EK-kwalificatie 2020: Ook laatste ticket voor eindronde is vergeven
Woensdag, 20 november 2019 om 00:15

Nederland, Duitsland, Engeland, Tsjechië, Oekraïne, Portugal, Zwitserland, Denemarken, Kroatië, Spanje, Zweden, Polen, Frankrijk, Turkije, België, Rusland, Italië, Finland, Oostenrijk en Wales zijn inmiddels zeker van een ticket voor het EK van volgend jaar. Daar komen in de komende tijd nog vier landen bij. In totaal hebben 55 landen via de EK-kwalificatiecyclus de strijd om 20 tickets voor EURO 2020 met elkaar aangebonden. De overige vier tickets zijn te verdienen in de Nations League. Bekijk hier de indelingen van alle poules, de uitslagen, standen en het programma van de EK-kwalificatie.


De groepenindeling



GROEP A GROEP B GROEP C GROEP D GROEP E
Engeland Portugal Nederland Zwitserland Kroatië
Tsjechië Oekraïne Duitsland Denemarken Wales
Bulgarije Servië Noord-Ierland Ierland Slowakije
Montenegro Litouwen Estland Georgië Hongarije
Kosovo Luxemburg Wit-Rusland Gibraltar Azerbeidzjan
GROEP F GROEP G GROEP H GROEP I GROEP J
Spanje Polen Frankrijk België Italië
Zweden Oostenrijk IJsland Rusland Bosnië
Noorwegen Israël Turkije Schotland Finland
Roemenië Slovenië Albanië Cyprus Griekenland
Faeröer Noord-Macedonië Moldavië Kazachstan Armenië
Malta Letland Andorra San Marino Liechtenstein

Groep A

Engeland* 8-21
Tsjechië* 8-15
Kosovo 8-11
Bulgarije 8-6
Montenegro 8-3

Bulgarije - Montenegro 1-1
Nedelev; Mugosa

Engeland - Tsjechië 5-0
Sterling (3x), Kane, Kalas (e.d.)

Kosovo - Bulgarije 1-1
Bozhikov; Zeneli

Montenegro - Engeland 1-5
Vesovic; Keane, Barkley (2x), Kane, Sterling

Tsjechië - Bulgarije 2-1
Schik (2x); Isa

Montenegro - Kosovo 1-1
Mugosa; Rashica

Bulgarije - Kosovo 2-3
Popov, Dimitrov; Rashica, Muriqi, Rashani

Tsjechië - Montenegro 3-0
Jankto, Kopitovic, Schick

Kosovo - Tsjechië 2-1
Muriqi, Vojvoda; Schick

Engeland - Bulgarije 4-0
Kane (3x), Sterling

Engeland - Kosovo 5-3
Sancho (2x), Sterling, Kane, Vojvoda (e.d.); Berisha (2x), Muriqi

Montenegro - Tsjechië 0-3
Soucek, Masopust, Darida

Tsjechië - Engeland 2-1
Brabec, Ondrasek; Kane

Montenegro - Bulgarije 0-0

Bulgarije - Engeland 0-6
Barkley (2x), Sterling (2x), Rashford, Kane

Kosovo - Montenegro 2-0
Rrahmani, Muriqi

Tsjechië - Kosovo 2-1
Kral, Celustka; Nuhiu

Engeland - Montenegro 7-0
Kane (3x), Oxlade-Chamberlain, Rashford, Abraham, Sofranac (e.d.)

Bulgarije - Tsjechië 1-0
Bozhikov

Kosovo - Engeland 0-4
Winks, Kane, Rashford, Mount

Groep B

Oekraïne* 8-20
Portugal* 8-17
Servië 8-14
Luxemburg 8-4
Litouwen 8-1

Luxemburg - Litouwen 2-1
Barreiro, Rodrigues; Cernych

Portugal - Oekraïne 0-0

Luxemburg - Oekraïne 1-2
Turpel; Tsygankov, Rodrigues (e.d.)

