Oefenduels Keuken Kampioen Divisie: Telstar met forse cijfers onderuit
JONG AZ
Jong AZ - Koninklijke HFC (1 augustus, afgelast)
Jong Ajax - Jong AZ 2-3 (8 augustus)
Hansen (2x); Griffith, De Jong, Biberoglu
Jong AZ - Jong FC Utrecht 3-3 (15 augustus)
Barasi (2x), Oosting; Hilterman (2x), Huizing
Jong AZ - AFC Amsterdam (22 augustus, afgelast)
FC Den Bosch - Jong AZ 2-2 (24 augustus)
Hornkamp, Deijl; Oosting, Griffith
JONG AJAX
Almere City FC - Jong Ajax 2-0 (1 augustus)
Kaandorp, Goselink
Jong Ajax - Telstar 2-0 (5 augustus)
Timber, De Waal
Jong Ajax - Jong AZ 2-3 (8 augustus)
Hansen (2x); Griffith, De Jong, Biberoglu
Jong Ajax - Jong FC Utrecht 1-2 (12 augustus)
Rasmussen; Mallahi, Yasar
ALMERE CITY FC
DWS - Almere City FC 0-6 (15 juli)
Bouyaghlafen (2x), Goselink, Mirani, Bensabouh, Kosiah
Almere City FC - Jong FC Utrecht 1-0 (24 juli)
Alhaft
Almere City FC - Jong Ajax 2-0 (1 augustus)
Kaandorp, Goselink
Almere City FC - ADO Den Haag 1-2 (8 augustus)
Receveur
Almere City FC - RKC Waalwijk 4-2 (14 augustus)
Verheydt, Kaandorp (2x), Harrison
Almere City FC - FC Den Bosch 1-0 (20 augustus)
Bouyaghlafen
Almere City FC - FC Groningen 1-1 (22 augustus)
Hammouti
SC CAMBUUR
SC Cambuur - ONS Sneek 11-0 (9 juli)
Oratmangoen (3x), Jacobs (2x), Breij, e.d., Kallon, Mühren, Korte, Van der Kaap
SC Cambuur - Harkemase Boys 4-1 (16 juli)
Korte (2x), Jacobs, Maulun
SC Cambuur - PEC Zwolle 2-0 (1 augustus)
Mühren, Korte
FC Emmen - SC Cambuur 2-5 (7 augustus)
Mühren (2x), Korte (2x), Breij
SC Cambuur - FC Volendam 0-4 (14 augustus)
Kaars, El Kadiri, Doodeman, Eerdhuizen
SC Cambuur - FC Dordrecht 4-2 (22 augustus)
Maulun, Kallon, Mühren, Korte; Vliet, Agrafiotis
DE GRAAFSCHAP
De Treffers - De Graafschap 1-4 (21 juli)
Seuntjens (2x), Hamdaoui, Konings
De Graafschap - Helmond Sport 3-1 (25 juli)
Baas, Konings, Mystakidis; Duivenstijn
De Graafschap - FC Eindhoven 1-0 (30 juli)
Seuntjens
De Graafschap - FC Volendam 1-2 (9 augustus)
Seuntjens; Vlak, Kaars
De Graafschap - SC Heerenveen 5-1 (15 augustus)
Konings (2x), Hamdaoui, Van de Pavert, Van Mieghem
De Graafschap - Heracles Almelo 1-0 (22 augustus)
Seuntjens
FC DEN BOSCH
FC Den Bosch - Nivo Sparta 9-0 (18 juli)
Miedema (3x), Klas (2x), Jornkamp, Green, Meerveld, Bolsius
FC Den Bosch - De Treffers 5-0 (25 juli)
Meerveld (2x), Bolsius, Miedema, Felida
FC Den Bosch - Roda JC Kerkrade 2-1 (8 augustus)
Deijl (2x); Milts
SV TEC - FC Den Bosch 1-0 (11 augustus)
FC Den Bosch - Focus on Football (15 augustus, afgelast)
Almere City FC - FC Den Bosch 1-0 (20 augustus)
Bouyaghlafen
FC Den Bosch - Jong AZ 2-2 (24 augustus)
Hornkamp, Deijl; Oosting, Griffith
FC DORDRECHT
Fortuna Sittard - FC Dordrecht 2-1 (25 juli)
Agrafiotis
ASWH - FC Dordrecht 1-0 (1 augustus)
FC Dordrecht - NAC Breda (9 augustus, afgelast)
Twee personen uit de selectie en staf van NAC Breda zijn positief getest op het coronavirus. Dit wetende heeft NAC besloten het trainingskamp per direct te beëindigen en een streep door het oefenduel te zetten.
