UEFA Europa League: uitslagen en programma groepsfase
Donderdag, 8 november 2018 om 23:00

De groepsfase van de Europa League is in volle gang en hoewel er dit seizoen geen Nederlandse clubs deelnemen, is het een toernooi waar ook deze voetbaljaargang weer meer dan genoeg interessante ploegen in te zien zijn. De vierde speelronde van de groepsfase zit erop en de poulefase duurt tot half december. Bekijk hier de uitslagen, standen en complete speelschema.

Groep A
Bayer Leverkusen 4-9
FC Zürich 4-9
Ludogorets 4-2
AEK Larnaca 4-2

AEK Larnaca - FC Zürich 0-1
Kololli

Ludogorets - Bayer Leverkusen 2-3
Keserü, Marcelinho; Havertz (2x), Thelin

FC Zürich - Ludogorets 1-0
Palsson

Bayer Leverkusen - AEK Larnaca 4-2
Alario (2x), Havertz, Brandt; Trickovski, Raspas

FC Zürich - Bayer Leverkusen 3-2
Marchesano, Domgjoni, Odey; Bellarabi (2x)

AEK Larnaca - Ludogorets 1-1
Larena; Lukoki

Ludogorets - AEK Larnaca 0-0

Bayer Leverkusen - FC Zürich 1-0
Jedvaj

29 november 18.55 uur Bayer Leverkusen - Ludogorets
29 november 18.55 uur FC Zürich - AEK Larnaca
13 december 21.00 uur Ludogorets - FC Zürich
13 december 21.00 uur AEK Larnaca - Bayer Leverkusen

Groep B
FC Salzburg 4-12
RB Leipzig 4-6
Celtic 4-6
Rosenborg BK 4-0

RB Leipzig - FC Salzburg 2-3
Dabbur, Haidara; Laimer, Poulsen; Gulbrandsen

Celtic - Rosenborg BK 1-0
Griffiths

FC Salzburg - Celtic 3-1
Dabbur (2x), Minamino; Edouard

Rosenborg BK - RB Leipzig 1-3
Jebali; Augustin, Konate, Cunha

RB Leipzig - Celtic 2-0
Cunha, Bruma

FC Salzburg - Rosenborg BK 3-0
Dabbur (2x), Wolf

Celtic - RB Leipzig 2-1
Tierney, Edouard; Augustin

Rosenborg BK - FC Salzburg 2-5
Minamino (3x), Gulbrandsen, Hovland (e.d.); Adegbenro, Jensen

29 november 18.55 uur Rosenborg BK - Celtic
29 november 18.55 uur FC Salzburg - RB Leipzig
13 december 21.00 uur Celtic - FC Salzburg
13 december 21.00 uur RB Leipzig - Rosenborg BK

Groep C
Zenit Sint-Petersburg 4-8
Slavia Praag 4-7
FC Kopenhagen 4-5
Girondins Bordeaux 4-1

Slavia Praag - Girondins Bordeaux 1-0
Zmrhal

FC Kopenhagen - Zenit Sint-Petersburg 1-1
Mak; Sotiriou

Zenit Sint-Petersburg - Slavia Praag 1-0
Kokorin

Girondins Bordeaux - FC Kopenhagen 1-2
Sankhare; Sotiriou, Skov

FC Kopenhagen - Slavia Praag 0-1
Matousek

Zenit Sint-Petersburg - Girondins Bordeaux 2-1
Dzyuba, Kuzyayev; Briand

Girondins Bordeaux - Zenit Sint-Petersburg 1-1
Kamano; Zabolotny

Slavia Praag - FC Kopenhagen 0-0

29 november 18.55 uur Girondins Bordeaux - Slavia Praag
29 november 18.55 uur Zenit Sint-Petersburg - FC Kopenhagen
13 december 21.00 uur Slavia Praag - Zenit Sint-Petersburg
13 december 21.00 uur FC Kopenhagen - Girondins Bordeaux

Groep D
Dinamo Zagreb 4-12
Fenerbahçe 4-7
Spartak Trnava 4-3
Anderlecht 4-1

Dinamo Zagreb - Fenerbahçe 4-1
Sunjic, Hajrovic; Neustädter; Hajrofic, Olmo

Spartak Trnava - Anderlecht 1-0
Oravec

Anderlecht - Dinamo Zagreb 0-2
Hajrovic, Gojak

Fenerbahçe - Spartak Trnava 2-0
Slimani (2x)

Spartak Trnava - Dinamo Zagreb 1-2
Ghorbani; Gavranovic, Orsic

Anderlecht - Fenerbahçe 2-2
Bakkali (2x); Frey, Kaldirim

Fenerbahçe - Anderlecht 2-0
Valbuena, Frey

Dinamo Zagreb - Spartak Trnava 3-1
Gojak, Kadlec (e.d.), Orsic; Chanturishvili

29 november 18.55 uur Fenerbahçe - Dinamo Zagreb
29 november 18.55 uur Anderlecht - Spartak Trnava
13 december 21.00 uur Dinamo Zagreb - Anderlecht
13 december 21.00 uur Spartak Trnava - Fenerbahçe

