Schrijf een reactie...
Voorbereiding Eredivisie: programma, uitslagen en doelpuntenmakers
Dinsdag, 23 juli 2019 om 12:37

ADO DEN HAAG

Honselersdijk - ADO Den Haag 1-8
Necid (3x), Van Ewijk, Falkenburg, El Khayati, Ladan, Boussakou

Scheveningen - ADO Den Haag 0-2
Immers, Necid

Laakkwartier - ADO Den Haag 0-10
Necid (4x), El Khayati (2x), Immers, Falkenburg, Ladan, Van Kins

Serooskerke - ADO Den Haag 0-5
Ladan, Van Kleef, Simonse (e.d.), Gorter, Falkenburg

KV Kortrijk (Bel) - ADO Den Haag 0-0

VV RSC - ADO Den Haag 0-10
Ladan (4x), Amofa (2x), Van Kleef (2x), Muringen, Polley

AJAX

Quick '20 - Ajax 2-11
Cerny (3x), Huntelaar (2x), Leenders (e.d.), Lang, Jensen (2x), De Wit, Brobbey

Ajax - Aalborg BK (Den) 1-1
Danilo Pereira

Ajax - RSC Anderlecht 5-2
De Wit (2x), Pierie, Jensen, Huntelaar

Ajax - Medipol Basaksehir (Tur) 2-1
Dolberg, Günok (e.d.)

Ajax - Watford (Eng) 2-1
Van de Beek, Timber

Ajax - OFI Kreta (Gri) 6-2
Huntelaar (2x), De Wit (2x), Pierie, Schöne

Ajax - Panathinaikos (Gri) 1-2
Van de Beek

22 juli 19.00 uur Ajax - Panathinaikos (Gri)

AZ

Aalst (Bel) - AZ 1-3
Druijf, Gudmundsson, Ouwejan

AZ - Oleksandriya (Oek) 0-3

AZ - PAOK Saloniki (Gri) 1-0
Stengs

AZ - Club Brugge (Bel) 5-2
Gudmundsson (2x), Stengs, Johnsen, Druijf

AZ - Anderlecht 2-0
Boadu, Gudmundsson

AZ - Telstar 0-3

KAA Gent (Bel) - AZ 2-0

AZ - KV Oostende (Bel) 0-1*

FC EMMEN

Nieuw-Buinen - FC Emmen 1-13
De Leeuw (4x), Quispel (3x), Ugrinic (2x), Kolar (2x), Slagveer, Scholte

Rolder Boys - FC Emmen 0-10
Kolar (3x), Chacon (2x), Slagveer (2x), Bannink, Marinus, Quispel

FC Emmen - PEC Zwolle 1-1
Elbers, Kolar

FC Emmen - Almere City FC 1-1
De Leeuw

FC Groningen - FC Emmen 2-2
De Leeuw, Sopic

23 juli 19.00 uur Go Ahead Eagles - FC Emmen
25 juli 19.00 uur FC Emmen - OFI Kreta (Gri)

FC GRONINGEN

Sellingen - FC Groningen 0-15
Dallinga (4x), Postema (3x), Sierhuis (2x), Sallinen (2x), Hrustic (2x), Balk, Gudmundsson

Appingedam - FC Groningen 0-10
Postema (3x), Dallinga (2x), Hrustic, Van Kaam, Lundqvist, Sierhuis, e.d.

FC Groningen - Ross County (Sch) 2-0
Postema, Sierhuis

Preussen Münster (Dui) - FC Groningen 0-3
Sierhuis (2x), Hrustic

Sportfreunde Lotte (Dui) - FC Groningen 1-1
Hrustic

FC Groningen - FC Emmen 2-2
Gudmundsson, Itakura

Hannover 96 (Dui) - FC Groningen 0-1
Sierhuis

23 juli 19.00 uur FC Groningen - FC Eindhoven

FC TWENTE

Tubbergen - FC Twente 0-3
Espinosa, Trotman, Zerrouki

FC Twente - Al-Wahda (VAE) 0-0

FC Twente - OH Leuven (Bel) 0-0

23 juli 19.00 uur FC Twente - Schalke 04 (Dui)
28 juli 15.00 uur FC Twente - Konyaspor (Tur)

