Schrijf een reactie...
Voorbereiding Eredivisie 2018/19: alle oefenduels van de clubs op een rijtje
Maandag, 16 juli 2018 om 20:47

Terwijl het WK nog aan de gang is, zijn alle Eredivisie-clubs alweer aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. In de eerste weken van de voorbereiding worden de nodige oefenwedstrijden afgewerkt. Bekijk hieronder het oefenprogramma en de uitslagen van de gespeelde vriendschappelijke duels per club.

ADO Den Haag
Zaterdag 30 juni, 14.30 uur: LVV Lugdunum - ADO Den Haag 0-7
Araba (2x), Van Kins, Zhang, Rieder, Asmelash, Bakker
Woensdag 4 juli, 19.30 uur: HVV Laakkwartier - ADO Den Haag 1-10
Falkenburg (3x), Zhang (2x), Immers (2x), Lorenzen, Kuipers, Boussakou
Zaterdag 7 juli, 17.00 uur: SVV Scheveningen - ADO Den Haag 1-3
Falkenburg, Lorenzen, Goppel
Maandag 9 juli, 19.30 uur: VV Goes - ADO Den Haag 2-1
Hooi
Dinsdag 10 juli, 19.30 uur: VV WHS - ADO Den Haag 0-2
El Khayati, Kuipers
Vrijdag 13 juli, 19.30 uur: De Jonge Spartaan - ADO Den Haag 0-10
Van Kessel (2x), Kuipers, Pinas, Zhang, Hooi, Rieder, Bakker, Goppel, e.d.
Dinsdag 17 juli, 19.30 uur: ADO Den Haag - FC Dordrecht
Zaterdag 21 juli, 14.30 uur: ADO Den Haag - TOP Oss
Zaterdag 28 juli, 19.00 uur: ADO Den Haag - Panathinaikos (Gri)
Vrijdag 3 augustus, 19.00 uur: ADO Den Haag - Aris Thessaloniki (Gri)

AZ
Vrijdag 29 juni, 19.30 uur: Regioselectie Dirkshorn - AZ 2-5
Friday (2x), Bel Hassani, Vlaar, Idrissi
Zaterdag 30 juni, 16.00 uur: Amersfoorts Elftal - AZ 0-3
Koopmeiners, Seuntjens, Druijf
Zaterdag 7 juli, 15.00 uur: AZ - FC Midtjylland (Den) 1-1
Idrissi
Donderdag 12 juli, 19.30 uur: Zeeuws Elftal - AZ 1-8
Friday (2x), Idrissi (2x), Til, Van Rhijn, Reijnders, Svensson
Zaterdag 14 juli, 16.00 uur: AZ - Lokeren (Bel) 2-0
Seuntjens, Boadu
Woensdag 18 juli, 19.30 uur: AZ - Panathinaikos (Gri)
Zondag 22 juli, 14.30 uur: Zulte Waregem (Bel) - AZ
Zaterdag 4 augustus, 14.30 uur: AZ - Excelsior

Ajax
Zaterdag 23 juni, 15.00 uur: VVSB - Ajax 0-7
Sierhuis (2x), Bijleveld (2x), De Wit, Huntelaar, Bandé
Dinsdag 26 juni, 17.30 uur: Preussen Münster (Dui) - Ajax 3-1
Kristensen
Zaterdag 30 juni: SV Lippstadt 08 (Dui) - Ajax 0-9
De Wit (3x), Huntelaar (2x), Mazraoui (2x), Labyad (2x)
Zaterdag 7 juli, 15.00 uur: Ajax - FC Nordsjælland (Den) 1-3
Solomons
Zaterdag 7 juli, 19.00 uur: Ajax - FCSB (Roe) 1-1
Eiting
Vrijdag 13 juli, 19.30 uur: Ajax - Anderlecht (Bel) 1-3
Neres
Donderdag 19 juli, 15.00 uur: Wolverhampton Wanderers (Eng) - Ajax
Donderdag 19 juli, 20.45 uur: Wallsall (Eng) - Ajax
Zaterdag 3 augustus, 18.00 uur Ajax - VfL Wolfsburg (Dui)

De Graafschap
Zaterdag 7 juli, 15.00 uur: DZC’68 - De Graafschap 1-6
Van den Hurk (2x), Serrarens, Nieuwpoort, Burgzorg, Straalman
Donderdag 12 juli, 19.00 uur: Silvolde - De Graafschap 1-8
Van den Hurk (2x), Hamdaoui (2x), Van Mieghem, Leidsman, Sven Nieuwpoort, Thomassen
Maandag 16 juli, 14.30 uur: De Graafschap - PAOK Saloniki (Gri) 1-2
Thomassen
Dinsdag 17 juli, 17.00 uur: De Graafschap - Al-Khor (Qat)
Vrijdag 20 juli, 20.00 uur: De Graafschap - SC Cambuur
Dinsdag 24 juli, 19.00 uur: De Graafschap - FC Groningen
Zaterdag 28 juli, 15.00 uur: IJsselmeervogels - De Graafschap
Dinsdag 31 juli, 19.00 uur: De Graafschap - Aris Thessaloniki (Gri)
Vrijdag 3 augustus, 19.00 uur: De Graafschap - n.n.b.