FC Dordrecht - Excelsior Maassluis 3-1 (15 augustus)
Agrafiotis, Vermeulen, Amadin
SC Cambuur - FC Dordrecht 4-2 (22 augustus)
Maulun, Kallon, Mühren, Korte; Vliet, Agrafiotis
FC EINDHOVEN
De Graafschap - FC Eindhoven 1-0 (30 juli)
Seuntjens
Roda JC Kerkrade - FC Eindhoven 3-1 (3 augustus)
Croux, Remans, Bouchouari; Van der Sande
MVV Maastricht - FC Eindhoven 1-0 (8 augustus)
Van Kleef, e.d.
TOP Oss - FC Eindhoven 0-3 (14 augustus)
Botermans (2x), João
FC Eindhoven - Jong PSV 1-0 (17 augustus)
Pozo
VV Katwijk - FC Eindhoven 0-0 (22 augustus)
EXCELSIOR
Excelsior - CKC 10-0 (4 juli)
Niemeijer (2x), Verhaar (2x), Meijer (2x), Zwarts, Sanches Fernandes, Aberkane, e.d.
Royal Antwerp FC (Bel) - Excelsior 2-2 (11 juli)
Mendes Moreira, Verhaar
KRC Genk (Bel) - Excelsior 4-1 (17 juli)
Ómarsson
Excelsior - Jong FC Utrecht 3-2 (25 juli)
Meijer (2x), Verhaar; Mallahi, Acheffay
TOP Oss - Excelsior 0-2 (8 augustus, 3x 30 minuten)
Zwarts (2x)
VV Rood Zwart - Excelsior 1-14 (11 augustus)
Meijer (4x), Mendes Moreira (2x), Van Delft (2x), Sanches Fernandes (2x), Zwarts, Fischer, Horemans, Baas
FC Utrecht - Excelsior 5-1 (15 augustus)
Fernandes
Excelsior - Helmond Sport 2-1 (19 augustus)
Omarsson, Mendes Moreira; Vereijken
Excelsior Maassluis - Excelsior 3-0 (22 augustus)
GO AHEAD EAGLES
Go Ahead Eagles - Telstar 0-0 (2 augustus)
FC Utrecht - Go Ahead Eagles (8 augustus, 2 wedstrijden van 2x 30 minuten) eerste duel: 0-1
Beukema, tweede duel: 1-0 Dalmau
Heracles Almelo - Go Ahead Eagles 2-0 (15 augustus)
FC Twente - Go Ahead Eagles 2-0 (22 augustus)
HELMOND SPORT
MVV Maastricht - Helmond Sport 0-1 (18 juli)
Amatkarijo
De Graafschap - Helmond Sport 3-1 (25 juli)
Baas, Konings, Mystakidis; Duijvestijn
Helmond Sport - Egalité Academy 2-0 (1 augustus)
Dzepar, Loukili
EVV Echt - Helmond Sport 2-5 (5 augustus)
Respen (2x), Duijvestijn, Van Keilegom, e.d.
