Frenkie de Jong ontvangt visite voor thuisdebuut; Lukaku prijst NAC-aanwinst
Zondag, 4 augustus 2019 om 17:55

Voetballers zijn anno 2019 meer dan ooit actief op social media. Topspelers als Memphis Depay, Cristiano Ronaldo en Zlatan Ibrahimovic geven bijna dagelijks via Instagram, Twitter of andere internetkanalen een kijkje in hun privé(leven). Voetbalzone zet de gekste, mooiste en opvallendste posts op social media in de rubriek VZ Social op een rijtje.

Frenkie de Jong kan zondagavond in de vriendschappelijke wedstrijd tegen Arsenal zijn officieuze thuisdebuut maken voor Barcelona. Zijn vader en broertje zijn dit weekeinde op visite in Barcelona, mogelijk in afwachting van zondag.

Dit bericht bekijken op Instagram

?????? ?????????????????????????

Een bericht gedeeld door Frenkie de Jong (@frenkiedejong) op

Het is niet waarschijnlijk dat Lionel Messi zondag ook minuten zal maken tegen Arsenal. De Argentijnse sterspeler van Barcelona plaatste deze week nog volop vakantiefoto’s op Instagram.

Dit bericht bekijken op Instagram

???????? @antonelaroccuzzo

Een bericht gedeeld door Leo Messi (@leomessi) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Daniella Semaan Fabregas (@daniellasemaan) op

NAC Breda versterkte zich deze week met de Belgische belofte Boris Kudimbana. Op het eerste oog geen bijzondere transfer, ware het niet dat Kudimbana een goede vriend van Romelu Lukaku is. De spits van Manchester United en het Belgische elftal wijdde vrijdag speciaal aandacht aan Kudimbana: "Van het amateurniveau in België naar een professioneel contract in Nederland. Het harde werken achter de schermen heeft zich uitbetaald", zo schreef Lukaku trots op Instagram.

Dit bericht bekijken op Instagram

De la D2 amateur en jupileur league en hollande ?? le travaille paie en silence @kudisensei @boriskudi From the amateur level belgium to a pro contract in holland.. The hard work payed off behind the scenes ?? @boriskudi

Een bericht gedeeld door Romelu Lukaku (@romelulukaku) op

Voor Liverpool begint het nieuwe voetbalseizoen zondag met de wedstrijd tegen Manchester City in het kader van de Community Shield. De selectie van manager Jürgen Klopp bereidde zich deze week in het Franse Evian ontspannen voor op de seizoensouverture.

Dit bericht bekijken op Instagram

Some view ??

Een bericht gedeeld door Jordan Henderson (@jhenderson) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Giving the skipper that work @jhenderson??????

Een bericht gedeeld door Joe Gomez (@joegomez5) op

Real Madrid is weer terug in Spanje, nadat het ongeveer twee weken op oefentournee was in de Verenigde Staten en Canada. Isco is blij om weer thuis te zijn, want de middenvelder kon deze week tijd doorbrengen met zijn pasgeboren zoontje.

Dit bericht bekijken op Instagram

Theo de mi vida????

Een bericht gedeeld door Isco Alarcon Suarez (@iscoalarcon) op

Bastian Schweinsteiger vierde deze week zijn 35ste verjaardag. Dat deed de Duitse middenvelder samen met zijn vrouw Ana Ivanovic.

Dit bericht bekijken op Instagram

Thanks everyone for the all the birthday wishes yesterday, I had a lovely birthday with my amazing wife

Een bericht gedeeld door Bastian Schweinsteiger (@bastianschweinsteiger) op

Shanice van de Sanden meldde zich deze week weer bij haar club Olympique Lyon voor de voorbereiding op het nieuwe seizoen.

Dit bericht bekijken op Instagram

PRE SEASON ????????

Een bericht gedeeld door Shanice Van De Sanden (@svandesanden) op

Dit bericht bekijken op Instagram

#Repost @ahegerberg with @get_repost ··· We run. We sweat. We laugh. We ball. We exhausted. And we go again. You ready? Cause we will be??

Een bericht gedeeld door Shanice Van De Sanden (@svandesanden) op

Leroy Fer rondde zijn terugkeer naar Feyenoord deze week definitief af, nadat eerder al bekend werd dat de middenvelder komend seizoen in De Kuip te bewonderen zou zijn. Fer nam zijn zoontje mee naar het officiële tekenmoment.

Dit bericht bekijken op Instagram

No words can describe this feeling! ?? #Unforgettable

Een bericht gedeeld door Leroy Fer (@leroyfer8) op

 
Meer video's

Meer nieuws
Meer sportnieuws
Het is niet (meer) mogelijk om te reageren op dit document.
Reacties