitesse
Willem II Willem II
20:45
Heracles Almelo Heracles Almelo
3 december 2017
VVV-Venlo VVV-Venlo
12:30
AZ AZ
PSV PSV
14:30
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
14:30
sc Heerenveen sc Heerenveen
NAC Breda NAC Breda
16:45
Excelsior Excelsior
8 december 2017
Willem II Willem II
20:00
NAC Breda NAC Breda
9 december 2017
sc Heerenveen sc Heerenveen
18:30
VVV-Venlo VVV-Venlo
AZ AZ
19:45
Heracles Almelo Heracles Almelo
Excelsior Excelsior
19:45
PEC Zwolle PEC Zwolle
FC Twente FC Twente
20:45
ADO Den Haag ADO Den Haag
10 december 2017
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
12:30
FC Groningen FC Groningen
FC Utrecht FC Utrecht
14:30
Feyenoord Feyenoord
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
14:30
Vitesse Vitesse
Ajax Ajax
16:45
PSV PSV
12 december 2017
NAC Breda NAC Breda
18:30
FC Twente FC Twente
PEC Zwolle PEC Zwolle
20:45
AZ AZ
13 december 2017
Vitesse Vitesse
18:30
Willem II Willem II
FC Groningen FC Groningen
18:30
PSV PSV
VVV-Venlo VVV-Venlo
19:45
FC Utrecht FC Utrecht
Feyenoord Feyenoord
20:45
sc Heerenveen sc Heerenveen
ADO Den Haag ADO Den Haag
20:45
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
14 december 2017
Heracles Almelo Heracles Almelo
18:30
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
Ajax Ajax
20:45
Excelsior Excelsior
16 december 2017
sc Heerenveen sc Heerenveen
18:30
NAC Breda NAC Breda
Willem II Willem II
18:30
PEC Zwolle PEC Zwolle
PSV PSV
19:45
ADO Den Haag ADO Den Haag
FC Twente FC Twente
20:45
Vitesse Vitesse
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
20:45
VVV-Venlo VVV-Venlo
17 december 2017
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
12:30
Feyenoord Feyenoord
FC Utrecht FC Utrecht
14:30
Heracles Almelo Heracles Almelo
AZ AZ
14:30
Ajax Ajax
Excelsior Excelsior
16:45
FC Groningen FC Groningen
22 december 2017
ADO Den Haag ADO Den Haag
20:00
PEC Zwolle PEC Zwolle
23 december 2017
VVV-Venlo VVV-Venlo
18:30
Heracles Almelo Heracles Almelo
AZ AZ
19:45
sc Heerenveen sc Heerenveen
PSV PSV
19:45
Vitesse Vitesse
Excelsior Excelsior
20:45
FC Twente FC Twente
24 december 2017
NAC Breda NAC Breda
12:30
FC Utrecht FC Utrecht
Ajax Ajax
14:30
Willem II Willem II
FC Groningen FC Groningen
14:30
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
Feyenoord Feyenoord
16:45
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
19 januari 2018
FC Utrecht FC Utrecht
20:00
AZ AZ
20 januari 2018
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
18:30
FC Twente FC Twente
PEC Zwolle PEC Zwolle
19:45
NAC Breda NAC Breda
ADO Den Haag ADO Den Haag
19:45
VVV-Venlo VVV-Venlo
Vitesse Vitesse
20:45
sc Heerenveen sc Heerenveen
21 januari 2018
Willem II Willem II
12:30
FC Groningen FC Groningen
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
14:30
Excelsior Excelsior
Ajax Ajax
14:30
Feyenoord Feyenoord
Heracles Almelo Heracles Almelo
16:45
PSV PSV
26 januari 2018
sc Heerenveen sc Heerenveen
20:00
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
27 januari 2018
FC Groningen FC Groningen
18:30
Heracles Almelo Heracles Almelo
FC Twente FC Twente
19:45
PSV PSV
PEC Zwolle PEC Zwolle
19:45
Vitesse Vitesse
NAC Breda NAC Breda
20:45
VVV-Venlo VVV-Venlo
28 januari 2018
FC Utrecht FC Utrecht
12:30
Ajax Ajax
Feyenoord Feyenoord
14:30
ADO Den Haag ADO Den Haag
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
14:30
Excelsior Excelsior
Willem II Willem II
16:45
AZ AZ
2 februari 2018
Vitesse Vitesse
20:00
FC Groningen FC Groningen
3 februari 2018
sc Heerenveen sc Heerenveen
18:30
FC Twente FC Twente