Helmond Sport - OSS'20 3-0 (8 augustus)
Duijvestijn (2x), Thomassen
VV Gemert - Helmond Sport 0-1 (15 augustus)
Bertaccini
Excelsior - Helmond Sport 2-1 (19 augustus)
Omarsson, Mendes Moreira; Vereijken
MVV MAASTRICHT
MVV Maastricht - Helmond Sport 0-1 (18 juli)
Amatkarijo
MVV Maastricht - ADO Den Haag 0-0 (31 juli)
MVV Maastricht - FC Eindhoven 1-0 (8 augustus)
Van Kleef, e.d.
EHC - MVV Maastricht (11 augustus, afgelast)
Westerlo (Bel) - MVV Maastricht 3-1 (15 augustus)
Mickels
TOP Oss - MVV Maastricht (21 augustus, afgelast)
SV Meerssen - MVV Maastricht (22 augustus, afgelast)
NAC BREDA
NAC Breda - BSC Roosendaal 11-1 (24 juli)
Van Hooijdonk (3x), Stokkers (2x), Bohui (2x), Dogan, El Allouchi, Schouten, Reuvers
NAC Breda - Sparta Nijkerk 1-0 (28 juli)
Van Hecke
NAC Breda - SC Heerenveen 1-0 (1 augustus)
Stokkers
NAC Breda - VV Baronie 1-0 (5 augustus)
Siereveld
FC Dordrecht - NAC Breda (9 augustus, afgelast)
Twee personen uit de selectie en staf van NAC Breda zijn positief getest op het coronavirus. Dit wetende heeft NAC besloten het trainingskamp per direct te beëindigen en een streep door het oefenduel te zetten.
NAC Breda - ADO Den Haag (15 augustus, afgelast)
Bij ADO Den Haag werden zaterdag opnieuw vier coronagevallen (drie spelers en een staflid) geconstateerd, waardoor besloten is dat de oefenwedstrijd tegen NAC geen doorgang vindt.
RKC Waalwijk - NAC Breda 0-2 (18 augustus)
El Allouchi (2x)
Sparta Rotterdam - NAC Breda 1-1 (22 augustus)
Schouten
NEC
NEC - Galacticos Academy (Eng) 8-0 (1 augustus)
Sellouf (2x), Okita (2x), Fase, El Karouani, Tavsan, Odenthal
De Treffers - NEC 0-2 (4 augustus)
Beekman, Okita
NEC - SC NEC (8 augustus) 2-2
Van Ottele, Romeny
VV UNA - NEC 1-3 (11 augustus)
Rebergen, Van Ottele, Velikonja
SV Straelen (Dui) - NEC 3-0 (15 augustus)
NEC - TOP Oss 4-0 (18 augustus)
Bruijn (2x), Beekman, Fase
NEC - RKC Waalwijk 2-1 (22 augustus)
Romenij, Bruijn
JONG PSV
Jong PSV - Excelsior Maassluis (1 augustus, afgelast)
Jong PSV - Team VVCS 1-0 (7 augustus)
Vertessen
Jong PSV - KV Kortrijk Onder-23 (Bel) (8 augustus, afgelast)
Jong PSV - AA Gent Onder-21 (Bel) 1-2 (14 augustus)
Ledezma
FC Eindhoven - Jong PSV 1-0 (17 augustus)
Pozo
Jong PSV - VVV-Venlo (21 augustus, afgelast)
RODA JC KERKRADE
Roda JC Kerkrade - Alfa Sport 15-0 (11 juli)
Stassen (3x), Remans (3x), Croux (3x), Milts (2x), Vijgen (2x), Marinus, Alberg
WDZ - Roda JC Kerkrade 1-7 (17 juli)
Goppel (3x), Marzo, Remans, Alberg, Croux
Royal Antwerp FC (Bel) - Roda JC Kerkrade 1-3 (22 juli)
Croux (2x), Goppel
Roda JC Kerkrade - SV Meerssen 2-3 (31 juli)
Keulen, Stassen
