Schrijf een reactie...
EK-kwalificatie 2020: Milik helpt Polen naar EK, Oostenrijk zet reuzenstap
Zondag, 13 oktober 2019 om 22:46

Het Nederlands elftal staat voor de volgende belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd. Na de gewonnen uitwedstrijd tegen Duitsland volgt maandagavond de confrontatie in en tegen Estland. In totaal strijden 55 landen via de EK-kwalificatiecyclus om 20 tickets voor EURO 2020. De overige vier tickets zijn te verdienen in de Nations League. Bekijk hier de indelingen van alle poules, de uitslagen, standen en het programma van de EK-kwalificatie.


De groepenindeling



GROEP A GROEP B GROEP C GROEP D GROEP E
Engeland Portugal Nederland Zwitserland Kroatië
Tsjechië Oekraïne Duitsland Denemarken Wales
Bulgarije Servië Noord-Ierland Ierland Slowakije
Montenegro Litouwen Estland Georgië Hongarije
Kosovo Luxemburg Wit-Rusland Gibraltar Azerbeidzjan
GROEP F GROEP G GROEP H GROEP I GROEP J
Spanje Polen Frankrijk België Italië
Zweden Oostenrijk IJsland Rusland Bosnië
Noorwegen Israël Turkije Schotland Finland
Roemenië Slovenië Albanië Cyprus Griekenland
Faeröer Noord-Macedonië Moldavië Kazachstan Armenië
Malta Letland Andorra San Marino Liechtenstein

Groep A

Engeland 5-12
Tsjechië 6-12
Kosovo 5-8
Bulgarije 6-3
Montenegro 5-3

Bulgarije - Montenegro 1-1
Nedelev; Mugosa

Engeland - Tsjechië 5-0
Sterling (3x), Kane, Kalas (e.d.)

Kosovo - Bulgarije 1-1
Bozhikov; Zeneli

Montenegro - Engeland 1-5
Vesovic; Keane, Barkley (2x), Kane, Sterling

Tsjechië - Bulgarije 2-1
Schik (2x); Isa

Montenegro - Kosovo 1-1
Mugosa; Rashica

Bulgarije - Kosovo 2-3
Popov, Dimitrov; Rashica, Muriqi, Rashani

Tsjechië - Montenegro 3-0
Jankto, Kopitovic, Schick

Kosovo - Tsjechië 2-1
Muriqi, Vojvoda; Schick

Engeland - Bulgarije 4-0
Kane (3x), Sterling

Engeland - Kosovo 5-3
Sancho (2x), Sterling, Kane, Vojvoda (e.d.); Berisha (2x), Muriqi

Montenegro - Tsjechië 0-3
Soucek, Masopust, Darida

Tsjechië - Engeland 2-1
Brabec, Ondrasek; Kane

Montenegro - Bulgarije 0-0

14 oktober 20.45 uur Bulgarije - Engeland
14 oktober 20.45 uur Kosovo - Montenegro
14 november 20.45 uur Tsjechië - Kosovo
14 november 20.45 uur Engeland - Montenegro
17 november 18.00 uur Bulgarije - Tsjechië
17 november 18.00 uur Kosovo - Engeland

Groep B

Oekraïne 6-16
Portugal 5-11
Servië 5-7
Luxemburg 6-4
Litouwen 6-1

Luxemburg - Litouwen 2-1
Barreiro, Rodrigues; Cernych

Portugal - Oekraïne 0-0

Luxemburg - Oekraïne 1-2
Turpel; Tsygankov, Rodrigues (e.d.)

Portugal - Servië 1-1
Danilo; Tadic

Litouwen - Luxemburg 1-1
Novikovas; Rodrigues

Oekraïne - Servië 5-0
Tsihankov (2x), Konopljanka (2x), Jaremtsjoek

Servië - Litouwen 4-1
Mitrovic (2x), Jovic, Ljajic; Novikovas

Oekraïne - Luxemburg 1-0
Yaremchuk

Litouwen - Oekraïne 0-3
Zinchenko, Marlos, Malinovskiy

Servië - Portugal 2-4
Milenkovic, Mitrovic; Carvalho, Guedes, Ronaldo, Silva

Litouwen - Portugal 1-5
Andriuškevicius; Ronaldo (4x), Carvalho

Luxemburg - Servië 1-3
Turpel; Mitrovic (2x), Radonjic

Portugal - Luxemburg 3-0
Bernardo Silva, Ronaldo, Guedes

Oekraïne - Litouwen
Malinovsky (2x)

