Voorbereiding Eredivisie: programma, uitslagen en doelpuntenmakers
Zondag, 28 juli 2019 om 06:35

ADO DEN HAAG

Honselersdijk - ADO Den Haag 1-8
Necid (3x), Van Ewijk, Falkenburg, El Khayati, Ladan, Boussakou

Scheveningen - ADO Den Haag 0-2
Immers, Necid

Laakkwartier - ADO Den Haag 0-10
Necid (4x), El Khayati (2x), Immers, Falkenburg, Ladan, Van Kins

Serooskerke - ADO Den Haag 0-5
Ladan, Van Kleef, Simonse (e.d.), Gorter, Falkenburg

KV Kortrijk (Bel) - ADO Den Haag 0-0

VV RSC - ADO Den Haag 0-10
Ladan (4x), Amofa (2x), Van Kleef (2x), Muringen, Polley

ADO Den Haag - OH Leuven (Bel) 1-1
Goppel

AJAX

Quick '20 - Ajax 2-11
Cerny (3x), Huntelaar (2x), Leenders (e.d.), Lang, Jensen (2x), De Wit, Brobbey

Ajax - Aalborg BK (Den) 1-1
Danilo Pereira

Ajax - RSC Anderlecht 5-2
De Wit (2x), Pierie, Jensen, Huntelaar

Ajax - Medipol Basaksehir (Tur) 2-1
Dolberg, Günok (e.d.)

Ajax - Watford (Eng) 2-1
Van de Beek, Timber

Ajax - OFI Kreta (Gri) 6-2
Huntelaar (2x), De Wit (2x), Pierie, Schöne

Ajax - Panathinaikos (Gri) 1-2
Van de Beek

AZ

Aalst (Bel) - AZ 1-3
Druijf, Gudmundsson, Ouwejan

AZ - Oleksandriya (Oek) 0-3

AZ - PAOK Saloniki (Gri) 1-0
Stengs

AZ - Club Brugge (Bel) 5-2
Gudmundsson (2x), Stengs, Johnsen, Druijf

AZ - Anderlecht 2-0
Boadu, Gudmundsson

AZ - Telstar 0-3

KAA Gent (Bel) - AZ 2-0

AZ - KV Oostende (Bel) 0-1*

AZ - KFCO Beerschot Wilrijk (Bel) 0-1

FC EMMEN

Nieuw-Buinen - FC Emmen 1-13
De Leeuw (4x), Quispel (3x), Ugrinic (2x), Kolar (2x), Slagveer, Scholte

Rolder Boys - FC Emmen 0-10
Kolar (3x), Chacon (2x), Slagveer (2x), Bannink, Marinus, Quispel

FC Emmen - PEC Zwolle 1-1
Elbers, Kolar

FC Emmen - Almere City FC 1-1
De Leeuw

FC Groningen - FC Emmen 2-2
De Leeuw, Sopic

Go Ahead Eagles - FC Emmen 2-3
Laursen, De Leeuw, Sopic

FC Emmen - OFI Kreta (Gri) 3-0
De Leeuw, Arias, Jafar

FC GRONINGEN

Sellingen - FC Groningen 0-15
Dallinga (4x), Postema (3x), Sierhuis (2x), Sallinen (2x), Hrustic (2x), Balk, Gudmundsson

Appingedam - FC Groningen 0-10
Postema (3x), Dallinga (2x), Hrustic, Van Kaam, Lundqvist, Sierhuis, e.d.

FC Groningen - Ross County (Sch) 2-0
Postema, Sierhuis

Preussen Münster (Dui) - FC Groningen 0-3
Sierhuis (2x), Hrustic

Sportfreunde Lotte (Dui) - FC Groningen 1-1
Hrustic

FC Groningen - FC Emmen 2-2
Gudmundsson, Itakura

Hannover 96 (Dui) - FC Groningen 0-1
Sierhuis

FC Groningen - FC Eindhoven 3-0
Benschop (3x)

Sparta Rotterdam - FC Groningen 4-2
Doan, Sierhuis

FC TWENTE

Tubbergen - FC Twente 0-3
Espinosa, Trotman, Zerrouki

FC Twente - Al-Wahda (VAE) 0-0

FC Twente - OH Leuven (Bel) 0-0

FC Twente - Schalke 04 (Dui) 1-1
Laukart

28 juli 15.00 uur FC Twente - Konyaspor (Tur)