Roda JC Kerkrade - FC Eindhoven 3-1 (3 augustus)
Croux, Remans, Bouchouari; Van der Sande
FC Den Bosch - Roda JC Kerkrade 2-1 (8 augustus)
Deijl (2x); Milts
Hannover 96 (Dui) - Roda JC Kerkrade 3-1 (15 augustus)
Remans
Roda JC Kerkrade - Jong FC Utrecht 2-1 (22 augustus)
Croux, Alberg; Mallahi
TOP OSS
Cluzona - TOP Oss 1-9 (25 juli)
Leidsman (2x), Snepvangers (2x), Van Nispen, Büttner, Peters, Goselink, David
De Treffers - TOP Oss 0-1 (28 juli)
Peters
Sparta Rotterdam - TOP Oss 3-1 (31 juli)
Büttner
TOP Oss - Excelsior 0-2 (8 augustus, 3x 30 minuten)
Zwarts (2x)
TOP Oss - FC Eindhoven 0-3 (14 augustus)
Botermans (2x), João
NEC - TOP Oss 4-0 (18 augustus)
Bruijn (2x), Beekman, Fase
TELSTAR
Telstar - ADO'20 0-0 (25 juli)
Go Ahead Eagles - Telstar 0-0 (2 augustus)
Telstar - OFC (4 augustus, afgelast)
Jong Ajax - Telstar 2-0 (5 augustus)
Timber, De Waal
Quick Boys - Telstar 0-1 (8 augustus)
Taha
Telstar - Hollandia 6-1 (11 augustus)
Sprangers (4x), Taha, Kaaijmolen
FC Emmen - Telstar 1-0 (15 augustus)
Telstar - Sparta Rotterdam 0-0 (18 augustus)
AZ - Telstar 1-1 (21 augustus)
Benamar
Heracles Almelo - Telstar 4-0 (25 augustus)
JONG FC UTRECHT
SV TEC - Jong FC Utrecht 2-5 (15 juli)
Mallahi, Kasius, Yasar, Tel, Pieters
Vitesse - Jong FC Utrecht 3-3 (18 juli)
De la Vega, Van Butselaar, Mallahi
Almere City FC - Jong FC Utrecht 1-0 (24 juli)
Alhaft
Excelsior - Jong FC Utrecht 3-2 (25 juli)
Meijer (2x), Verhaar; Mallahi, Acheffay
Jong FC Utrecht - Lille OSC B (Fra) 1-1 (30 juli)
Van Butselaar
Jong FC Utrecht - Westerlo (Bel) 2-2 (5 augustus)
Mokono, Hilterman
Jong FC Utrecht - Go Ahead Eagles (8 augustus, 2 wedstrijden van 2x 30 minuten) eerste duel: 0-1
Beukema
Jong Ajax - Jong FC Utrecht 1-2 (12 augustus)
Rasmussen; Mallahi, Yasar
Jong AZ - Jong FC Utrecht 3-3 (15 augustus)
Barasi (2x), Oosting; Hilterman (2x), Huizing
Jong FC Utrecht - Royal Antwerp FC (Bel) 5-0 (21 augustus)
Bourebaba (2x), Kasius, Van Butselaar, Ikeshita
Roda JC Kerkrade - Jong FC Utrecht 2-1 (22 augustus)
Croux, Alberg; Mallahi
FC VOLENDAM
Woudia - FC Volendam 0-6 (18 juli)
Beers (2x), Vlak, Panka, Maloney, Betti
FC Volendam - Vitesse 0-5 (26 juli)
FC Volendam - RKAV Volendam 5-0 (5 augustus)
El Kadiri, Tol, Panka, El Azzouzi, Vlak
De Graafschap - FC Volendam 1-2 (9 augustus)
Seuntjens; Vlak, Kaars
SC Cambuur - FC Volendam 0-4 (14 augustus)
Kaars, El Kadiri, Doodeman, Eerdhuizen
FC Volendam - FC Groningen 0-2 (21 augustus)
De redactie van Voetbalzone houdt dit overzicht nauwgezet bij. Ontbreekt er een oefenwedstrijd? Laat het hieronder weten in de reacties of stuur een mailtje naar de redactie: [email protected]