Groep E
Arsenal 4-10
Sporting Portugal 4-7
Vorskla Poltava 4-3
FK Qarabag 4-3

Sporting Portugal - FK Qarabag 2-0
Raphael, Cabral

Arsenal - Vorskla Poltava 4-2
Aubameyang (2x), Welbeck, Özil; Chesnakov, Sharpar

FK Qarabag - Arsenal 0-3
Papastathopoulos, Smith-Rowe, Guendouzi

Vorskla Poltava - Sporting Portugal 1-2
Kulach; Monteiro, Cabral

Sporting Portugal - Arsenal 0-1
Welbeck

FK Qarabag - Vorskla Poltava 0-1
Kulach

Arsenal - Sporting Portugal 0-0

Vorskla Poltava - FK Qarabag 0-1
Abdullayev

29 november 18.55 uur Vorskla Poltava - Arsenal
29 november 18.55 uur FK Qarabag - Sporting Portugal
13 december 21.00 uur Arsenal - FK Qarabag
13 december 21.00 uur Sporting Portugal - Vorskla Poltava

Groep F
Real Betis 4-8
Olympiacos 4-7
AC Milan 4-7
F91 Dudelange 4-0

F91 Dudelange - AC Milan 0-1
Higuaín

Olympiacos - Real Betis 0-0

AC Milan - Olympiacos 3-1
Cutrone (2x), Higuain; Guerrero

Real Betis - F91 Dudelange 3-0
Sanabria, Lo Celso, Tello

F91 Dudelange - Olympiacos 0-2
Torosidis, Fortounis

AC Milan - Real Betis 1-2
Cutrone; Sanabria, Lo Celso

Olympiacos - F91 Dudelange 5-1
Fortounis (2x), Torosidis, Christodoulopoulos, Hassan; Sinani

Real Betis - AC Milan 1-1
Lo Celso; Suso

29 november 18.55 uur Real Betis - Olympiacos
29 november 18.55 uur AC Milan - F91 Dudelange
13 december 21.00 uur Olympiacos - AC Milan
13 december 21.00 uur F91 Dudelange - Real Betis

Groep G
Villarreal 4-7
Spartak Moskou 4-5
Rangers FC 4-5
Rapid Wien 4-4

Villarreal - Rangers FC 2-2
Bacca, Gerard; Arfield, Lafferty

Rapid Wien - Spartak Moskou 2-0
Timofeev, Murg

Spartak Moskou - Villarreal 3-3
Ze Luis (2x), Melgarejo; Ekambi, Fornals, Cazorla

Rangers FC - Rapid Wien 3-1
Morelos (2x), Tavernier; Berisha

Villarreal - Rapid Wien 5-0
Fornals, Ekambi, Barac (e.d.), Raba, Moreno

Rangers FC - Spartak Moskou 0-0

Rapid Wien - Villarreal 0-0

Spartak Moskou - Rangers FC 4-3
Melgarejo, Goldson (e.d.), Luiz Adriano, Hanni; Eremenko (e.d.), Candeias, Middleton

29 november 16.50 uur Spartak Moskou - Rapid Wien
29 november 21.00 uur Rangers FC - Villarreal
13 december 18.55 uur Rapig Wien - Rangers FC
13 december 18.55 uur Villarreal - Spartak Moskou

Groep H
Eintracht Frankfurt 4-12
Lazio 4-9
Olympique Marseille 4-1
Apollon Limassol 4-1

Olympique Marseille - Eintracht Frankfurt 1-2
Ocampo; Gacinovic, Jovic

Lazio - Apollon Limassol 2-1
Luis Alberto, Immibole; Zelaya

Eintracht Frankfurt - Lazio 4-1
Da Costa (2x), Jovic, Kostic; Parolo

Apollon Limassol - Olympique Marseille 2-2
Markovic, Selaya; Payet, Luiz Gustavo

Olympique Marseille - Lazio 1-3
Payet; Wallace, Caicedo, Marusic

Eintracht Frankfurt - Apollon Limassol 2-0
Kostic, Haller

Lazio - Olympique Marseille 2-1
Parolo, Correa; Thauvin

Apollon Limassol - Eintracht Frankfurt 2-3
Zeleya (2x); Jovic, Haller, Gacinovic

29 november 21.00 uur Apollon Limassol - Lazio
29 november 21.00 uur Eintracht Frankfurt - Olympique Marseille
13 december 18.55 uur Lazio - Eintracht Frankfurt
13 december 18.55 uur Olympique Marseille - Apollon Limassol