Excelsior
Zaterdag 7 juli, 14.30 uur: Westlands Elftal - Excelsior 3-7
Messaoud (2x), Koolwijk, Van Delft, Anderson, Mahmudov, Fermina
Dinsdag 10 juli, 19.00 uur: ASWH - Excelsior 3-4
Fischer, Mahmudov, Fermina, Messaoud
Zaterdag 14 juli, 14.00 uur: PEC Zwolle - Excelsior 5-0
Vrijdag 20 juli 2018, 19.00 uur: Go Ahead Eagles - Excelsior
Zaterdag 28 juli 2018, 14.30 uur: NAC Breda - Excelsior
Zaterdag 4 augustus 2018, 14.30 uur: AZ - Excelsior

FC Emmen
Zaterdag 7 juli, 19.00 uur: SVV’04 - FC Emmen 0-11
Quispel (2x), Moussa, Marinus, Bourdouxhe, Bijl, Bijlsma, Slagveer, Oldenburger, Chacon, e.d.
Zondag 8 juli, 19.00 uur: VV Emmen - FC Emmen 2-3
Jansen (2x), Bannink
Donderdag 12 juli, 19.00 uur: Rolder Boys - FC Emmen 0-10
Marinus (3x), Siekman (3x), Jansen, Ben Moussa, Arias, e.d.
Zaterdag 14 juli, 14.30 uur: Heracles Almelo - FC Emmen 1-0
Zondag 15 juli: Open dag, met wedstrijd tegen Drents Verbond
Woensdag 18 jul, 15.00 uur: FC Emmen - Jong AZ
Zaterdag 21 juli, 15.00 uur: FC Groningen - FC Emmen
Woensdag 25 juli, 19.00 uur: FC Twente - FC Emmen
Zaterdag 4 augustus, 15.00 uur: Go Ahead Eagles - FC Emmen

FC Groningen
Zaterdag 30 juni, 14.30 uur: RWE Eemsmond - FC Groningen 0-16
Memisevic (3x), Freriks (2x), Cassierra (2x), Riksman (2x), Breij (2x), Mahi, Doan, Antuna, Mendes Moreira, Kramer
Woensdag 4 juli, 19:00 uur: Nieuw-Buinen - FC Groningen 1-2
Breij, Freriks
Zaterdag 7 juli, 14.30 uur: ’t Fean’58 - FC Groningen 0-16
Van Weert (5x), Mahi (3x), Antuna (2x), Cassierra (2x), Doan, Breij, Kramer, Postma
Vrijdag 13 juli, 18.30 uur: FC Groningen - SV Meppen (Dui) 2-1
Mendes Moreira, Van Weert
Woensdag 18 juli, 19.00 uur: FC Groningen - KFC Uerdingen 05 (Dui)
Zaterdag 21 juli, 15.00 uur: FC Groningen - FC Emmen
Dinsdag 24 juli, 19.00 uur: De Graafschap - FC Groningen
Zondag 29 juli, 14.30 uur: FC Groningen - Werder Bremen (Dui)

FC Utrecht
Zaterdag 30 juni 14.30 uur: DHSC - FC Utrecht 1-9
Makienok (2x), Van Overeem, Dessers, Kerk, Troupée, Klaiber, Görtler, Venema
Woensdag 4 juli, 19.00 uur: DESTO - FC Utrecht 0-14
Venema (4x), Makienok (2x), Görtler (2x), Van de Streek (2x), Sow, Velenas, Van der Maarel, Janssen
Vrijdag 6 juli, 19.00 uur: FC Utrecht - Ross County (Sch) 2-0
Van der Maarel, Van de Streek
Vrijdag 13 juli, 17:00 uur: Red Bull Salzburg (Oos) - FC Utrecht 1-0
Maandag 16 juli, 17.00 uur: Arsenal Tula (Rus) - FC Utrecht 1-2
Gustafson, Makienok
Zaterdag 28 juli, 13.00 uur: Portsmouth (Eng) - FC Utrecht
Donderdag 2 augustus, 19.00 uur: FC Utrecht - Levante (Spa)