14 oktober 20.45 uur Litouwen - Servië
14 oktober 20.45 uur Oekraïne - Portugal
14 november 20.45 uur Portugal - Litouwen
14 november 20.45 uur Servië - Luxemburg
17 november 15.00 uur Luxemburg - Portugal
17 november 15.00 uur Servië - Oekraïne

Groep C

Nederland 6-15
Duitsland 6-15
Noord-Ierland 6-12
Wit-Rusland 7-4
Estland 7-1

Noord-Ierland - Estland 2-0
McGinn, Davis

Nederland - Wit-Rusland 4-0
Depay (2x), Wijnaldum, Van Dijk

Noord-Ierland - Wit-Rusland 2-1
Evans, Magennis; Stasevich

Nederland - Duitsland 2-3
De Ligt, Depay; Sané, Gnabry, Schulz

Estland - Noord-Ierland 1-2
Vassiljev; Washington, Magennis

Wit-Rusland - Duitsland 0-2
Sané, Reus

Wit-Rusland - Noord-Ierland 0-1
McNair

Duitsland - Estland 8-0
Reus (2x), Gnabry (2x), Goretzka, Gündogan, Werner, Sané

Estland - Wit-Rusland 1-2
Sorga; Naumov, Skavysh

Duitsland - Nederland 2-4
Gnabry, Kroos; De Jong, Tah (e.d.), Malen, Wijnaldum

Estland - Nederland 0-4
Babel (2x), Depay, Wijnaldum

Noord-Ierland - Duitsland 0-2
Halstenberg, Gnabry

Wit-Rusland - Estland 0-0

Nederland - Noord-Ierland 3-1
Depay (2x), Luuk de Jong; Magennis

Wit-Rusland - Nederland 1-2
Wijnaldum (2x), Dragun

Estland - Duitsland 0-3
Gündogan (2x), Werner

16 november 20.45 uur Duitsland - Wit-Rusland
16 november 20.45 uur Noord-Ierland - Nederland
19 november 20.45 uur Duitsland - Noord-Ierland
19 november 20.45 uur Nederland - Estland

View this post on Instagram

Het programma van Oranje op weg naar het EK van 2020! #oranje #nederland #nederlandselftal #germany

A post shared by Voetbalzone.nl (@instavoetbalzone) on

Groep D

Ierland 6-12
Denemarken 6-12
Zwitserland 5-8
Georgië 6-5
Gibraltar 5-0

Georgië - Zwitserland 0-2
Zuber, Zakaria

Gibraltar - Ierland 0-1
Hendrick

Ierland - Georgië 1-0
Hourihane

Zwitserland - Denemarken 3-3
Freuler, Xhaka, Embolo; Jörgensen, Gytkjaer, Dalsgaard

Georgië - Gibraltar 3-0
Gvilia, Papunasjvili, Arveladze

Denemarken - Ierland 1-1
Hojbjerg; Duffy

Denemarken - Georgië 5-1
Dolberg (2x), Eriksen, Poulsen, Braithwaite; Lobzhanidze

Ierland - Gibraltar 2-0
Chipolina (e.d.), Brady

Gibraltar - Denemarken 0-6
Eriksen (2x), Gytkjaer (2x), Skov, Delaney

Ierland - Zwitserland 1-1
McGoldrick; Schär

Georgië - Denemarken 0-0

Zwitserland - Gibraltar 4-0
Zakaria, Mehmedi, Rodriguez, Gavranovic

Georgië - Ierland 0-0

Denemarken - Zwitserland 1-0
Poulsen

15 oktober 20.45 uur Gibraltar - Georgië
15 oktober 20.45 uur Zwitserland - Ierland
15 november 20.45 uur Denemarken - Gibraltar
15 november 20.45 uur Zwitserland - Georgië
18 november 20.45 uur Gibraltar - Zwitserland
18 november 20.45 uur Ierland - Denemarken