AZ AZ
19:45
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
PSV PSV
19:45
PEC Zwolle PEC Zwolle
Heracles Almelo Heracles Almelo
20:45
ADO Den Haag ADO Den Haag
4 februari 2018
Excelsior Excelsior
12:30
FC Utrecht FC Utrecht
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
14:30
Willem II Willem II
VVV-Venlo VVV-Venlo
14:30
Feyenoord Feyenoord
Ajax Ajax
16:45
NAC Breda NAC Breda
6 februari 2018
FC Twente FC Twente
18:30
AZ AZ
PEC Zwolle PEC Zwolle
20:45
sc Heerenveen sc Heerenveen
7 februari 2018
FC Utrecht FC Utrecht
18:30
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
PSV PSV
18:30
Excelsior Excelsior
Willem II Willem II
19:45
VVV-Venlo VVV-Venlo
NAC Breda NAC Breda
20:45
Heracles Almelo Heracles Almelo
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
20:45
Ajax Ajax
8 februari 2018
ADO Den Haag ADO Den Haag
18:30
Vitesse Vitesse
Feyenoord Feyenoord
20:45
FC Groningen FC Groningen
10 februari 2018
Heracles Almelo Heracles Almelo
18:30
Willem II Willem II
FC Utrecht FC Utrecht
18:30
PEC Zwolle PEC Zwolle
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
19:45
PSV PSV
sc Heerenveen sc Heerenveen
20:45
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
AZ AZ
20:45
VVV-Venlo VVV-Venlo
11 februari 2018
Ajax Ajax
12:30
FC Twente FC Twente
Vitesse Vitesse
14:30
Feyenoord Feyenoord
Excelsior Excelsior
14:30
NAC Breda NAC Breda
FC Groningen FC Groningen
16:45
ADO Den Haag ADO Den Haag
16 februari 2018
VVV-Venlo VVV-Venlo
20:00
FC Groningen FC Groningen
17 februari 2018
Vitesse Vitesse
18:30
Excelsior Excelsior
NAC Breda NAC Breda
19:45
AZ AZ
PSV PSV
19:45
sc Heerenveen sc Heerenveen
ADO Den Haag ADO Den Haag
20:45
Willem II Willem II
18 februari 2018
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
12:30
FC Utrecht FC Utrecht
Feyenoord Feyenoord
14:30
Heracles Almelo Heracles Almelo
FC Twente FC Twente
14:30
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
PEC Zwolle PEC Zwolle
16:45
Ajax Ajax
23 februari 2018
FC Groningen FC Groningen
20:00
NAC Breda NAC Breda
24 februari 2018
AZ AZ
18:30
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
sc Heerenveen sc Heerenveen
19:45
Excelsior Excelsior
Heracles Almelo Heracles Almelo
19:45
PEC Zwolle PEC Zwolle
VVV-Venlo VVV-Venlo
20:45
Vitesse Vitesse
25 februari 2018
Ajax Ajax
12:30
ADO Den Haag ADO Den Haag
Feyenoord Feyenoord
14:30
PSV PSV
Willem II Willem II
14:30
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
FC Utrecht FC Utrecht
16:45
FC Twente FC Twente
2 maart 2018
sc Heerenveen sc Heerenveen
20:00
Willem II Willem II
3 maart 2018
PSV PSV
18:30
FC Utrecht FC Utrecht
Excelsior Excelsior
19:45
AZ AZ
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
19:45
Heracles Almelo Heracles Almelo
NAC Breda NAC Breda
20:45
Feyenoord Feyenoord
4 maart 2018
PEC Zwolle PEC Zwolle
12:30
VVV-Venlo VVV-Venlo
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
14:30
ADO Den Haag ADO Den Haag
Vitesse Vitesse
14:30
Ajax Ajax
FC Twente FC Twente
16:45
FC Groningen FC Groningen
9 maart 2018
Heracles Almelo Heracles Almelo
20:00
FC Twente FC Twente
10 maart 2018
ADO Den Haag ADO Den Haag
18:30
NAC Breda NAC Breda
VVV-Venlo VVV-Venlo
19:45
Excelsior Excelsior
Willem II Willem II
19:45
PSV PSV
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
20:45
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
11 maart 2018
FC Groningen FC Groningen
12:30
PEC Zwolle PEC Zwolle
FC Utrecht FC Utrecht
14:30
Vitesse Vitesse
Ajax Ajax
14:30
sc Heerenveen sc Heerenveen
Feyenoord Feyenoord
16:45
AZ AZ
16 maart 2018
