Alle competities

1. Division

Stand Programma Uitslagen
23 november 2019
Spartak Moskva I. Spartak Moskva II
1  -  1
Avangard Kursk Avangard Kursk
Chayka Chayka
1  -  0
Armavir Armavir
Shinnik Shinnik
3  -  0
Tekstilshchik Tekstilshchik
Neftekhimik Neftekhimik
1  -  0
Yenisey Yenisey
Chertanovo Chertanovo
1  -  0
SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk
Fakel Fakel
0  -  2
Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod
Rotor Volgograd Rotor Volgograd
2  -  0
Tom Tomsk Tom Tomsk
Krasnodar II Krasnodar II
2  -  2
Khimki Khimki
Baltika Baltika
0  -  2
Mordovia Saransk Mordovia Saransk
Torpedo Moskva Torpedo Moskva
0  -  2
Luch Vladivostok Luch Vladivostok
17 november 2019
Yenisey Yenisey
3  -  0
Tom Tomsk Tom Tomsk
Tekstilshchik Tekstilshchik
1  -  2
Neftekhimik Neftekhimik
Spartak Moskva I. Spartak Moskva II
0  -  2
Luch Vladivostok Luch Vladivostok
Avangard Kursk Avangard Kursk
2  -  2
Shinnik Shinnik
Mordovia Saransk Mordovia Saransk
1  -  1
Fakel Fakel
Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod
1  -  2
Chayka Chayka
Rotor Volgograd Rotor Volgograd
0  -  0
Krasnodar II Krasnodar II
Armavir Armavir
2  -  1
Torpedo Moskva Torpedo Moskva
Baltika Baltika
1  -  0
SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk
Khimki Khimki
3  -  1
Chertanovo Chertanovo
13 november 2019
Spartak Moskva I. Spartak Moskva II
1  -  3
Armavir Armavir
Neftekhimik Neftekhimik
1  -  1
Avangard Kursk Avangard Kursk
Krasnodar II Krasnodar II
4  -  0
Yenisey Yenisey
Fakel Fakel
0  -  2
SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk
Chayka Chayka
3  -  1
Mordovia Saransk Mordovia Saransk
Shinnik Shinnik
3  -  1
Luch Vladivostok Luch Vladivostok
Tekstilshchik Tekstilshchik
0  -  2
Tom Tomsk Tom Tomsk
Khimki Khimki
0  -  2
Rotor Volgograd Rotor Volgograd
Chertanovo Chertanovo
3  -  1
Baltika Baltika
Torpedo Moskva Torpedo Moskva
0  -  2
Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod
9 november 2019
Luch Vladivostok Luch Vladivostok
0  -  2
Neftekhimik Neftekhimik
SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk
3  -  2
Chayka Chayka
Yenisey Yenisey
1  -  0
Khimki Khimki
Tekstilshchik Tekstilshchik
1  -  0
Krasnodar II Krasnodar II
Mordovia Saransk Mordovia Saransk
1  -  1
Torpedo Moskva Torpedo Moskva
Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod
2  -  2
Spartak Moskva I. Spartak Moskva II
Avangard Kursk Avangard Kursk
3  -  2
Tom Tomsk Tom Tomsk
Rotor Volgograd Rotor Volgograd
1  -  1
Chertanovo Chertanovo
Armavir Armavir
0  -  1
Shinnik Shinnik
Baltika Baltika
3  -  0
Fakel Fakel
4 november 2019
Krasnodar II Krasnodar II
1  -  0
Avangard Kursk Avangard Kursk
3 november 2019
Tom Tomsk Tom Tomsk
4  -  0
Luch Vladivostok Luch Vladivostok
Spartak Moskva I. Spartak Moskva II
2  -  0
Mordovia Saransk Mordovia Saransk
Shinnik Shinnik
1  -  3
Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod
Neftekhimik Neftekhimik
2  -  1
Armavir Armavir
Chertanovo Chertanovo
4  -  0
Fakel Fakel
Rotor Volgograd Rotor Volgograd
2  -  1
Yenisey Yenisey
Chayka Chayka
1  -  0
Baltika Baltika
Khimki Khimki
2  -  1
Tekstilshchik Tekstilshchik
Torpedo Moskva Torpedo Moskva
2  -  1
SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk
27 oktober 2019
SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk
3  -  0
Spartak Moskva I. Spartak Moskva II
Luch Vladivostok Luch Vladivostok
1  -  1
Krasnodar II Krasnodar II
Yenisey Yenisey
0  -  2
Chertanovo Chertanovo
Tekstilshchik Tekstilshchik
0  -  1
Rotor Volgograd Rotor Volgograd
Mordovia Saransk Mordovia Saransk
1  -  1
Shinnik Shinnik
Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod
0  -  1
Neftekhimik Neftekhimik
Avangard Kursk Avangard Kursk
0  -  3
Khimki Khimki
Chayka Chayka
0  -  1
Fakel Fakel
Baltika Baltika
1  -  1
Torpedo Moskva Torpedo Moskva
Armavir Armavir
1  -  1
Tom Tomsk Tom Tomsk
23 oktober 2019
Tom Tomsk Tom Tomsk
2  -  0
Mordovia Saransk Mordovia Saransk
Yenisey Yenisey
1  -  1
Avangard Kursk Avangard Kursk
Spartak Moskva I. Spartak Moskva II
7  -  2
Fakel Fakel
Krasnodar II Krasnodar II
2  -  2
Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod
Rotor Volgograd Rotor Volgograd
2  -  0
Luch Vladivostok Luch Vladivostok
Neftekhimik Neftekhimik
2  -  2
SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk
Khimki Khimki
1  -  0
Armavir Armavir
Shinnik Shinnik
0  -  2
Baltika Baltika
Torpedo Moskva Torpedo Moskva
2  -  1
Chayka Chayka
Chertanovo Chertanovo
1  -  0
Tekstilshchik Tekstilshchik
19 oktober 2019
Luch Vladivostok Luch Vladivostok
0  -  1
Yenisey Yenisey
SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk
1  -  1
Tom Tomsk Tom Tomsk
Avangard Kursk Avangard Kursk
2  -  1
Tekstilshchik Tekstilshchik
Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod
1  -  0
Khimki Khimki
Mordovia Saransk Mordovia Saransk
0  -  3
Krasnodar II Krasnodar II
Armavir Armavir
0  -  0
Rotor Volgograd Rotor Volgograd
Fakel Fakel
0  -  4
Shinnik Shinnik
Chayka Chayka
2  -  1
Spartak Moskva I. Spartak Moskva II
Baltika Baltika
1  -  0
Neftekhimik Neftekhimik
Torpedo Moskva Torpedo Moskva
0  -  1
Chertanovo Chertanovo
12 oktober 2019
Tom Tomsk Tom Tomsk
0  -  0
Baltika Baltika
Spartak Moskva I. Spartak Moskva II
2  -  3
Torpedo Moskva Torpedo Moskva
Yenisey Yenisey
1  -  1
Armavir Armavir
Tekstilshchik Tekstilshchik
4  -  3
Luch Vladivostok Luch Vladivostok
Rotor Volgograd Rotor Volgograd
2  -  1
Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod
Khimki Khimki
4  -  0
Mordovia Saransk Mordovia Saransk
Krasnodar II Krasnodar II
2  -  2
SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk
Shinnik Shinnik
2  -  3
Chayka Chayka
Avangard Kursk Avangard Kursk
0  -  1
Chertanovo Chertanovo
Neftekhimik Neftekhimik
1  -  0
Fakel Fakel
5 oktober 2019
Luch Vladivostok Luch Vladivostok
2  -  2
Avangard Kursk Avangard Kursk
SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk
1  -  1
Khimki Khimki
Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod
1  -  3
Yenisey Yenisey
Chertanovo Chertanovo
2  -  2
Spartak Moskva I. Spartak Moskva II
Armavir Armavir
2  -  0
Tekstilshchik Tekstilshchik
Mordovia Saransk Mordovia Saransk
0  -  1
Rotor Volgograd Rotor Volgograd
Fakel Fakel
0  -  0
Tom Tomsk Tom Tomsk
Baltika Baltika
4  -  1
Krasnodar II Krasnodar II
Chayka Chayka
0  -  2
Neftekhimik Neftekhimik
Torpedo Moskva Torpedo Moskva
2  -  0
Shinnik Shinnik
30 september 2019