Portugal - Servië 1-1
Danilo; Tadic

Litouwen - Luxemburg 1-1
Novikovas; Rodrigues

Oekraïne - Servië 5-0
Tsihankov (2x), Konopljanka (2x), Jaremtsjoek

Servië - Litouwen 4-1
Mitrovic (2x), Jovic, Ljajic; Novikovas

Oekraïne - Luxemburg 1-0
Yaremchuk

Litouwen - Oekraïne 0-3
Zinchenko, Marlos, Malinovskiy

Servië - Portugal 2-4
Milenkovic, Mitrovic; Carvalho, Guedes, Ronaldo, Silva

Litouwen - Portugal 1-5
Andriuškevicius; Ronaldo (4x), Carvalho

Luxemburg - Servië 1-3
Turpel; Mitrovic (2x), Radonjic

Portugal - Luxemburg 3-0
Bernardo Silva, Ronaldo, Guedes

Oekraïne - Litouwen
Malinovsky (2x)

Litouwen - Servië 1-2
Kazlauskas; Mitrovic (2x)

Oekraïne - Portugal 2-1
Yaremchuk, Yarmolenko; Ronaldo

Portugal - Litouwen 6-0
Cristiano Ronaldo (3x), Pizzi, Pacienca, Bernardo Silva

Servië - Luxemburg 3-2
Mitrovic (2x), Radonjic; Rodrigues, Turpel

Luxemburg - Portugal 0-2
Fernandes, Ronaldo

Servië - Oekraïne 2-2
Tadic, Mitrovic; Yaremchuk, Besiedin

Groep C

Duitsland* 8-21
Nederland* 8-19
Noord-Ierland 8-13
Wit-Rusland 8-4
Estland 8-1

Noord-Ierland - Estland 2-0
McGinn, Davis

Nederland - Wit-Rusland 4-0
Depay (2x), Wijnaldum, Van Dijk

Noord-Ierland - Wit-Rusland 2-1
Evans, Magennis; Stasevich

Nederland - Duitsland 2-3
De Ligt, Depay; Sané, Gnabry, Schulz

Estland - Noord-Ierland 1-2
Vassiljev; Washington, Magennis

Wit-Rusland - Duitsland 0-2
Sané, Reus

Wit-Rusland - Noord-Ierland 0-1
McNair

Duitsland - Estland 8-0
Reus (2x), Gnabry (2x), Goretzka, Gündogan, Werner, Sané

Estland - Wit-Rusland 1-2
Sorga; Naumov, Skavysh

Duitsland - Nederland 2-4
Gnabry, Kroos; De Jong, Tah (e.d.), Malen, Wijnaldum

Estland - Nederland 0-4
Babel (2x), Depay, Wijnaldum

Noord-Ierland - Duitsland 0-2
Halstenberg, Gnabry

Wit-Rusland - Estland 0-0

Nederland - Noord-Ierland 3-1
Depay (2x), Luuk de Jong; Magennis

Wit-Rusland - Nederland 1-2
Wijnaldum (2x), Dragun

Estland - Duitsland 0-3
Gündogan (2x), Werner

Duitsland - Wit-Rusland 4-0
Ginter, Goretzka, Kroos (2x)

Noord-Ierland - Nederland 0-0

Duitsland - Noord-Ierland 6-1
Gnabry (3x), Goretzka (2x), Brandt; Smith

Nederland - Estland 5-0
Wijnaldum (3x), Aké Boadu

View this post on Instagram

Het programma van Oranje op weg naar het EK van 2020! #oranje #nederland #nederlandselftal #germany

A post shared by Voetbalzone.nl (@instavoetbalzone) on

Groep D

Zwitserland* 8-17
Denemarken* 8-16
Ierland 8-13
Georgië 8-8
Gibraltar 8-0

Georgië - Zwitserland 0-2
Zuber, Zakaria

Gibraltar - Ierland 0-1
Hendrick

Ierland - Georgië 1-0
Hourihane

Zwitserland - Denemarken 3-3
Freuler, Xhaka, Embolo; Jörgensen, Gytkjaer, Dalsgaard

Georgië - Gibraltar 3-0
Gvilia, Papunasjvili, Arveladze

Denemarken - Ierland 1-1
Hojbjerg; Duffy

Denemarken - Georgië 5-1
Dolberg (2x), Eriksen, Poulsen, Braithwaite; Lobzhanidze