Groep E

Kroatië 7-14
Hongarije 7-12
Slowakije 6-10
Wales 6-8
Azerbeidzjan 6-1

Kroatië - Azerbeidzjan 2-1
Barisic, Kramaric; Sheydaev

Slowakije - Hongarije 2-0
Duda, Rusnak

Wales - Slowakije 1-0
James

Hongarije - Kroatië 2-1
Szalai, Patkai; Rebic

Kroatië - Wales 2-1
Lawrence (eigen doelpunt), Perisic; Brooksf

Azerbeidzjan - Hongarije 1-3
Madatov; Orban (2x), Holman

Azerbeidzjan - Slowakije 1-5
Sheydaev; Lobotka, Kucka, Hamsik (2), Hancko

Hongarije - Wales 1-0
Patkai

Slowakije - Kroatië 0-4
Vlasic, Perisic, Petkovic, Lovren

Wales - Azerbeidzjan 2-1
Pashaev (e.d.), Bale; Emreli

Azerbeidzjan - Kroatië 1-1
Khalilzade; Modric

Hongarije - Slowakije 1-2
Szoboszlai; Mak, Bozeník

Kroatië - Hongarije 3-0
Petkovic (2x), Modric

Slowakije - Wales 1-1
Kucka; Moore

Hongarije - Azerbeidzjan 1-0
Korhut

Wales - Kroatië 1-1
Vlasic, Bale

16 november 18.00 uur Azerbeidzjan - Wales
16 november 20.45 uur Kroatië - Slowakije
19 november 20.45 uur Slowakije - Azerbeidzjan
19 november 20.45 uur Wales - Hongarije

Groep F

Spanje 7-19
Zweden 7-14
Roemenië 7-13
Noorwegen 7-10
Malta 6-3
Faeröer 7-0

Malta - Faeröer 2-1
Nwoko, Borg; Thomsen

Zweden - Roemenië 2-1
Quaison, Claesson; Keserü

Spanje - Noorwegen 2-1
Rodrigo, Ramos; King

Malta - Spanje 0-2
Morata (2x)

Noorwegen - Zweden 3-3
Johnsen, King, Kamara; Claesson, Nordtveit (e.d.), Quaison

Roemenië - Faeröer 4-1
Keseru (2x), Deac, Puscas; Davidsen

Faeröer - Spanje 1-4
Olsen; Ramos, Navas, Gestsson (e.d.), Gaya

Noorwegen - Roemenië 2-2
Elyounoussi, Odegaard; Keseru (2x)

Zweden - Malta 3-0
Quaison, Claesson, Isak

Faeröer - Noorwegen 0-2
Johnsen (2x)

Malta - Roemenië 0-4
Puscas (2x), Chipciu, Man

Spanje - Zweden 3-0
Ramos, Morata, Oyarzabal

Faeröer - Zweden 0-4
Isak (2x), Lindelöf, Quaison

Noorwegen - Malta 2-0
Berge, King

Roemenië - Spanje 1-2
Andone; Ramos, Alcácer

Roemenië - Malta 1-0
Puscas

Spanje - Faeröer 4-0
Rodrigo (2x), Alcácer (2x)

Zweden - Noorwegen 1-1
Forsberg; Johansen

Faeröer - Roemenië 0-3
Puscas, Mitrita, Keseru

Malta - Zweden 0-4
Sebastian Larsson (2x), Danielson, Agius (eigen doelpunt)

Noorwegen - Spanje 1-1
King; Saúl

15 oktober 20.45 uur Faeröer - Malta
15 oktober 20.45 uur Roemenië - Noorwegen
15 oktober 20.45 uur Zweden - Spanje
15 november 20.45 uur Noorwegen - Faeröer
15 november 20.45 uur Roemenië - Zweden
15 november 20.45 uur Spanje - Malta
18 november 20.45 uur Malta - Noorwegen
18 november 20.45 uur Spanje - Roemenië
18 november 20.45 uur Zweden - Faeröer

Groep G

Polen* 8-19
Oostenrijk 8-16
Noord-Macedonië 8-11
Slovenië 8-11
Israël 7-8
Letland 7-0

Oostenrijk - Polen 0-1
Piatek

Noord-Macedonië - Letland 3-1
Elmas (2x), Alioski; Isajevs

Israël - Slovenië 1-1
Zahavi; Sporar

Israël - Oostenrijk 4-2
Zahavi (3x), Dabbur; Arnautovic (2x)

Polen - Letland 2-0
Lewandowski, Glik

Slovenië - Noord-Macedonië 1-1
Zajc; Bardhi

Oostenrijk - Slovenië 1-0
Burgstaller

Noord-Macedonië - Polen 0-1
Piatek

Letland - Israël 0-3
Zahavi (3x)

Noord-Macedonië - Oostenrijk 1-4
Hinteregger (e.d.); Lazaro, Arnautovic (2x), Bejtulai

Letland - Slovenië 0-5
Crnigoj (2x), Ilicic (2x), Zajc

Polen - Israël 4-0
Piatek, Lewandowski, Grosicki, Kadzior

Israël - Noord-Macedonië 1-1
Zahavi; Ademi

Oostenrijk - Letland 6-0
Arnautovic (2x), Sabitzer, Steinbors, Laimer, Gregoritsch