Groep I
Racing Genk 4-7
Sarpsborg 08 4-5
Malmö FF 4-5
Besiktas 4-4

Besiktas - Sarpsborg 08 3-1
Babel, Andía, Lens; Zachariassen

Racing Genk - Malmö FF 2-0
Trossard, Samatta

Sarpsborg 08 - Racing Genk 3-1
Mortensen (2x), Zachariassen; Trossard

Malmö FF - Besiktas 2-0
Erkin (e.d.), Rosenberg

Sarpsborg 08 - Malmö FF 1-1
Halvorsen; Vindheim

Besiktas - Racing Genk 2-4
Vagner Love (2x); Samata (2x), Ndongala, Pozuelo

Racing Genk - Besiktas 1-1
Berge; Quaresma

Malmö FF - Sarpsborg 08 1-1
Antonsson; Mortensen

29 november 21.00 uur Malmö FF - Racing Genk
29 november 21.00 uur Sarpsborg 08 - Besiktas
13 december 18.55 uur Racing Genk - Sarpsborg 08
13 december 18.55 uur Besiktas - Malmö FF

Groep J
FK Krasnodar 4-9
Sevilla 4-9
Standard Luik 4-6
Akhisar Belediyespor 4-0

Sevilla - Standard Luik 5-1
Banega; Djenepo; Vazquez, Ben Yedder (2x), Banega

Akhisar Belediyespor - Krasnodar 0-1
Claesson

Standard Luik - Akhisar Belediyespor 2-1
Emond, Djenepo; Ayik

Krasnodar - Sevilla 2-1
Pereyra, Okriashvili; Kabore (e.d.)

Sevilla - Akhisar Belediyespor 6-0
Mesa, Sarabia, Lukac (e.d.), Muriel, Promes, Mercado

Standard Luik - Krasnodar 2-1
Emond, Laifis; Ari

Akhisar Belediyespor - Sevilla 2-3
Manu, Ayik; Nolito, Muriel, Banega

Krasnodar - Standard Luik 2-1
Suleymanov, Wamberto; Carcela

29 november 18.55 uur Krasnodar - Akhisar Belediyespor
29 november 21.00 uur Standard Luik - Sevilla
13 december 18.55 uur Akhisar Belediyespor - Standard Luik
13 december 18.55 uur Sevilla - Krasnodar

Groep K
FC Astana 4-8
Dynamo Kiev 4-8
Stade Rennes 4-3
FK Jablonec 4-2

Stade Rennes - FK Jablonec 2-1
Sarr; Travnik; Ben Arfa

Dynamo Kiev - FC Astana 2-2
Tsygankov; Anicic; Garmash; Murtazaev

FC Astana - Stade Rennes 2-0
Zainutdinov, Tomasov

FK Jablonec - Dynamo Kiev 2-2
Hovorka, Travnik; Tsygankov, Garmash

Stade Rennes - Dynamo Kiev 1-2
Grenier; Kedziora, Buyalskyy

FK Jablonec - FC Astana 1-1
Povazanec; Pedro Henrique

FC Astana - FK Jablonec 2-1
Pedro Henrique, Postnikov; Lischka

Dynamo Kiev - Stade Rennes 3-1
Verbic, Mykolenko, Shaparenko; Siebatcheu

29 november 16.50 uur FC Astana - Dynamo Kiev
29 november 21.00 uur FK Jablonec - Stade Rennes
13 december 18.55 uur Dynamo Kiev - FK Jablonec
13 december 18.55 uur Stade Rennes - FC Astana

Groep L
Chelsea 4-12
MOL Vidi 4-6
PAOK Saloniki 4-3
BATE Borisov 4-3

PAOK Saloniki - Chelsea 0-1
Willian

MOL Vidi - BATE Borisov 0-2
Tuominen, Filipenko

Chelsea - MOL Vidi 1-0
Morata

BATE Borisov - PAOK Saloniki 1-4
Crespo (e.d.); Jaba (2x), Prijovic, Pelkas

Chelsa - BATE Borisov 3-1
Loftus-Cheek (3x); Rios

PAOK Saloniki - MOL Vidi 0-2
Huszti, Stopera

MOL Vidi - PAOK Saloniki 1-0
Milanov

BATE Borisov - Chelsea 0-1
Giroud

29 november 18.55 uur BATE Borisov - MOL Vidi
29 november 21.00 uur Chelsea - PAOK Saloniki
13 december 18.55 uur MOL Vidi - Chelsea
13 december 18.55 uur PAOK Saloniki - BATE Borisov

Programma knock-outfase

17 december: loting kruisfinales
14 februari: kruisfinales, heenwedstrijd
21 februari, kruisfinales, return

22 februari: loting achtste finales
7 maart: achtste finales, heenwedstrijd
14 maart: achtste finales, return

15 maart: loting kwartfinales en halve finales
11 april: kwartfinales, heenwedstrijd
18 april: kwartfinales, return

2 mei: halve finales, heenwedstrijd
9 mei: halve finales, return

29 mei: finale, Olympic Stadium, Baku

 
Meer video's
 
UEFA Europa League
 
AC Milan
 
Arsenal
 
Chelsea
 
Fenerbah├že

Meer nieuws
Het is niet (meer) mogelijk om te reageren op dit document.
Reacties