Ierland - Gibraltar 2-0
Chipolina (e.d.), Brady

Gibraltar - Denemarken 0-6
Eriksen (2x), Gytkjaer (2x), Skov, Delaney

Ierland - Zwitserland 1-1
McGoldrick; Schär

Georgië - Denemarken 0-0

Zwitserland - Gibraltar 4-0
Zakaria, Mehmedi, Rodriguez, Gavranovic

Georgië - Ierland 0-0

Denemarken - Zwitserland 1-0
Poulsen

Gibraltar - Georgië 2-3
Casciaro, Chipolina; Kharaisvili, Kankava, Kvilitaia

Zwitserland - Ierland 2-0
Seferovic, Duffy (e.d.)

Denemarken - Gibraltar 6-0
Skov (2x), Eriksen (2x), Gytkjaer, Braithwaite

Zwitserland - Georgië 1-0
Itten

Gibraltar - Zwitserland 1-6
Itten (2x), Vargas, Fassnacht, Styche, Benito

Ierland - Denemarken 1-1
Braithwaite, Doherty

Groep E

Kroatië* 8-17
Wales* 8-14
Slowakije 8-13
Hongarije 7-12
Azerbeidzjan 8-1

Kroatië - Azerbeidzjan 2-1
Barisic, Kramaric; Sheydaev

Slowakije - Hongarije 2-0
Duda, Rusnak

Wales - Slowakije 1-0
James

Hongarije - Kroatië 2-1
Szalai, Patkai; Rebic

Kroatië - Wales 2-1
Lawrence (eigen doelpunt), Perisic; Brooksf

Azerbeidzjan - Hongarije 1-3
Madatov; Orban (2x), Holman

Azerbeidzjan - Slowakije 1-5
Sheydaev; Lobotka, Kucka, Hamsik (2), Hancko

Hongarije - Wales 1-0
Patkai

Slowakije - Kroatië 0-4
Vlasic, Perisic, Petkovic, Lovren

Wales - Azerbeidzjan 2-1
Pashaev (e.d.), Bale; Emreli

Azerbeidzjan - Kroatië 1-1
Khalilzade; Modric

Hongarije - Slowakije 1-2
Szoboszlai; Mak, Bozeník

Kroatië - Hongarije 3-0
Petkovic (2x), Modric

Slowakije - Wales 1-1
Kucka; Moore

Hongarije - Azerbeidzjan 1-0
Korhut

Wales - Kroatië 1-1
Vlasic, Bale

Azerbeidzjan - Wales 0-2
Moore, Wilson

Kroatië - Slowakije 3-1
Vlasic, Petkovic, Perisic; Bozeník

Slowakije - Azerbeidzjan 2-0
Bozeník, Hamsik

Wales - Hongarije 2-0
Ramsey (2x)

Groep F

Spanje* 10-26
Zweden* 10-21
Noorwegen 10-17
Roemenië 10-14
Faeröer 10-3
Malta 10-3

Malta - Faeröer 2-1
Nwoko, Borg; Thomsen

Zweden - Roemenië 2-1
Quaison, Claesson; Keserü

Spanje - Noorwegen 2-1
Rodrigo, Ramos; King

Malta - Spanje 0-2
Morata (2x)

Noorwegen - Zweden 3-3
Johnsen, King, Kamara; Claesson, Nordtveit (e.d.), Quaison

Roemenië - Faeröer 4-1
Keseru (2x), Deac, Puscas; Davidsen

Faeröer - Spanje 1-4
Olsen; Ramos, Navas, Gestsson (e.d.), Gaya

Noorwegen - Roemenië 2-2
Elyounoussi, Odegaard; Keseru (2x)

Zweden - Malta 3-0
Quaison, Claesson, Isak

Faeröer - Noorwegen 0-2
Johnsen (2x)

Malta - Roemenië 0-4
Puscas (2x), Chipciu, Man

Spanje - Zweden 3-0
Ramos, Morata, Oyarzabal

Faeröer - Zweden 0-4
Isak (2x), Lindelöf, Quaison

Noorwegen - Malta 2-0
Berge, King

Roemenië - Spanje 1-2
Andone; Ramos, Alcácer

Roemenië - Malta 1-0
Puscas

Spanje - Faeröer 4-0
Rodrigo (2x), Alcácer (2x)