Slovenië - Polen 2-0
Struna, Sporar

Letland - Noord-Macedonië 0-2
Pandev, Bardhi

Slovenië - Israël 3-2
Verbic (2x), Bezjak; Natcho, Zahavi

Polen - Oostenrijk 0-0

Oostenrijk - Israël 3-1
Lazaro, Hinteregger, Sabitzer; Zahavi

Noord-Macedonië - Slovenië 2-1
Elmas (2x); Ilicic

Letland - Polen 0-3
Lewandowski (3x)

Polen - Noord-Macedonië 2-0
Frankowski, Milik

Slovenië - Oostenrijk 0-1
Posch

15 oktober 20.45 uur Israël - Letland
16 november 18.00 uur Slovenië - Letland
16 november 20.45 uur Oostenrijk - Noord-Macedonië
16 november 20.45 uur Israël - Polen
19 november 20.45 uur Noord-Macedonië - Israël
19 november 20.45 uur Letland - Oostenrijk
19 november 20.45 uur Polen - Slovenië

Groep H

Frankrijk 7-18
Turkije 7-18
IJsland 7-12
Albanië 7-9
Moldavië 7-3
Andorra 7-3

Albanië - Turkije 0-2
Yilmaz, Çalhanoglu

Andorra - IJsland 0-2
Bjarnason, Kjartansson

Moldavië - Frankrijk 1-4
Ambros; Griezmann, Varane, Giroud, Mbappé

Turkije - Moldavië 4-0
Kaldirim, Tosun (2x), Ayhan

Andorra - Albanië 0-3
Sadiku, Balaj, Abrashi

Frankrijk - IJsland 4-0
Umtiti, Giroud, Mbappé, Griezmann

IJsland - Albanië 1-0
Berg Gudmundsson

Moldavië - Andorra 1-0
Armas

Turkije - Frankrijk 2-0
Ayhan, Ünder

Albanië - Moldavië 2-0
Cikalleshi, Ramadani

Andorra - Frankrijk 0-4
Mbappé, Ben Yedder, Thauvin, Zouma

IJsland - Turkije 2-1
Sigurdsson (2x); Tokoz

IJsland - Moldavië 3-0
Sigthórsson, Bjarnason, Bödvarsson

Frankrijk - Albanië 4-1
Coman (2x), Giroud, Ikoné; Cikalleshi

Turkije - Andorra 1-0
Tufan

Albanië - IJsland 4-2
Dermaku, Hysaj, Roshi, Cikalleshi; Sigurdsson, Sigthorsson

Frankrijk - Andorra 3-0
Coman, Lenglet, Ben Yedder

Moldavië - Turkije 0-4
Tosu (2x), Türüç, Yazizi

Andorra - Moldavië 1-0
Vales

IJsland - Frankrijk 0-1
Giroud

Turkije - Albanië 1-0
Tosun

14 oktober 20.45 uur Frankrijk - Turkije
14 oktober 20.45 uur IJsland - Andorra
14 oktober 20.45 Moldavie - Albanië
14 november 18.00 uur Turkije - IJsland
14 november 20.45 uur Albanië - Andorra
14 november 20.45 uur Frankrijk - Moldavië
17 november 20.45 uur Albanië - Frankrijk
17 november 20.45 uur Andorra - Turkije
17 november 20.45 uur Moldavië - IJsland

Groep I

België* 8-21
Rusland* 8-21
Cyprus 8-10
Schotland 8-9
Kazachstan 8-7
San Marino 8-0

Kazachstan - Schotland 3-0
Pertsukh, Vorogovskiy, Zaynutdinov

Cyprus - San Marino 5-0
Sotiriou (2x), Kousoulos, Efrem, Laifis

België - Rusland 3-1
Eden Hazard (2x), Tielemans; Cheryshev

Kazachstan - Rusland 0-4
Cheryshev (2x), Dzyuba, Beysebekov (eigen doelpunt)

San Marino - Schotland 0-2
McLean, Russell

Cyprus - België 0-2
Hazard, Batshuayi

Rusland - San Marino 9-0
Dzyuba (4x), Smolov (2x), Kudryashov, Cevoli (2x e.d.)