FC UTRECHT


Amersfoorts elftal - FC Utrecht 1-6
Guwara, Emanuelson, Van Rooijen, Abass, Klaiber, Joosten

Elinkwijk - FC Utrecht 0-17
Van Rooijen (4x), Lonwijk (3x), El Azrak (2x), Van de Streek (2x), Joosten, Görtler, Gustafson, Dessers, Lehaire, Emanuelson

MSV '19 - FC Utrecht 0-9
El Azrak (2x), Dessers (2x), Mallahi, Mamengi, Van de Streek, Lonwijk, Brinkman

Meppen - FC Utrecht 0-0

Fortuna Düsseldorf - FC Utrecht 0-1
Justin Lonwijk

Royal Antwerp FC - FC Utrecht 3-2
Lonwijk, Van de Streek

FEYENOORD

SDC Putten - Feyenoord 0-6
Vente, Azarkan, Summerville, Bannis, Touré, El Bouchataoui

FC Dordrecht - Feyenoord 1-2
Vicario; Azarkan (2x)

SV Darmstadt 98 (Dui) - Feyenoord 1-2
Vente, Bannis

Red Bull Salzburg (Oos) - Feyenoord 3-1
Burger

Feyenoord - Panathinaikos (Gri) 0-3

Feyenoord - Karlsruher SC (Dui) 1-0
Haps

24 juli 20.00 uur Feyenoord - Angers (Fra)
28 juli 14.30 uur Feyenoord - Southampton (Eng)

FORTUNA SITTARD

VV Sittard - Fortuna Sittard 3-7
Diemers (2x), Smeets, Dobos, Dianessy, Zeka, Raitanen

Fortuna Sittard - Aris Thessaloniki (Gri) 5-1
Benteke (2x), Diemers, Ugur, Zeka

Bayer Leverkusen (Dui) - Fortuna Sittard 0-1
Karjalainen

27 juli 19.00 uur Fortuna Sittard - PAOK Saloniki

HERACLES ALMELO

Almelose Selectie - Heracles Almelo 0-6
Konings (2x), Osman, Drost, Peterson, Van der Water

Heracles Almelo - Nordsjaelland (Den) 1-1
Leemhuis

Heracles Almelo - Club Brugge (Bel) 0-1

Vroomhoopse Boys - Heracles Almelo 0-4
Van der Water, Kiomourtzoglou, Bakboord, Niemeijer

Heracles Almelo - Heracles Almelo (onderlinge wedstrijd, 2 keer 30 min.) 0-1
Bijleveld

Viktoria Köln (Dui) - Heracles Almelo 0-3
Dessers, Bijleveld, Peterson

Preussen Münster (Dui) - Heracles Almelo 1-3
Leemhuis, Dos Santos, Konings

Heracles Almelo - Excelsior 0-2

Rot Weiss Oberhausen (Dui) - Heracles Almelo 0-1
Knoester

FC Volendam - Heracles Almelo 2-1
Szöke

23 juli 19.00 uur Heracles Almelo - Asteras Tripolis (Gri)
27 juli 14.30 uur Heracles Almelo - Helmond Sport
28 juli 15.00 uur Bayer Leverkusen (Dui) - Heracles Almelo

PEC ZWOLLE

SV Dalfsen - PEC Zwolle 0-11
Westermann (3x), Thy (2x), Van Duinen (2x), Elbers, Clement, Leemans, De Bert

FC Emmen - PEC Zwolle 1-1
Kolar; Elbers

PEC Zwolle - PAOK Saloniki (Gri) 2-2
Johnsen, Thy

ZAC - PEC Zwolle 1-7
Flemming (3x), Reijnders (2x), Quispel, Thy

27 juli 19.30 uur PEC Zwolle - Asteras Tripolis (Gri)

