Grote zorgen om Stefan de Vrij; AS Roma haalt gigantisch hard uit
Woensdag, 22 juli 2020 om 23:44 • Demen BulbulLaatste update: 23:48

Internazionale heeft woensdagavond opnieuw punten laten liggen in de Serie A. Drie dagen na de 2-2 remise bij AS Roma volgde in eigen huis een doelpuntloos gelijkspel tegen Fiorentina: 0-0. Bij de grootmacht uit Milaan zullen er zorgen zijn om Stefan de Vrij, die uitviel met een knieblessure. Tegelijkertijd won AS Roma met liefst 1-6 van het al gedegradeerde SPAL, terwijl Napoli eerder op de avond onfortuinlijk met 2-1 onderuit ging op bezoek bij Parma.

Internazionale - Fiorentina 0-0
De Vrij begon bij Inter in de basis, maar zijn wedstrijd duurde slechts 23 minuten. De Oranje-international liep in de openingsfase een knieblessure op en moest zich uiteindelijk laten vervangen door Andrea Ranocchia. Inter beleefde sowieso een frustrerende eerste helft, die weliswaar werd gedomineerd maar geen doelpunten opleverde. De grootste kans voor rust was voor Romelu Lukaku: hij stuitte van dichtbij op doelman Pietro Terracciano. Terracciano keepte voortreffelijk en zat Inter aan het begin van de tweede helft opnieuw dwars, ditmaal door een inzet van Alexis Sanchéz tegen de paal te duwen. Aan de overzijde voorkwam Samir Handanovic een doelpunt van Pol Lirola. In de slotfase oogden beide teams dreigend, maar een winnende treffer bleef uit.

Het artikel gaat verder onder de video
Meer videos

Nr.TeamMWGVP
1Internazionale21155150
2AC Milan22153448
3Napoli22144446
4Atalanta21126342
5Juventus22125541
6Fiorentina21112835
7AS Roma22112935
8Lazio22105735
9Torino2194831
10Hellas Verona2286830
11Empoli2285929
12Sassuolo2277828
13Bologna21831027
14Udinese2158823
15Spezia22641222
16Sampdoria22551220
17Venezia21461118
18Cagliari22371216
19Genoa22191212
20Salernitana21321610

SPAL - AS Roma 1-6
AS Roma ging zonder Justin Kluivert, die genoegen moest nemen met een plekje op de reservebank, voortvarend van start in Ferrara. Een halve omhaal van Lorenzo Pellegrini werd in de tiende minuut matig verwerkt door doelman Karlo Letica, waarna de rebound een prooi was voor Nikola Kalinic: 0-1. SPAL wist vervolgens langszij te komen via Alberto Cerri, maar dankzij een prachtig doelpunt van Carles Pérez herstelde AS Roma zijn voorsprong op slag van rust toch weer in ere. De Spaanse rechtsbuiten zette een verdediger van SPAL op de rand van het strafschopgebied van de bal, waarna hij vanbinnen de zestien met een verwoestende uithaal de verre hoek vond: 1-2. Via Aleksandar Kolarov, Bruno Peres (tweemaal) en Nicolò Zaniolo liepen de Romeinen na rust uit naar een monsterscore. De 1-6 van Zaniolo was wonderschoon en kwam tot stand na een solo vanaf eigen helft. Kluivert deed het laatste kwartier als invaller mee.

Parma - Napoli 2-1
Arbiter Antonio Giua en videoscheidrechter (VAR) Davide Massa eisten absolute hoofdrollen voor zichzelf op in het Stadio Ennio Tardini. De twee kenden samen drie strafschoppen toe en drukten zo nadrukkelijk hun stempel op de wedstrijd. Met name de penalty die Dejan Kulusevski in de 86ste minuut verdiende was spotgoedkoop. De vleugelaanvaller van Parma was in de zestien voor Kalidou Koulibaly gekropen en zocht vervolgens zelf opzichtig contact met de verdediger van Napoli. Giua en Massa trapten in de duikeling van Kulusevski, die vervolgens zelf vanaf elf meter uitgroeide tot matchwinner. Daarvoor hadden beide teams elkaar in evenwicht gehouden door benutte strafschoppen van (Gianluca Caprari) in de blessuretijd van de eerste helft en Lorenzo Insigne (Napoli) kort na rust

 
Serie A
 
Napoli
 
AS Roma
 
Parma
 
Internazionale

>
Serie A
Internazionale
0
0
Fiorentina
Woensdag, 22 juli 2020 om 21:45
Meer nieuws
   
00:15
00:15
'Het boeide me geen fuck om de bank warm te houden bij Barcelona'
12
   
23:40
23:40
Chatilla van Grinsven: 'Dit klinkt superhard voor Ihattaren, maar het is wel zo'
0
   
23:30
23:30
De dubieuze rol van Marc Overmars in 'de grote scam' van 125 miljoen dollar
0
   
23:00
23:00
Juventus pakt uit in Coppa Italia; Paulo Dybala juicht ditmaal wél
2
   
23:00
23:00
Waarom er juist veel overeenkomsten zijn tussen Ronaldo en Messi
175
Meer sportnieuws
Het is niet (meer) mogelijk om te reageren op dit document.
Reacties