België - Kazachstan 3-0
Mertens, Castagne, Lukaku

Schotland - Cyprus 2-1
Robertson, Burke; Kousoulos

Kazachstan - San Marino 4-0
Kuat, Fedin, Suyumbayev, Islamkhan

België - Schotland 3-0
Lukaku (2x), De Bruyne

Rusland - Cyprus 1-0
Ionov

Cyprus - Kazachstan 1-1
Sotiriou; Shchetkin

San Marino - België 0-4
Batshuayi (2x), Mertens, Chadli

Schotland - Rusland 1-2
McGinn; Dzyuba, O'Donell (e.d.)

Rusland - Kazachstan 1-0
Fernandes

San Marino - Cyprus 0-4
Kousoulos (2x), Papoulis, Artymatas

Schotland - België 0-4
Lukaku, Vermaelen, Alderweireld, De Bruyne

Kazachstan - Cyprus 1-2
Erlanov; Sotiriou, Ioannou

België - San Marino 9-0
Lukaku (2x), Chadli, Brolli (e.d.), Alderweireld, Tielemans, Benteke, Verschaeren, Castagne

Rusland - Schotland 4-0
Dzyuba (2x), Ozdoev, Golovin

Kazachstan - België 0-2
Batshuayi, Meunier

Cyprus - Rusland 0-5
Cheryshev, Ozdoev, Dzyuba, Golovin, Cheryshev

Schotland - San Marino 6-0
McGinn (3x), Shankland, Findlay, Armstrong

16 november 16.00 uur Cyprus - Schotland
16 november 18.00 uur Rusland - België
16 november 18.00 uur San Marino - Kazachstan
19 november 20.45 uur België - Cyprus
19 november 20.45 uur San Marino - Rusland
19 november 20.45 uur Schotland - Kazachstan

Groep J

Italië* 7-21
Finland 7-12
Armenië 7-10
Bosnië & Herzegovina 7-10
Griekenland 7-5
Liechtenstein 7-2

Bosnië & Herzegovina - Armenië 2-1
Krunic, Milosevic; Mkhitaryan

Italië - Finland 2-0
Barella, Kean

Liechtenstein - Griekenland 0-2
Fortounis, Donis

Armenië - Finland 0-2
Jensen, Soiri

Bosnië & Herzegovina - Griekenland 2-2
Visca, Pjanic; Fortounis, Kolovos

Italië - Liechtenstein 6-0
Quagliarella (2x), Sensi, Verratti, Kean, Pavoletti

Armenië - Liechtenstein 3-0
Ghazaryanm Karapetian, Barseghyan

Finland - Bosnië & Herzegovina 2-0
Pukki (2x)

Griekenland - Italië 0-3
Barella, Insigne, Bonucci

Griekenland - Armenië 2-3
Zeca, Fortounis; Karapetian, Ghazaryan, Barseghyan

Italië - Bosnië & Herzegovina 2-1
Insigne, Verratti; Dzeko

Liechtenstein - Finland 0-2
Pukki, Kallman

Armenië - Italië 1-3
Karapetian; Belotti (2x), Pellegrini

Bosnië & Herzegovina - Liechtenstein
Gojak (2x), Dzeko, Visca, Malin (e.d.)

Finland - Griekenland 1-0
Pukki

Armenië - Bosnië & Herzegovina 4-2
Mkhitaryan (2x), Hambardzumyan, Loncar (e.d.); Dzeko, Gojak

Finland - Italië 1-2
Pukki; Immobile, Jorginho

Griekenland - Liechtenstein 1-1
Masouras; Salanovic

Bosnië & Herzegovina - Finland 4-1
Pjanic (2x), Hajrovic, Hodzic; Pohjanpalo

Italië - Griekenland 2-0
Jorginho, Bernardeschi

Liechtenstein - Armenië 1-1
Frick; Barseghyan

15 oktober 18.00 uur Finland - Armenië
15 oktober 20.45 uur Griekenland - Bosnië & Herzegovina
15 oktober 20.45 uur Liechtenstein - Italië
15 november 18.00 uur Armenië - Griekenland
15 november 18.00 uur Finland - Liechtenstein
15 november 18.00 uur Bosnië & Herzegovina - Italië
18 november 20.45 uur Griekenland - Finland
18 november 20.45 uur Italië - Armenië
18 november 20.45 uur Liechtenstein - Bosnië & Herzegovina

 
Meer video's
 
Kwalificatie EK
 
Nederland
 
Duitsland

Poll
Verwacht jij dat Oranje zich rechtstreeks plaatst voor het EK van 2020?
Ja
Nee
Meer nieuws
Meer sportnieuws
Reacties