Matthijs de Ligt viert verjaardag; Memphis Depay showt nieuw kapsel
Donderdag, 15 augustus 2019 om 20:35

Voetballers zijn anno 2019 meer dan ooit actief op social media. Topspelers als Memphis Depay, Cristiano Ronaldo en Zlatan Ibrahimovic geven bijna dagelijks via Instagram, Twitter of andere internetkanalen een kijkje in hun privé(leven). Voetbalzone zet de gekste, mooiste en opvallendste posts op social media in de rubriek VZ Social op een rijtje.

Matthijs de Ligt vierde maandag zijn twintigste verjaardag. Vriendin AnneKee Molenaar feliciteert de verdediger van Juventus.

Dit bericht bekijken op Instagram

Happy birthday love ??

Een bericht gedeeld door AnneKee Molenaar (@annekeemolenaar) op

Memphis Depay toont op Instagram zijn nieuwe look. De aanvaller van Olympique Lyon begon afgelopen weekend het seizoen goed met een 0-3 overwinning op AS Monaco.

Dit bericht bekijken op Instagram

New week, new trim! ??????

Een bericht gedeeld door Memphis Depay (@memphisdepay) op

Santiago Arias en Karin Jiménez zijn in blijde verwachting van een tweede kindje. In 2017 kregen de verdediger van Atlético Madrid en het model een zoontje, genaamd Thiago.

Dit bericht bekijken op Instagram

Compañera de vida!! ?? te amo @karinjimenez91 ??

Een bericht gedeeld door Santiago Arias (@santiagoarias13) op

Robin van Persie heeft zich met volle overgave gestort op het analistenvak. Dit weekend was de oud-international te gast bij de Noorse zender TV 2 Sporten.

Dit bericht bekijken op Instagram

Thank you @tv2sporten for your hospitality, you have an amazing team. I had a great time in Bergen, lovely to get to know this beautiful part of Norway! @premierleague #2pl

Een bericht gedeeld door Robin van Persie (@robinvanpersie) op

Hakim Ziyech was dinsdag met Ajax succesvol in de voorronde van de Champions League tegen PAOK Saloniki (3-2 winst). Op Instagram poseert de hangende vleugelspits met zijn zus.

Dit bericht bekijken op Instagram

Side by side or miles apart, brothers and sisters will always be connected by heart. ??????

Een bericht gedeeld door Hakim Ziyech (@hziyech) op

Shanice van de Sanden kwam in de Verenigde Staten een oude bekende tegen: keeper Sari van Veenendaal.

Dit bericht bekijken op Instagram

Good to see you buddy! ??

Een bericht gedeeld door Shanice Van De Sanden (@svandesanden) op

Karim Rekik begint dit weekend met Hertha BSC aan het Bundesliga-seizoen met een loodzware uitwedstrijd bij Bayern München.

Dit bericht bekijken op Instagram

GG?

Een bericht gedeeld door Karim Rekik .?? ??? ??? ?????? (@karimrekik) op

Aaron Ramsey geniet met zijn zoontje in Turijn. De middenvelder van Juventus is herstellende van een zware dijbeenblessure en trainde deze week voor het eerst mee bij la Vecchia Signora.

Dit bericht bekijken op Instagram

Buongiorno

Een bericht gedeeld door Aaron Ramsey (@aaronramsey) op

Thomas Ouwejan is gelukkig in de liefde, zo laat de middenvelder van AZ zien op zijn Instagram-pagina.

Dit bericht bekijken op Instagram

??????

Een bericht gedeeld door Thomas Ouwejan (@thomasouwejan) op

Meer nieuws
Meer sportnieuws
Het is niet (meer) mogelijk om te reageren op dit document.
Reacties