Malen brengt groot nieuws in privésfeer; topspelers zetten vrouwen in zonnetje
Maandag, 23 maart 2020 om 23:48

Voetballers zijn anno 2020 meer dan ooit actief op social media. Topspelers als Memphis Depay, Cristiano Ronaldo en Zlatan Ibrahimovic geven bijna dagelijks via Instagram, Twitter of andere internetkanalen een kijkje in hun privé(leven). Voetbalzone zet de gekste, mooiste en opvallendste posts op social media in de rubriek VZ Social op een rijtje.

Donyell Malen bracht afgelopen weekend heugelijk nieuws op de dag dat hij precies vier jaar samen was met zijn vriendin Delisha: de PSV'er verwacht binnenkort namelijk vader te worden. Diverse ploeggenoten van PSV en het Nederlands elftal, waaronder Ryan Thomas en Matthijs de Ligt, feliciteerden Malen met het nieuws.

Dit bericht bekijken op Instagram

4 years with this beautiful girl , and a mini Donnie on the way ?? Even under these circumstances life couldn't be better #besafe

Een bericht gedeeld door Donyell Malen (@donyellmalen) op

Merih Demiral was afgelopen zaterdag één van de weinige voetballers die op social media stilstond bij Wereld Downsyndroom Dag. De verdediger van Juventus en het Turkse elftal bezocht Talha Ahmet Erdem en Ali Topaloglu, twee Turkse atleten met het downsyndroom in respectievelijk de judo- en atletieksport. 'Ze zijn meer dan we ons kunnen voorstellen. We zijn altijd met jullie. Elke dag, niet alleen vandaag', zo begeleidt Demiral onderstaande foto met Erdem en Topaloglu.

Dit bericht bekijken op Instagram

Dünya sampiyonu özel sporcularimiz Talha Ahmet Erdem ve Ali Topaloglu ile birlikte olmak benim için çok özeldi! Onlar eksik degil sandigimizdan çok fazlalar. Sadece bir gün degil her gün yanlarindayiz. #DownSendromuFarkindalikGünü kutlu olsun. ?? #WorldDownSyndromeDay

Een bericht gedeeld door Merih Demiral (@merihdemiral) op

Het was zondag Moederdag in Groot-Brittannië. Veel grote namen uit het Engelse voetbal zetten hun moeder en eigen partner speciaal in het zonnetje.

Dit bericht bekijken op Instagram

Thank you for looking after all of us and being the special mum that you are . We love you ?? happy Mother's Day x

Een bericht gedeeld door Steven Gerrard (@stevengerrard) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Happy Mother's Day to both my mum and my wife ?? we all love you both so much and very lucky to have you in our lives x

Een bericht gedeeld door Aaron Ramsey (@aaronramsey) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Happy Mother's Day to the best mum and grandma! Appreciate everything you do for me and the family. Love you both lots!??????

Een bericht gedeeld door Max Clark (@maxclark4) op

Dit bericht bekijken op Instagram

To our rock - for every hug, every laugh, every bit of encouragement, every bit of belief, every sacrifice, Happy Mothers Day. We love you, thank you for everything you do ??

Een bericht gedeeld door Marcus Rashford (@marcusrashford) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Happy Mother's Day @claudinekeane1 the glue of the family we would be lost without you?? thank you for being the kindest person ever we love you very much ?? #mothersday

Een bericht gedeeld door Robbie Keane (@robbiekeane) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Happy Mother's Day @coleen_rooney. Thanks for everything. We love you ??

Een bericht gedeeld door Wayne Rooney (@waynerooney) op

Dit bericht bekijken op Instagram

I want our kids to have all the nice things we couldn't afford...then I want to move in with them ?? HAPPY MOTHERS DAY ??

Een bericht gedeeld door P v A (@patrickvanaanholt) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Happy Mother's Day to all the amazing mothers out there.. My girl improvised with a little present to remind mammy how lucky she is with daddy ????????#mothersday

Een bericht gedeeld door Tim Krul (@timkrulofficial) op

Dit bericht bekijken op Instagram

All that I am or hope to be I owe to my angel mother ?? Happy Mother's Day to my beautiful, loving and caring Mumsy. Couldn't be any more grateful if I tried. Love you ????

Een bericht gedeeld door James Maddison (@madders) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Happy Mother's Day @toniterry26 ?? The most amazing Mummy and Wife we could wish for. We Love you ??

Een bericht gedeeld door John Terry (@johnterry.26) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Happy Mother's Day to the most amazing mums ?? We love you so much ?? so sad we can't all be together today but wanted you to know how much we miss and love you @sandra_beckham49 @jackie.adams_ ??

Een bericht gedeeld door David Beckham (@davidbeckham) op

Dit bericht bekijken op Instagram

Happy #MothersDay to all you caring, strong and amazing mums out there. Hope you all have a great day under the circumstances ???? #StaySafe

Een bericht gedeeld door Harry Maguire (@harrymaguire93) op

Scheidsrechter Danny Makkelie trok zondag de bokshandschoenen aan. Hij deed dat wel met zelfspot: 'Rico Verhoeven is hier niks bij.'

Dit bericht bekijken op Instagram

Rico Verhoeven is hier niks bij ?? #conditieoppijlhouden #training #energiekwijtraken #gym #sporten #boksen #zomaarwatdoen #bezigzijn #geentechniek #lol @ricoverhoeven

Een bericht gedeeld door Danny (D.D.) Makkelie (@dannymakkelie) op

Analist en oud-voetballer Theo Janssen genoot afgelopen weekend van het mooie weer. Janssen hield zich ogenschijnlijk keurig aan de anderhalve meter afstand die tijdens de coronacrisis wordt gepredikt.

Dit bericht bekijken op Instagram

?? even een frisse neus halen

Een bericht gedeeld door THEO JANSSEN (@theojanssen1981) op

Ajacied Danilo Pereira trok er in Amsterdam op uit met zijn hond.

Dit bericht bekijken op Instagram

??????

Een bericht gedeeld door Danilo Pereira (@danilo_pereira) op

Roger Schmidt Hoofdcoach van PSV | #ErIstHier
 
Meer video's

Meer nieuws
Meer sportnieuws
Het is niet (meer) mogelijk om te reageren op dit document.
Reacties