Zweden - Noorwegen 1-1
Forsberg; Johansen

Faeröer - Roemenië 0-3
Puscas, Mitrita, Keseru

Malta - Zweden 0-4
Sebastian Larsson (2x), Danielson, Agius (eigen doelpunt)

Noorwegen - Spanje 1-1
King; Saúl

Faeröer - Malta 1-0
Baldvinsson

Roemenië - Noorwegen 1-1
Mitrita; Sorloth

Zweden - Spanje 1-1
Berg; Rodrigo

Noorwegen - Faeröer 4-0
Reginiussen, Fossum, Sorloth (2x)

Roemenië - Zweden 0-2
Berg, Quaison

Spanje - Malta 7-0
Morata, Cazorla, Torres, Sarabia, Olmo, Moreno, Navas

Malta - Noorwegen 1-2
King, Fenech, Sörloth

Spanje - Roemenië 5-0
Ruiz, Moreno (2x), Rus (e.d.), Oyarzabal

Zweden - Faeröer 3-0
Andersson, Svanberg, Guidetti

Groep G

Polen* 10-25
Oostenrijk* 10-19
Noord-Macedonië 10-14
Slovenië 10-14
Israël 10-11
Letland 10-3

Oostenrijk - Polen 0-1
Piatek

Noord-Macedonië - Letland 3-1
Elmas (2x), Alioski; Isajevs

Israël - Slovenië 1-1
Zahavi; Sporar

Israël - Oostenrijk 4-2
Zahavi (3x), Dabbur; Arnautovic (2x)

Polen - Letland 2-0
Lewandowski, Glik

Slovenië - Noord-Macedonië 1-1
Zajc; Bardhi

Oostenrijk - Slovenië 1-0
Burgstaller

Noord-Macedonië - Polen 0-1
Piatek

Letland - Israël 0-3
Zahavi (3x)

Noord-Macedonië - Oostenrijk 1-4
Hinteregger (e.d.); Lazaro, Arnautovic (2x), Bejtulai

Letland - Slovenië 0-5
Crnigoj (2x), Ilicic (2x), Zajc

Polen - Israël 4-0
Piatek, Lewandowski, Grosicki, Kadzior

Israël - Noord-Macedonië 1-1
Zahavi; Ademi

Oostenrijk - Letland 6-0
Arnautovic (2x), Sabitzer, Steinbors, Laimer, Gregoritsch

Slovenië - Polen 2-0
Struna, Sporar

Letland - Noord-Macedonië 0-2
Pandev, Bardhi

Slovenië - Israël 3-2
Verbic (2x), Bezjak; Natcho, Zahavi

Polen - Oostenrijk 0-0

Oostenrijk - Israël 3-1
Lazaro, Hinteregger, Sabitzer; Zahavi

Noord-Macedonië - Slovenië 2-1
Elmas (2x); Ilicic

Letland - Polen 0-3
Lewandowski (3x)

Polen - Noord-Macedonië 2-0
Frankowski, Milik

Slovenië - Oostenrijk 0-1
Posch

Israël - Letland 3-1
Dabbur (2x), Zahavi; Kamess

Slovenië - Letland 1-0
Tarasovs (eigen doelpunt)

Oostenrijk - Noord-Macedonië 2-1
Alaba, Lainer; Stojanovski

Israël - Polen 1-2
Dabbur; Krychowiak, Piatek

Noord-Macedonië - Israël 1-0
Nikolov

Letland - Oostenrijk 1-0
Oss

Polen - Slovenië 3-2
Szymanski, Lewandowski, Góralski; Matavz, Ilicic

Groep H

Frankrijk* 10-25
Turkije* 10-23
IJsland 10-19
Albanië 10-13
Andorra 10-4
Moldavië 10-3