Feyenoord
Zaterdag 30 juni, 14.30 uur: SDC Putten - Feyenoord 1-8
Vente (3x), Toornstra (2x), El Hankouri (2x), Van Persie
Zaterdag 7 juli, 17.00 uur: Zeeuws Elftal - Feyenoord 0-2
Vente, Larsson
Woensdag 11 juli, 18.00 uur: BSC Young Boys (Zwi) - Feyenoord 3-0
Vrijdag 13 juli, 20.00 uur: FC Basel (Zwi) - Feyenoord 0-5
Van Persie (2x), Berghuis, Botteghin, Vilhena
Zaterdag 21 juli, 20.00 uur: Fenerbahçe (Tur) - Feyenoord
Zondag 29 juli, 14.30 uur: Feyenoord - Levante (Spa)

Fortuna Sittard
Zaterdag 7 juli, 18.00 uur: VV Sittard - Fortuna Sittard 0-13
Diemers (2x), Ciranni (2x), Bandez (2x), Stokkers (2x), Ospitalieri, Marian, Essers, Dobos, Semedo
Zaterdag 14 juli, 17:00 uur: Valenciennes - Fortuna Sittard 1-1
Smeets
Donderdag 19 juli, 18.00 uur: Fortuna Sittard - Antalyaspor (Tur)
Zondag 22 juli, 17.00: Göztepe SK (Tur) - Fortuna Sittard
Zaterdag 28 juli, 18.00 uur: Fortuna Sittard - Bayer Leverkusen (Dui)

Heracles Almelo
Zaterdag 7 juli, 14.30 uur: Almelose Selectie - Heracles Almelo 1-7
Vermeij, Kuwas, Konings, Van den Buijs, Niemeijer, Van der Water, e.d.
Zondag 8 juli, 15.00 uur: SV Meppen (Dui) - Heracles Almelo 2-0
Zaterdag 14 juli, 14.30 uur: Heracles Almelo - FC Emmen 1-0
Niemeijer
Zondag 15 juli, 14.30 uur: Heracles Almelo - Jong Ajax 3-1
Konings (2x), Dalmau
Vrijdag 20 juli, 16.00 uur: Sportfreunde Lotte (Dui) - Heracles Almelo
Zaterdag 21 juli, 14.00 uur: Preussen Münster (Dui) - Heracles Almelo
Dinsdag 24 juli, 19.00 uur: Heracles Almelo - FC Volendam
Woensdag 25 juli, 19.00 uur: Heracles Almelo - Almere City
Zaterdag 28 juli, 14.30 uur: Heracles Almelo - Kasimpasa (Tur)
Dinsdag 31 juli, 19.00 uur: Heracles Almelo - Rosenborg BK Onder-20 (Noo)
Zondag 5 augustus, 15.00 uur: Helmond Sport - Heracles Almelo

NAC Breda
Zaterdag 7 juli, 17.00 uur: Madese Boys - NAC Breda 1-5
Te Vrede, Nijholt, Mashart, Verschueren, Van Hooijdonk
Dinsdag 10 juli, 19.00 uur: Victoria’03 - NAC Breda 1-7
Mets, Van Hooijdonk, Kastaneer, Loshi, El Allouchi, Reuvers, Nijholt
Zaterdag 14 juli, 16.00 uur: NAC Breda - Sparta Rotterdam 1-3
Te Vrede
Zaterdag 21 juli, 17.00 uur: Sheffield Wednesday (Eng) - NAC Breda
Zaterdag 28 juli, 14.30 uur: NAC Breda - Excelsior
Zaterdag 4 augustus, 13.00 uur: NAC Breda - Manchester City Onder-21 (Eng)

PEC Zwolle
Vrijdag 29 juni, 19.30 uur: vv Berkum - PEC Zwolle 1-3
Flemming, Ondaan, Genreau
Dinsdag 3 juli, 19.30 uur: SC Genemuiden - PEC Zwolle 1-4
Flemming (2x), Lachman, Van Duinen
Zaterdag 7 juli, 17.00 uur: FC Dalfsen - PEC Zwolle 0-5
Van Duinen, Schet, Genreau, Ondaan, Hamer
Dinsdag 10 juli, 19.00 uur: PEC Zwolle - SV Meppen (Dui) 2-5
Van Duinen, Flemming
Zaterdag 14 juli, 14.00 uur: PEC Zwolle - Excelsior 5-0
Flemming (3x), Van Duinen (2x)
Zaterdag 21 juli, 17.00 uur: Hannover 96 (Dui) - PEC Zwolle
Zaterdag 28 juli, 16.00 uur: PEC Zwolle - Levante (Spa)
Zaterdag 4 augustus, 16.00 uur: PEC Zwolle - RKC Waalwijk