FC UTRECHT


Amersfoorts elftal - FC Utrecht 1-6
Guwara, Emanuelson, Van Rooijen, Abass, Klaiber, Joosten

Elinkwijk - FC Utrecht 0-17
Van Rooijen (4x), Lonwijk (3x), El Azrak (2x), Van de Streek (2x), Joosten, Görtler, Gustafson, Dessers, Lehaire, Emanuelson

MSV '19 - FC Utrecht 0-9
El Azrak (2x), Dessers (2x), Mallahi, Mamengi, Van de Streek, Lonwijk, Brinkman

Meppen - FC Utrecht 0-0

Fortuna Düsseldorf - FC Utrecht 0-1
Lonwijk

Royal Antwerp FC - FC Utrecht 3-2
Lonwijk, Van de Streek

FC Utrecht - Koninklijke HFC 3-0
Venema (2x), Abass

FEYENOORD

SDC Putten - Feyenoord 0-6
Vente, Azarkan, Summerville, Bannis, Touré, El Bouchataoui

FC Dordrecht - Feyenoord 1-2
Vicario; Azarkan (2x)

SV Darmstadt 98 (Dui) - Feyenoord 1-2
Vente, Bannis

Red Bull Salzburg (Oos) - Feyenoord 3-1
Burger

Feyenoord - Panathinaikos (Gri) 0-3

Feyenoord - Karlsruher SC (Dui) 1-0
Haps

Feyenoord - Angers (Fra) 2-2
Berghuis (2x)

28 juli 14.30 uur Feyenoord - Southampton (Eng)

FORTUNA SITTARD

VV Sittard - Fortuna Sittard 3-7
Diemers (2x), Smeets, Dobos, Dianessy, Zeka, Raitanen

Fortuna Sittard - Aris Thessaloniki (Gri) 5-1
Benteke (2x), Diemers, Ugur, Zeka

Bayer Leverkusen (Dui) - Fortuna Sittard 0-1
Karjalainen

SV Meerssen - Fortuna Sittard 1-8
Diemers (2x), Dianessy, Donkor, El Ablak, Damascan, Amiot, Ninaj

Fortuna Sittard - PAOK Saloniki (Gri) 1-5
Damascan

HERACLES ALMELO

Almelose Selectie - Heracles Almelo 0-6
Konings (2x), Osman, Drost, Peterson, Van der Water

Heracles Almelo - Nordsjaelland (Den) 1-1
Leemhuis

Heracles Almelo - Club Brugge (Bel) 0-1

Vroomhoopse Boys - Heracles Almelo 0-4
Van der Water, Kiomourtzoglou, Bakboord, Niemeijer

Heracles Almelo - Heracles Almelo (onderlinge wedstrijd, 2 keer 30 min.) 0-1
Bijleveld

Viktoria Köln (Dui) - Heracles Almelo 0-3
Dessers, Bijleveld, Peterson

Preussen Münster (Dui) - Heracles Almelo 1-3
Leemhuis, Dos Santos, Konings

Heracles Almelo - Excelsior 0-2

Rot Weiss Oberhausen (Dui) - Heracles Almelo 0-1
Knoester

FC Volendam - Heracles Almelo 2-1
Szöke

Heracles Almelo - Asteras Tripolis (Gri) 2-0
Szöke, Merkel

Heracles Almelo - Helmond Sport 5-0
Konings (2x), Leemhuis, Pröpper, Van der Water

28 juli 15.00 uur Bayer Leverkusen (Dui) - Heracles Almelo

PEC ZWOLLE

SV Dalfsen - PEC Zwolle 0-11
Westermann (3x), Thy (2x), Van Duinen (2x), Elbers, Clement, Leemans, De Bert

FC Emmen - PEC Zwolle 1-1
Kolar; Elbers

PEC Zwolle - PAOK Saloniki (Gri) 2-2
Johnsen, Thy

ZAC - PEC Zwolle 1-7
Flemming (3x), Reijnders (2x), Quispel, Thy

PEC Zwolle - Asteras Tripolis (Gri) 1-0
Hamer

PSV

PSV - FC Sion (Zwi) 0-0

OGC Nice (Fra) - PSV 3-2
Lammers, Piroe

Aris Thessaloniki (Gri) - PSV 0-3
Malen (2x), Piroe

PSV - VfL Wolfsburg (Dui) 0-2

RKC WAALWIJK

Regioteam Waalwijk - RKC Waalwijk 0-18
Maatsen (3x), Sow (3x), Seys (3x), Spierings (2x), Van Weert (2x), Daneels (2x), Bakari, Baggerman, Nöstlinger

SDC Putten - RKC Waalwijk 0-8
Vermeulen (2x), Koenraat, Van Weert, Baggerman, Bakari, Spierings, Seys

KV Mechelen (Bel) - RKC Waalwijk 1-3
Spierings, Sow, e.d.

