'LaLiga prikt definitieve hervatdatum en gaat los met kraker'
Donderdag, 21 mei 2020 om 20:48

De Spaanse competitie zal op vrijdag 12 juni hervat worden, zo verzekert het radioprogramma El Partidazo de COPE vanavond. Competitieorganisator LaLiga zal het resterende competitieprogramma op 28 mei overleggen met de clubs, zo klinkt het. De competitie zal hervat worden met de stadsderby tussen Sevilla en Real Betis.

De hoogste Spaanse voetbalafdeling ligt al stil sinds begin maart. Spanje land is met 27.940 geregistreerde doden en 280.117 geregistreerde besmettingsgevallen een van de hardst getroffen landen door het coronavirus, waardoor het lange tijd onzeker was of het seizoen nog afgemaakt zou gaan worden. Inmiddels zou er echter duidelijkheid zijn en lijkt de hervatting van LaLiga nog maar een kwestie van tijd.

El Partidazo de COPE meldt donderdag dat de knoop over een hervatdatum inmiddels is doorgehakt en LaLiga op 12 juni definitief hervat zal worden. Andere media uit Spanje wisten eerder deze week al te melden dat het voornemen is om de resterende elf speeldagen voor het einde van augustus afgewerkt te hebben.

De ploegen in LaLiga hebben de training inmiddels al hervat: zij mogen trainen in groepjes van tien. De verwachting is dat dat de komende tijd uitgebreid zal worden, waardoor de teams zo optimaal mogelijk zullen kunnen toewerken naar de hervatting van de competitie. De wedstrijden zullen uiteraard achter gesloten deuren gespeeld gaan worden, net als in Duitsland bijvoorbeeld.

Nr.TeamMWGVP
1Barcelona27184558
2Real Madrid27168356
3Sevilla27138647
4Real Sociedad27144946
5Getafe27137746
6Atlético Madrid271112445
7Valencia27119742
8Villarreal271151138
9Granada 271151138
10Athletic Club27910837
11Osasuna27810934
12Real Betis27891033
13Levante271031433
14Alavés27881132
15Real Valladolid276111029
16Eibar27761427
17Celta de Vigo275111126
18Real Mallorca27741625
19Leganés27581423
20Espanyol27481520

In welke tv-serie zouden de LaLiga-sterren van weleer willen spelen?
 
Meer video's
 
LaLiga
 
Sevilla
 
Real Betis

Meer nieuws
Meer sportnieuws
Het is niet (meer) mogelijk om te reageren op dit document.
Reacties