PSV
Zaterdag 7 juli, 15.00 uur: Anderlecht (Bel) - PSV 5-3
De Jong, Pereiro, Bergwijn
Zaterdag 14 juli, 15.00 uur: Xamax Nauchâtel (Zwi) - PSV 1-1
Bergwijn
Woensdag 18 juli, 19.00 uur: Galatasaray (Tur) - PSV
Dinsdag 24 juli, 19.00 uur: PSV - Olympiacos Piraeus (Gri)
Zaterdag 28 juli, 19.00 uur: PSV - Valencia (Spa)

SC Heerenveen
Woensdag 27 juni, 19.00: Regio Selectie Sùdwest - sc Heerenveen 1-10
Vlap (3x), Lammers (2x), Van Amersfoort (2x), Rojas, Bruijn, Veerman
Zaterdag 30 juni, 16.00 uur: Drachtster Boys - sc Heerenveen 0-2
Iredale, Van Amersfoort
Dinsdag 3 juli, 19.00 uur: SC Stiens - sc Heerenveen 0-12
Mihajlovic (2x), Iredale (2x), Rojas, Veerman, Zeneli, Bruijn, Vlap, Hornkamp, e.d.
Zaterdag 7 juli, 19.00 uur: sc Heerenveen - Borussia Mönchengladbach Onder-23 (Dui) 3-3
Vlap, Lammers, Rojas
Woensdag 18 juli, 19.00 uur: sc Heerenveen - FC Twente
Zaterdag 21 juli, 16.00 uur: sc Heerenveen - Panathinaikos (Gri)
Zaterdag 28 juli, 15.00 uur: TSG 1899 Hoffenheim (Dui) - sc Heerenveen
Zaterdag 4 augustus, 19.30 uur: sc Heerenveen - Levante (Spa)

VVV-Venlo
Zaterdag 30 juni, 16.00 uur: SV Blerick - VVV-Venlo 0-10
Mlapa (4x), Rutten (2x), Steijn, Leemans, Janssen, Wienhoven
Dinsdag 3 juli, 19.30 uur: Sparta’18 - VVV-Venlo 0-7
Linthorst (2x), Van Crooij, Wienhoven, Promes, Seuntjens, Bastiaans
Zaterdag 7 juli, 16.00 uur: Veritas - VVV-Venlo 1-7
Mlapa (3x), Leemans (2x), Grot (2x)
Dinsdag 10 juli, 18.00 uur: SVEB - VVV-Venlo 0-16
Leemans (5x), Mlapa (3x), Grot (2x), Hazard (3x), Susic (2x), Rutten
Woensdag 18 juli, 19.30 uur: RKSV Wittenhorst - VVV-Venlo
Zaterdag 21 juli, 16.00 uur: De Treffers - VVV-Venlo
Vrijdag 27 juli, 19:30 uur: VVV-Venlo - FC Twente
Maandag 30 juli, 18.30 uur: Werder Bremen (Dui) - VVV-Venlo
Zaterdag 4 augustus, 16.00 uur: VVV-Venlo - FC Volendam

Vitesse
Vrijdag 6 juli, 19.00 uur: Wolfsberger AC (Oos) - Vitesse 2-1
Darfalou
Maandag 9 juli, 18.00 uur: Shakthar Donetsk (Oek) - Vitesse 4-1
Beerens
Vrijdag 13 juli, 18.00 uur: Vitesse - FK Arsenal Tula (Rus) 2-2
Linssen, e.d.
Dinsdag 17 juli, 12.00 uur: Vitesse - Lokomotiv Moskou (Rus)

Willem II
Zaterdag 7 juli, 17.00 uur: Diessense Selectie - Willem II 0-10
Sol (3x), Abubakar (3x), Crowley (2x), Kristinsson (2x)
Woensdag 11 juli, 19.00 uur: VV Dongen - Willem II 0-9
Akkaynak (2x), Crowley, Croux, Sol, Kristinsson, Abubakar, Heerkens, Dankerlui
Zaterdag 14 juli, 14.30 uur: Willem II - AA Gent (Bel) 1-1
Abubakar
Woensdag 25 juli, 19.00 uur: Willem II - Sparta Rotterdam
Zaterdag 28 juli, tijdstip onbekend: Willem II - KV Mechelen (Bel)
Zaterdag 4 augustus, 13.30 uur: Willem II - Aris Thessaloniki (Gri)

Ontbreekt er een oefenduel van een Eredivisie-club? Laat het ons weten door hieronder te reageren!

 
Eredivisie

Meer nieuws
Reacties