Loting halve finales FA Cup: Manchester City stuit op Locadia en Pröpper
Derde ronde
Tranmere Rovers (League Two) - Tottenham Hotspur 0-7
Llorente (3x), Aurier (2x), Son, Kane
Sheffield Wednesday (Championship) - Luton Town (League One) 0-0
Manchester United - Reading (Championship) 2-0
Mata, Lukaku
Shrewsbury Town (League One) - Stoke City (Championship) 1-1
Norburn, Crouch
Bournemouth - Brighton & Hove Albion 1-3
Pugh; Knockaert, Bissouma, Andone
West Ham United - Birmingham City (Championship) 2-0
Arnautovic, Carroll
Burnley - Barnsley (League One) 1-0
Wood
West Bromwich Albion (Championship) - Wigan Athletic (Championship) 1-0
Sako
Bolton Wanderers (Championship) - Walsall (League One) 5-2
Magennis (3x), Donaldson, Guthrie (e.d.); Cook, Beevers (e.d.)
Gillingham (League One) - Cardiff City 1-0
List
Brentford (Championship) - Oxford United (League One) 1-0
Maupay
Everton - Lincoln City (League Two) 2-1
Lookman, Bernard; Bostwick
Chelsea - Nottingham Forest (Championship) 2-0
Morata (2x)
Derby County (Championship) - Southampton 2-2
Marriott, Lawrence; Redmond (2x)
Accrington Stanley (League One) - Ipswich Town (Championship) 1-0
Kee
Fleetwood Town (League One) - AFC Wimbledon (League One) 2-3
Madden, Evans; Barcham, Hartigan, Appiah
Middlesbrough (Championship) - Peterborough United (League One) 5-0
Assombalonga (2x), Friend, Wing, Fletcher
Aston Villa (Championship) - Swansea City (Championship) 0-3
Baker-Richardson, Dyer, Fulton
Crystal Palace - Grimsby Town (League Two) 1-0
Jordan Ayew
Bristol City (Championship) - Huddersfield Town 1-0
Brownhill
Blackpool (League One) - Arsenal 0-3
Willock (2x), Iwobi
Norwich City (Championship) - Portsmouth (League One) 0-1
Green
Newcastle United - Blackburn Rovers (Championship) 1-1
Ritchie; Dack
Millwall (Championship) - Hull City (Championship) 2-1
Ferguson (2x); Toral
Preston North End (Championship) - Doncaster Rovers (League One) 1-3
Hughes; Marquis, Anderson, Wilks
Fulham - Oldham Athletic (League Two) 1-2
Odoi; S. Sturridge, Lang
Manchester City - Rotherham United (Championship) 7-0
Sterling, Foden, Ayayi (e.d.), Gabriel Jesus, Mahrez, Otamendi, Sané
Woking (National League South) - Watford 0-2
Hughes, Deeney
Queens Park Rangers (Championship) - Leeds United (Championship) 2-1
Oteh, Bidwell; Halme
Sheffield United (Championship) - Barnet (National League) 0-1
Coulthirst
Newport County (League Two) - Leicester City 2-1
Matt, Amond; Ghezzal
Wolverhampton Wanderers - Liverpool 2-1
Jimenez, Neves; Origia
Replays
Luton Town (League One) - Sheffield Wednesday (Championship) 0-1
Nuhiu
Stoke City (Championship) - Shrewsbury Town (League One) 2-3
Campbell (2x); Bolton, Okenabirhie, Laurent
Blackburn Rovers (Championship) - Newcastle United 2-4
Armstrong, Lenihan; Longstaff, Roberts, Joselu, Pérez
Southampton - Derby County (Championship) 2-2, Derby County wint na strafschoppen
Armstrong, Redmond; Wilson, Waghorn
Vierde ronde
Arsenal - Manchester United 1-3
Aubameyang; Sánchez, Lingard, Martial
Bristol City - Bolton Wanderers 2-1
O'Dowda, Eliasson; Beevers
Accrington Stanley - Derby County 0-1
Waghorn
Newcastle United - Watford 0-2
Gray, Success
Swansea City - Gillingham 4-1
McBurnie (2x), Celina, McKay; Rees
Shrewsbury Town - Wolverhampton Wanderers 2-2
Greg Docherty, Waterfall; Jiménez, Matt Docherty
Brighton & Hove Albion - West Bromwich Albion 0-0
Doncaster Rovers - Oldham Athletic 2-1
Whiteman (2x); Clarke
Middlesbrough - Newport County 1-1
Ayala; Dolan
Manchester City - Burnley 5-0
Gabriel Jesus, Bernardo Silva, De Bruyne, Long (e.d.), Agüero
Portsmouth - Queens Park Rangers 1-1
Brown; Wells
Millwall - Everton 3-2
Gregory, Cooper, Wallace; Richarlison, Tosun
AFC Wimbledon - West Ham United 4-2
Wagstaff (2x), Appiah, Sibbick; Pérez, Anderson
Crystal Palace - Tottenham Hotspur 2-0
Wickham, Townsend
Chelsea - Sheffield Wednesday 3-0
Willian (2x), Hudson-Odoi
28 januari
Barnet - Brentford 3-3
Coulthirst (2x), Sparkes; Watkins, Maupay, Canos
Replays
Brentford - Barnet 3-1
Canos, Jeanvier, Maupay; Tutonda
Queens Park Rangers - Portsmouth 2-0
Wells, Smith
Newport County - Middlesbrough 2-0
Willmott, Amond
Wolverhampton Wanderers - Shrewsbury Town 3-2
Doherty (2x), Cavaleiro; Bolton, Laurent
West Bromwich Albion - Brighton & Hove Albion 1-3
Bartley; Murray (2x), Andone
Achtste finales
vrijdag 15 februari
Queens Park Rangers - Watford 0-1
Capoué
zaterdag 16 februari
Brighton & Hove Albion - Derby County 2-1
Knockaert, Locadia; Cole
AFC Wimbledon - Millwall 0-1
Wallace
Newport County - Manchester City 1-4
Amond; Foden (2x), Sané, Mahrez
zondag 17 februari
Bristol City - Wolverhampton Wanderers 0-1
Cavaleiro
Doncaster Rovers - Crystal Palace 0-2
Schlupp, Meyer
Swansea City - Brentford 4-1
Daniels (e.d.), James, Celina, Byers; Watkins
Chelsea - Manchester United
Herrera, Pogba
Kwartfinale
Swansea City - Manchester City 2-3
Grimes, Celina; Bernardo Silva, Nordfeldt (eigen doelpunt), Agüero
Watford - Crystal Palace 2-1
Capoué, Gray; Batshuayi
Wolverhampton Wanderers - Manchester United 2-1
Jiménez, Jota; Rashford
Millwall - Brighton & Hove Albion 2-2, Brighton wint na strafschoppen
Pearce, O'Brien; Locadia, March
Eerste speeldatum: 16 maart
Halve finale
Watford - Wolverhampton Wanderers
Manchester City - Brighton & Hove Albion
Speeldata: 6 en 7 april
Finale
Speeldatum: 18 mei