Albanië - Turkije 0-2
Yilmaz, Çalhanoglu

Andorra - IJsland 0-2
Bjarnason, Kjartansson

Moldavië - Frankrijk 1-4
Ambros; Griezmann, Varane, Giroud, Mbappé

Turkije - Moldavië 4-0
Kaldirim, Tosun (2x), Ayhan

Andorra - Albanië 0-3
Sadiku, Balaj, Abrashi

Frankrijk - IJsland 4-0
Umtiti, Giroud, Mbappé, Griezmann

IJsland - Albanië 1-0
Berg Gudmundsson

Moldavië - Andorra 1-0
Armas

Turkije - Frankrijk 2-0
Ayhan, Ünder

Albanië - Moldavië 2-0
Cikalleshi, Ramadani

Andorra - Frankrijk 0-4
Mbappé, Ben Yedder, Thauvin, Zouma

IJsland - Turkije 2-1
Sigurdsson (2x); Tokoz

IJsland - Moldavië 3-0
Sigthórsson, Bjarnason, Bödvarsson

Frankrijk - Albanië 4-1
Coman (2x), Giroud, Ikoné; Cikalleshi

Turkije - Andorra 1-0
Tufan

Albanië - IJsland 4-2
Dermaku, Hysaj, Roshi, Cikalleshi; Sigurdsson, Sigthorsson

Frankrijk - Andorra 3-0
Coman, Lenglet, Ben Yedder

Moldavië - Turkije 0-4
Tosu (2x), Türüç, Yazizi

Andorra - Moldavië 1-0
Vales

IJsland - Frankrijk 0-1
Giroud

Turkije - Albanië 1-0
Tosun

Frankrijk - Turkije 1-1
Giroud; Ayhan

IJsland - Andorra 2-0
A. Sigurdsson,Sigthorsson

Moldavië - Albanië 0-4
Cikalleshi, Bare, Trashi, Manaj

Turkije - IJsland 0-0

Albanië - Andorra 2-2
Balaj, Manaj; Martinez (2x)

Frankrijk - Moldavië 2-1
Varane, Giroud; Rata

Albanië - Frankrijk 0-2
Tolisso, Griezmann

Andorra - Turkije 0-2
Ünal (2x)

Moldavië - IJsland 1-2
Milinceanu; Bjarnason, Sigurdsson

Groep I

België* 10-30
Rusland* 10-24
Schotland 10-15
Cyprus 10-10
Kazachstan 10-10
San Marino 10-0

Kazachstan - Schotland 3-0
Pertsukh, Vorogovskiy, Zaynutdinov

Cyprus - San Marino 5-0
Sotiriou (2x), Kousoulos, Efrem, Laifis

België - Rusland 3-1
Eden Hazard (2x), Tielemans; Cheryshev

Kazachstan - Rusland 0-4
Cheryshev (2x), Dzyuba, Beysebekov (eigen doelpunt)

San Marino - Schotland 0-2
McLean, Russell

Cyprus - België 0-2
Hazard, Batshuayi

Rusland - San Marino 9-0
Dzyuba (4x), Smolov (2x), Kudryashov, Cevoli (2x e.d.)

België - Kazachstan 3-0
Mertens, Castagne, Lukaku

Schotland - Cyprus 2-1
Robertson, Burke; Kousoulos

Kazachstan - San Marino 4-0
Kuat, Fedin, Suyumbayev, Islamkhan

België - Schotland 3-0
Lukaku (2x), De Bruyne

Rusland - Cyprus 1-0
Ionov

Cyprus - Kazachstan 1-1
Sotiriou; Shchetkin

San Marino - België 0-4
Batshuayi (2x), Mertens, Chadli

Schotland - Rusland 1-2
McGinn; Dzyuba, O'Donell (e.d.)