TOP Oss - RKC Waalwijk 0-1
Sow

NAC Breda - RKC Waalwijk 0-2
Meulensteen, Spierings

Valencia Mestalla (Spa) - RKC Waalwijk 0-2
Sow, Daneels

NEC - RKC Waalwijk 2-1
Sow

SC HEERENVEEN

Buitenpost - sc Heerenveen 1-14
Vlap (3x), Frederiksen (2x), Bruijn (2x), Odgaard, Mihajlovic, Ras, Hornkamp, Floranus, Rienstra, Dresevic

SC Heerenveen - SV Meppen 5-4*
Odgaard (2x), Van der Heiden, Rienstra, Bruijn

*wedstrijd duurde viermaal dertig minuten

sc Heerenveen - FC Volendam 1-4
Hornkamp

sc Heerenveen - KV Mechelen (Bel) 2-2
Odgaard (2x)

sc Heerenveen - St. Pauli (Dui) 1-1
Faik

sc Heerenveen - Team VVCS 4-0
Van Bergen, Odgaard, Frederiksen, Ras

Sunderland (Eng) - sc Heerenveen 0-1
Faik

SPARTA ROTTERDAM

Sparta Rotterdam - VOC 3-1
Smeets, Dervisoglu, Duarte

Zaglebie (Pol) - Sparta Rotterdam 0-1
Harroui

Sparta Rotterdam - Maccabi Tel Aviv 1-2
Ache

Willem II - Sparta Rotterdam 0-3
Harroui, Vriends, Dervisoglu

Sparta Rotterdam - NAC Breda 3-0
Ache (2x), Rayhi

FC Den Bosch - Sparta Rotterdam 0-3
Ache, Smeets, Rigo

Sparta Rotterdam - FC Groningen 4-2
Auassar, Rayhi, Harroui, Veldwijk

VITESSE

Vitesse - Midtjylland (Den) 3-4
Darfalou (3x)

Korona Kielce (Pol) - Vitesse 1-1
Bero

Lech Poznan (Pol) - Vitesse 2-0

Pogon Szczecin (Pol) - Vitesse 2-1
Matavz

SV Darmstadt 98 - Vitesse 0-1
Matavz

Vitesse - Sivasspor (Tur) 1-1
Matavz

28 juli 17.00 uur Bayer Leverkusen (Dui) - Vitesse

VVV-VENLO

Maasbree - VVV-Venlo 0-7
Soriano (3x), Dekker, Neudecker, Van Ooijen, Linthorst

Venlosche Boys - VVV-Venlo 1-5
Opoku (2x), Neudecker, Soriano, Kokkinis

VVV-Venlo - Sint-Truiden (Bel) 3-3
Linthorst, Soriano, Wienhoven

VfL Wolfsburg (Dui) - VVV-Venlo 2-2
Soriano, Opoku

SV Straelen (Dui) - VVV-Venlo 1-2
Janssen, Opoku

VVV-Venlo - FC Eindhoven
Opoku, Soriano

VVV-Venlo - Panathinaikos (Gri) 0-1

WILLEM II

RKDSV - Willem II 0-4
Köhlert (2x), Crowley, Nunnely

Willem II - KV Oostende (Bel) 2-1
Pavlidis, Vrousai

Willem II - TOP Oss 2-0
Pavlidis (2x)

Willem II - Sparta Rotterdam 0-3
Harroui, Vriends, Dervisoglu

Zulte Waregem (Bel) - Willem II 1-1
Nunnely

Willem II - OFI Kreta (Gri) 2-1
Coulibaly, Vrousai

* Wedstrijd na 55 minuten gestaakt vanwege noodweer

Ontbreekt er een oefenwedstrijd? Laat het hieronder weten in de reacties.

 
Meer video's
 
Eredivisie

Meer nieuws
Meer sportnieuws
Het is niet (meer) mogelijk om te reageren op dit document.
Reacties