Krasnodar II Krasnodar II
0  -  0
Fakel Fakel
29 september 2019
Luch Vladivostok Luch Vladivostok
0  -  1
Chertanovo Chertanovo
Yenisey Yenisey
2  -  1
Mordovia Saransk Mordovia Saransk
Tom Tomsk Tom Tomsk
3  -  1
Chayka Chayka
Shinnik Shinnik
3  -  2
Spartak Moskva I. Spartak Moskva II
Avangard Kursk Avangard Kursk
2  -  1
Armavir Armavir
Tekstilshchik Tekstilshchik
0  -  2
Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod
Neftekhimik Neftekhimik
1  -  0
Torpedo Moskva Torpedo Moskva
Rotor Volgograd Rotor Volgograd
5  -  3
SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk
Khimki Khimki
0  -  1
Baltika Baltika
21 september 2019
Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod
1  -  1
Avangard Kursk Avangard Kursk
Spartak Moskva I. Spartak Moskva II
0  -  3
Neftekhimik Neftekhimik
Mordovia Saransk Mordovia Saransk
1  -  0
Tekstilshchik Tekstilshchik
Chayka Chayka
1  -  1
Krasnodar II Krasnodar II
Torpedo Moskva Torpedo Moskva
2  -  1
Tom Tomsk Tom Tomsk
Armavir Armavir
0  -  0
Luch Vladivostok Luch Vladivostok
Baltika Baltika
2  -  1
Rotor Volgograd Rotor Volgograd
Fakel Fakel
0  -  3
Khimki Khimki
Chertanovo Chertanovo
0  -  1
Shinnik Shinnik
20 september 2019
SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk
2  -  0
Yenisey Yenisey
15 september 2019
Armavir Armavir
1  -  1
Chertanovo Chertanovo
14 september 2019
Yenisey Yenisey
2  -  2
Baltika Baltika
Tom Tomsk Tom Tomsk
2  -  2
Spartak Moskva I. Spartak Moskva II
Tekstilshchik Tekstilshchik
3  -  1
SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk
Neftekhimik Neftekhimik
2  -  2
Shinnik Shinnik
Avangard Kursk Avangard Kursk
2  -  2
Mordovia Saransk Mordovia Saransk
Rotor Volgograd Rotor Volgograd
2  -  0
Fakel Fakel
Khimki Khimki
1  -  0
Chayka Chayka
Torpedo Moskva Torpedo Moskva
2  -  1
Krasnodar II Krasnodar II
Luch Vladivostok Luch Vladivostok
0  -  0
Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod
8 september 2019
Torpedo Moskva Torpedo Moskva
1  -  0
Khimki Khimki
Tekstilshchik Tekstilshchik
1  -  5
Baltika Baltika
7 september 2019
Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod
1  -  0
Armavir Armavir
Shinnik Shinnik
2  -  1
Tom Tomsk Tom Tomsk
Chertanovo Chertanovo
2  -  2
Neftekhimik Neftekhimik
Spartak Moskva I. Spartak Moskva II
0  -  3
Krasnodar II Krasnodar II
Mordovia Saransk Mordovia Saransk
1  -  2
Luch Vladivostok Luch Vladivostok
Fakel Fakel
1  -  1
Yenisey Yenisey
Chayka Chayka
2  -  1
Rotor Volgograd Rotor Volgograd
SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk
1  -  0
Avangard Kursk Avangard Kursk
31 augustus 2019
Yenisey Yenisey
1  -  3
Chayka Chayka
Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod
0  -  0
Chertanovo Chertanovo
Tom Tomsk Tom Tomsk
0  -  1
Neftekhimik Neftekhimik
Avangard Kursk Avangard Kursk
0  -  0
Baltika Baltika
Tekstilshchik Tekstilshchik
1  -  4
Fakel Fakel
Rotor Volgograd Rotor Volgograd
0  -  2
Torpedo Moskva Torpedo Moskva
Khimki Khimki
1  -  0
Spartak Moskva I. Spartak Moskva II
Krasnodar II Krasnodar II
2  -  2
Shinnik Shinnik
Armavir Armavir
0  -  0
Mordovia Saransk Mordovia Saransk
Luch Vladivostok Luch Vladivostok
0  -  2
SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk
26 augustus 2019
Spartak Moskva I. Spartak Moskva II
0  -  1
Rotor Volgograd Rotor Volgograd
25 augustus 2019
Chertanovo Chertanovo
1  -  1
Tom Tomsk Tom Tomsk
Neftekhimik Neftekhimik
1  -  0
Krasnodar II Krasnodar II
Mordovia Saransk Mordovia Saransk
0  -  1
Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod
Shinnik Shinnik
0  -  1
Khimki Khimki
Fakel Fakel
0  -  0
Avangard Kursk Avangard Kursk
Torpedo Moskva Torpedo Moskva
2  -  0
Yenisey Yenisey
Baltika Baltika
0  -  0
Luch Vladivostok Luch Vladivostok
Chayka Chayka
3  -  0
Tekstilshchik Tekstilshchik
SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk
3  -  0
Armavir Armavir
20 augustus 2019
Spartak Moskva I. Spartak Moskva II
2  -  0
Yenisey Yenisey
18 augustus 2019
Mordovia Saransk Mordovia Saransk
2  -  3
Chertanovo Chertanovo
Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod
1  -  1
SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk
Khimki Khimki
3  -  2
Neftekhimik Neftekhimik
Avangard Kursk Avangard Kursk
1  -  1
Chayka Chayka
Rotor Volgograd Rotor Volgograd
2  -  3
Shinnik Shinnik
Torpedo Moskva Torpedo Moskva
3  -  1
Tekstilshchik Tekstilshchik
Armavir Armavir
1  -  1
Baltika Baltika
Krasnodar II Krasnodar II
0  -  1
Tom Tomsk Tom Tomsk
Luch Vladivostok Luch Vladivostok
3  -  0
Fakel Fakel
14 augustus 2019
SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk
1  -  2
Mordovia Saransk Mordovia Saransk
Luch Vladivostok Luch Vladivostok
1  -  1
Chayka Chayka
Tom Tomsk Tom Tomsk
0  -  0
Khimki Khimki
Spartak Moskva I. Spartak Moskva II
1  -  2
Tekstilshchik Tekstilshchik
Neftekhimik Neftekhimik
1  -  2
Rotor Volgograd Rotor Volgograd
Shinnik Shinnik
0  -  0
Yenisey Yenisey
Fakel Fakel
0  -  2
Armavir Armavir
Chertanovo Chertanovo
1  -  2
Krasnodar II Krasnodar II
Torpedo Moskva Torpedo Moskva
3  -  1
Avangard Kursk Avangard Kursk
Baltika Baltika
2  -  1
Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod
10 augustus 2019
SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk
0  -  0
Chertanovo Chertanovo
Luch Vladivostok Luch Vladivostok
0  -  1
Torpedo Moskva Torpedo Moskva
Yenisey Yenisey
2  -  2
Neftekhimik Neftekhimik
Tom Tomsk Tom Tomsk
0  -  1
Rotor Volgograd Rotor Volgograd
Mordovia Saransk Mordovia Saransk
0  -  3
Baltika Baltika
Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod
2  -  1
Fakel Fakel
Tekstilshchik Tekstilshchik
1  -  1
Shinnik Shinnik
Avangard Kursk Avangard Kursk
2  -  2
Spartak Moskva I. Spartak Moskva II
Khimki Khimki
3  -  0
Krasnodar II Krasnodar II
Armavir Armavir
2  -  1
Chayka Chayka
4 augustus 2019
Torpedo Moskva Torpedo Moskva
2  -  1
Armavir Armavir
3 augustus 2019
Luch Vladivostok Luch Vladivostok
2  -  4
Spartak Moskva I. Spartak Moskva II
Tom Tomsk Tom Tomsk
0  -  0
Yenisey Yenisey
Chertanovo Chertanovo
0  -  0
Khimki Khimki
Shinnik Shinnik
1  -  3
Avangard Kursk Avangard Kursk
Fakel Fakel
2  -  1
Mordovia Saransk Mordovia Saransk
Neftekhimik Neftekhimik
1  -  2
Tekstilshchik Tekstilshchik
Krasnodar II Krasnodar II
0  -  1
Rotor Volgograd Rotor Volgograd
Chayka Chayka
0  -  0
Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod
SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk
2  -  0
Baltika Baltika
29 juli 2019
Armavir Armavir
1  -  1
Spartak Moskva I. Spartak Moskva II
28 juli 2019
Yenisey Yenisey
0  -  1
Krasnodar II Krasnodar II
Tom Tomsk Tom Tomsk
2  -  1
Tekstilshchik Tekstilshchik
Mordovia Saransk Mordovia Saransk
0  -  0
Chayka Chayka
Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod
2  -  1
Torpedo Moskva Torpedo Moskva
Baltika Baltika
1  -  2
Chertanovo Chertanovo
Avangard Kursk Avangard Kursk
1  -  0
Neftekhimik Neftekhimik
Rotor Volgograd Rotor Volgograd
1  -  1
Khimki Khimki
Luch Vladivostok Luch Vladivostok
2  -  1
Shinnik Shinnik
SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk
1  -  0
Fakel Fakel
24 juli 2019
Tom Tomsk Tom Tomsk
2  -  0
Avangard Kursk Avangard Kursk
Spartak Moskva I. Spartak Moskva II
2  -  0
Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod
Krasnodar II Krasnodar II
1  -  1
Tekstilshchik Tekstilshchik
Neftekhimik Neftekhimik
1  -  1
Luch Vladivostok Luch Vladivostok
Shinnik Shinnik
1  -  1
Armavir Armavir
Fakel Fakel
1  -  2
Baltika Baltika
Torpedo Moskva Torpedo Moskva
2  -  2
Mordovia Saransk Mordovia Saransk
Khimki Khimki
4  -  0
Yenisey Yenisey
Chertanovo Chertanovo
1  -  0
Rotor Volgograd Rotor Volgograd
Chayka Chayka
0  -  2
SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk
20 juli 2019
Luch Vladivostok Luch Vladivostok
1  -  1
Tom Tomsk Tom Tomsk
SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk
0  -  1
Torpedo Moskva Torpedo Moskva
Yenisey Yenisey
0  -  3
Rotor Volgograd Rotor Volgograd
Tekstilshchik Tekstilshchik
1  -  4
Khimki Khimki
Fakel Fakel
0  -  0
Chertanovo Chertanovo
Mordovia Saransk Mordovia Saransk
1  -  0
Spartak Moskva I. Spartak Moskva II
Avangard Kursk Avangard Kursk
1  -  1
Krasnodar II Krasnodar II
Baltika Baltika
0  -  1
Chayka Chayka
Armavir Armavir
0  -  2
Neftekhimik Neftekhimik
19 juli 2019
Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod
1  -  3
Shinnik Shinnik
13 juli 2019
Spartak Moskva I. Spartak Moskva II
2  -  2
SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk
Tom Tomsk Tom Tomsk
2  -  0
Armavir Armavir
Torpedo Moskva Torpedo Moskva
2  -  0
Baltika Baltika
Shinnik Shinnik
1  -  0
Mordovia Saransk Mordovia Saransk
Khimki Khimki
3  -  0
Avangard Kursk Avangard Kursk
Fakel Fakel
0  -  0
Chayka Chayka
Neftekhimik Neftekhimik
1  -  1
Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod
Krasnodar II Krasnodar II
1  -  2
Luch Vladivostok Luch Vladivostok
Rotor Volgograd Rotor Volgograd
3  -  2
Tekstilshchik Tekstilshchik
Chertanovo Chertanovo
2  -  1
Yenisey Yenisey
9 juli 2019
Armavir Armavir
2  -  1
Krasnodar II Krasnodar II
7 juli 2019
Luch Vladivostok Luch Vladivostok
2  -  5
Khimki Khimki
Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod
0  -  2
Tom Tomsk Tom Tomsk
Tekstilshchik Tekstilshchik
0  -  1
Yenisey Yenisey
Mordovia Saransk Mordovia Saransk
0  -  1
Neftekhimik Neftekhimik
Avangard Kursk Avangard Kursk
0  -  3
Rotor Volgograd Rotor Volgograd
Chayka Chayka
0  -  1
Chertanovo Chertanovo
Fakel Fakel
0  -  1
Torpedo Moskva Torpedo Moskva
Baltika Baltika
0  -  1
Spartak Moskva I. Spartak Moskva II
SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk
1  -  2
Shinnik Shinnik