Rusland - Kazachstan 1-0
Fernandes

San Marino - Cyprus 0-4
Kousoulos (2x), Papoulis, Artymatas

Schotland - België 0-4
Lukaku, Vermaelen, Alderweireld, De Bruyne

Kazachstan - Cyprus 1-2
Erlanov; Sotiriou, Ioannou

België - San Marino 9-0
Lukaku (2x), Chadli, Brolli (e.d.), Alderweireld, Tielemans, Benteke, Verschaeren, Castagne

Rusland - Schotland 4-0
Dzyuba (2x), Ozdoev, Golovin

Kazachstan - België 0-2
Batshuayi, Meunier

Cyprus - Rusland 0-5
Cheryshev, Ozdoev, Dzyuba, Golovin, Cheryshev

Schotland - San Marino 6-0
McGinn (3x), Shankland, Findlay, Armstrong

Cyprus - Schotland 1-2
Efrem; Christie, McGinn

Rusland - België 1-4
Dzhikiya; Eden Hazard (2x), Thorgan Hazard, Lukaku

San Marino - Kazachstan 1-3
Berardi; Zaynutdinov, Suyumbayev, Shchetkin

België - Cyprus 6-1
Benteke (2x), De Bruyne (2x), Carrasco, Christoforou (e.d.); Ioannou

San Marino - Rusland 0-5
Kuzyaev, Petrov, Miranchuk, Ionov, Komlichenko

Schotland - Kazachstan 3-1
McGin (2x), Naismith; Zaynutdinov

Groep J

Italië* 10-30
Finland* 10-18
Griekenland 10-14
Bosnië & Herzegovina 9-13
Armenië 10-10
Liechtenstein 9-2

Bosnië & Herzegovina - Armenië 2-1
Krunic, Milosevic; Mkhitaryan

Italië - Finland 2-0
Barella, Kean

Liechtenstein - Griekenland 0-2
Fortounis, Donis

Armenië - Finland 0-2
Jensen, Soiri

Bosnië & Herzegovina - Griekenland 2-2
Visca, Pjanic; Fortounis, Kolovos

Italië - Liechtenstein 6-0
Quagliarella (2x), Sensi, Verratti, Kean, Pavoletti

Armenië - Liechtenstein 3-0
Ghazaryanm Karapetian, Barseghyan

Finland - Bosnië & Herzegovina 2-0
Pukki (2x)

Griekenland - Italië 0-3
Barella, Insigne, Bonucci

Griekenland - Armenië 2-3
Zeca, Fortounis; Karapetian, Ghazaryan, Barseghyan

Italië - Bosnië & Herzegovina 2-1
Insigne, Verratti; Dzeko

Liechtenstein - Finland 0-2
Pukki, Kallman

Armenië - Italië 1-3
Karapetian; Belotti (2x), Pellegrini

Bosnië & Herzegovina - Liechtenstein
Gojak (2x), Dzeko, Visca, Malin (e.d.)

Finland - Griekenland 1-0
Pukki

Armenië - Bosnië & Herzegovina 4-2
Mkhitaryan (2x), Hambardzumyan, Loncar (e.d.); Dzeko, Gojak

Finland - Italië 1-2
Pukki; Immobile, Jorginho

Griekenland - Liechtenstein 1-1
Masouras; Salanovic

Bosnië & Herzegovina - Finland 4-1
Pjanic (2x), Hajrovic, Hodzic; Pohjanpalo

Italië - Griekenland 2-0
Jorginho, Bernardeschi

Liechtenstein - Armenië 1-1
Frick; Barseghyan

Finland - Armenië 3-0
Pukki (2x), Jensen

Griekenland - Bosnië & Herzegovina 2-1
Pavlidis, Kovacevic (e.d.); Gojak

Liechtenstein - Italië 0-5
Belotti (2x), Bernardeschi, Romagnoli, El Shaarawy

Armenië - Griekenland 0-1
Limnios

Finland - Liechtenstein 3-0
Tuominen, Pukki (2x)

Bosnië & Herzegovina - Italië 0-3
Acerbi, Insigne, Belotti

Griekenland - Finland 2-1
Pukki, Mantalos, Galanpoulos

Italië - Armenië 9-1
Immobile (2x), Zaniolo (2x), Barella, Romagnoli, Jorginho, Orsolini, Babayan, Chiesa

Liechtenstein - Bosnië & Herzegovina 0-3
Civic, Hodzic (2x)

 
Kwalificatie EK
 
Nederland
 
Duitsland

Poll
Verwacht jij dat Oranje zich rechtstreeks plaatst voor het EK van 2020?
Ja
Nee
Meer nieuws
Meer sportnieuws
Het is niet (meer) mogelijk om te reageren op dit document.
Reacties