PSV

PSV - FC Sion (Zwi) 0-0

OGC Nice (Fra) - PSV 3-2
Lammers, Piroe

Aris Thessaloniki (Gri) - PSV 0-3
Malen (2x), Piroe

PSV - VfL Wolfsburg (Dui) 0-2

RKC WAALWIJK

Regioteam Waalwijk - RKC Waalwijk 0-18
Maatsen (3x), Sow (3x), Seys (3x), Spierings (2x), Van Weert (2x), Daneels (2x), Bakari, Baggerman, Nöstlinger

SDC Putten - RKC Waalwijk 0-8
Vermeulen (2x), Koenraat, Van Weert, Baggerman, Bakari, Spierings, Seys

KV Mechelen (Bel) - RKC Waalwijk 1-3
Spierings, Sow, e.d.

TOP Oss - RKC Waalwijk 0-1
Sow

23 juli 19.00 uur NAC Breda - RKC Waalwijk
26 juli 19.00 uur NEC - RKC Waalwijk

SC HEERENVEEN

Buitenpost - sc Heerenveen 1-14
Vlap (3x), Frederiksen (2x), Bruijn (2x), Odgaard, Mihajlovic, Ras, Hornkamp, Floranus, Rienstra, Dresevic

SC Heerenveen - SV Meppen 5-4*
Odgaard (2x), Van der Heiden, Rienstra, Bruijn

*wedstrijd duurde viermaal dertig minuten

sc Heerenveen - FC Volendam 1-4
Hornkamp

sc Heerenveen - KV Mechelen (Bel) 2-2
Odgaard (2x)

sc Heerenveen - St. Pauli (Dui) 1-1
Faik

23 juli 19.00 uur sc Heerenveen - Team VVCS
27 juli 19.00 uur Sunderland (Eng) - sc Heerenveen

SPARTA ROTTERDAM

Sparta Rotterdam - VOC 3-1
Smeets, Dervisoglu, Duarte

Zaglebie (Pol) - Sparta Rotterdam 0-1
Harroui

Sparta Rotterdam - Maccabi Tel Aviv 1-2
Ache

Willem II - Sparta Rotterdam 0-3
Harroui, Vriends, Dervisoglu

Sparta Rotterdam - NAC Breda 3-0
Ache (2x), Rayhi

24 juli 17.00 uur FC Den Bosch - Sparta Rotterdam

VITESSE

Vitesse - Midtjylland (Den) 3-4
Darfalou (3x)

Korona Kielce (Pol) - Vitesse 1-1
Bero

Lech Poznan (Pol) - Vitesse 2-0

Pogon Szczecin (Pol) - Vitesse 2-1
Matavz

SV Darmstadt 98 - Vitesse 0-1
Matavz

28 juli 17.00 uur Bayer Leverkusen (Dui) - Vitesse

VVV-VENLO

Maasbree - VVV-Venlo 0-7
Soriano (3x), Dekker, Neudecker, Van Ooijen, Linthorst

Venlosche Boys - VVV-Venlo 1-5
Opoku (2x), Neudecker, Soriano, Kokkinis

VVV-Venlo - Sint-Truiden (Bel) 3-3
Linthorst, Soriano, Wienhoven

VfL Wolfsburg (Dui) - VVV-Venlo 2-2
Soriano, Opoku

SV Straelen (Dui) - VVV-Venlo 1-2
Janssen, Opoku

VVV-Venlo - FC Eindhoven
Opoku, Soriano

27 juli 15.00 uur VVV-Venlo - Panathinaikos (Gri)

WILLEM II

RKDSV - Willem II 0-4
Köhlert (2x), Crowley, Nunnely

Willem II - KV Oostende (Bel) 2-1
Pavlidis, Vrousai

Willem II - TOP Oss 2-0
Pavlidis (2x)

Willem II - Sparta Rotterdam 0-3
Harroui, Vriends, Dervisoglu

Zulte Waregem (Bel) - Willem II 1-1
Nunnely

27 juli 14.30 uur Willem II - OFI Kreta (Gri)

* Wedstrijd na 55 minuten gestaakt vanwege noodweer

Ontbreekt er een oefenwedstrijd? Laat het hieronder weten in de reacties.

 
Meer video's
 
Eredivisie

Meer nieuws
Reacties