Excelsior Excelsior
20:00
ADO Den Haag ADO Den Haag
17 maart 2018
FC Twente FC Twente
18:30
Willem II Willem II
PSV PSV
19:45
VVV-Venlo VVV-Venlo
Vitesse Vitesse
19:45
Heracles Almelo Heracles Almelo
sc Heerenveen sc Heerenveen
20:45
FC Utrecht FC Utrecht
18 maart 2018
AZ AZ
12:30
FC Groningen FC Groningen
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
14:30
Ajax Ajax
NAC Breda NAC Breda
14:30
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
PEC Zwolle PEC Zwolle
16:45
Feyenoord Feyenoord
31 maart 2018
PEC Zwolle PEC Zwolle
18:30
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
Vitesse Vitesse
18:30
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
PSV PSV
19:45
NAC Breda NAC Breda
Willem II Willem II
20:45
FC Utrecht FC Utrecht
ADO Den Haag ADO Den Haag
20:45
AZ AZ
1 april 2018
VVV-Venlo VVV-Venlo
12:30
FC Twente FC Twente
Heracles Almelo Heracles Almelo
14:30
sc Heerenveen sc Heerenveen
FC Groningen FC Groningen
14:30
Ajax Ajax
Feyenoord Feyenoord
16:45
Excelsior Excelsior
6 april 2018
Excelsior Excelsior
20:00
Willem II Willem II
7 april 2018
NAC Breda NAC Breda
18:30
Vitesse Vitesse
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
19:45
PEC Zwolle PEC Zwolle
AZ AZ
19:45
PSV PSV
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
20:45
VVV-Venlo VVV-Venlo
8 april 2018
FC Utrecht FC Utrecht
12:30
ADO Den Haag ADO Den Haag
FC Twente FC Twente
14:30
Feyenoord Feyenoord
sc Heerenveen sc Heerenveen
14:30
FC Groningen FC Groningen
Ajax Ajax
16:45
Heracles Almelo Heracles Almelo
13 april 2018
Heracles Almelo Heracles Almelo
20:00
AZ AZ
14 april 2018
ADO Den Haag ADO Den Haag
18:30
FC Twente FC Twente
Vitesse Vitesse
19:45
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
VVV-Venlo VVV-Venlo
19:45
sc Heerenveen sc Heerenveen
PEC Zwolle PEC Zwolle
20:45
Excelsior Excelsior
15 april 2018
NAC Breda NAC Breda
12:30
Willem II Willem II
Feyenoord Feyenoord
14:30
FC Utrecht FC Utrecht
FC Groningen FC Groningen
14:30
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
PSV PSV
16:45
Ajax Ajax
17 april 2018
FC Twente FC Twente
18:30
PEC Zwolle PEC Zwolle
sc Heerenveen sc Heerenveen
20:45
ADO Den Haag ADO Den Haag
18 april 2018
AZ AZ
18:30
Vitesse Vitesse
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
18:30
PSV PSV
Excelsior Excelsior
19:45
Heracles Almelo Heracles Almelo
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
20:45
NAC Breda NAC Breda
Ajax Ajax
20:45
VVV-Venlo VVV-Venlo
19 april 2018
FC Utrecht FC Utrecht
18:30
FC Groningen FC Groningen
Willem II Willem II
20:45
Feyenoord Feyenoord
29 april 2018
Feyenoord Feyenoord
14:30
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
NAC Breda NAC Breda
14:30
sc Heerenveen sc Heerenveen
PEC Zwolle PEC Zwolle
14:30
Willem II Willem II
Ajax Ajax
14:30
AZ AZ
Heracles Almelo Heracles Almelo
14:30
FC Utrecht FC Utrecht
Vitesse Vitesse
14:30
FC Twente FC Twente
VVV-Venlo VVV-Venlo
14:30
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
FC Groningen FC Groningen
14:30
Excelsior Excelsior
ADO Den Haag ADO Den Haag
14:30
PSV PSV
6 mei 2018
sc Heerenveen sc Heerenveen
14:30
Feyenoord Feyenoord
FC Utrecht FC Utrecht
14:30
VVV-Venlo VVV-Venlo
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
14:30
Heracles Almelo Heracles Almelo
AZ AZ
14:30
PEC Zwolle PEC Zwolle
Willem II Willem II
14:30
Vitesse Vitesse
PSV PSV
14:30
FC Groningen FC Groningen
Excelsior Excelsior
14:30
Ajax Ajax
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
14:30
ADO Den Haag ADO Den Haag
FC Twente FC Twente
14:30
NAC Breda NAC Breda