Oefenduels Eredivisie: AZ verslaat Serie A-club dankzij Pavlidis
Zondag, 8 augustus 2021 om 19:45 • Yanick VosLaatste update: 09:35

In de voorbereiding op het nieuwe seizoen werken alle Eredivisie-clubs een oefenprogramma af. In dit artikel kun je het wedstrijdschema, de resultaten en de doelpuntenmakers van alle clubs in de Eredivisie in de zomermaanden op je gemak teruglezen. De eerste speelronde van het nieuwe Eredivisie-seizoen 2021/22 staat op het programma voor het weekend van 13, 14 en 15 augustus.

Oefenwedstrijden zondag 8 augustus

Feyenoord - Atlético Madrid (Spa) 2-1
Linssen, Bannis

AZ - Torino (Ita) 2-1
Karlsson, Pavlidis


Volledig programma oefenwedstrijden


AJAX

Ajax - Koninklijke HFC 6-0
Neres (3x), Taylor, Danilo, Hlynsson

Quick'20 - Ajax 1-1
Kudus

SC Paderborn 07 (Dui) - Ajax 1-4
Haller, Danilo, Labyad, Collins (e.d.)

Anderlecht (Bel) - Ajax 0-2
Haller (2x)

Bayern München (Dui) - Ajax 2-2
Labyad, Jensen

RB Leipzig (Dui) - Ajax 1-1
Tadic

Ajax - Leeds United (Eng) 3-1
De Waal, Rasmussen, Hlynsson

Ajax - Leeds United (Eng) 4-0
Klaassen, Schuurs, Gravenberch, Danilo

AZ

AZ - NEC 4-1
Beukema (2x), Boadu, Aboukhlal; Okita

AZ - TOP Oss 3-0
De Wit (2x), Poku

AZ - Anderlecht (Bel) 1-1
Aboukhlal

Racing Genk (Bel) - AZ 1-1
Oosting

RB Leipzig (Dui) - AZ 1-0

AZ - ADO Den Haag (3-0)
Evjen (2x), Aboukhlal

AZ - Panathinaikos 3-0
Karlsson, Boadu, Reijnders

AZ - OFI Kreta (Gri) 2-0
Gudmundsson, Berkhout

AZ - Real Sociedad (Spa) 1-0
Aboukhlal

AZ - Torino (Ita) 2-1
Karlsson, Pavlidis

FC GRONINGEN

Pelikaan-S - FC Groningen 1-4
El Messaoudi, De Jonge, Postema, Schreck

Racing Genk (Bel) - FC Groningen 1-1
De Leeuw

SC Verl (Dui) - FC Groningen 3-2
El Hankouri (2x)

VfL Osnabrück (Dui) - FC Groningen 0-1
e.d.

sc Heerenveen - FC Groningen 1-2
Bochniewicz; Dammers, Strand Larsen

Almere City FC Onder-21 - FC Groningen 0-1
Van Kaam

Borussia Mönchengladbach (Dui) - FC Groningen 1-1
De Leeuw

FC Groningen - Venezia (Ita) 0-0

Werder Bremen Onder-23 (Dui) - FC Groningen 1-1
Sverko

FC TWENTE

Sparta Enschede - FC Twente 1-8
Rots (2x), Zerrouki (2x), Misidjan, Smal, Oosterwolde, Roossien

HSC'21 - FC Twente 0-2
Rots, Oosterwolde

SC Cambuur - FC Twente (10 juli) afgelast

FC Twente - PEC Zwolle (besloten) 1-0
Cleonise

ADO Den Haag - FC Twente 2-4* (1x 90 minuten, 1x 30 minuten)
Steijn (2x); Zerrouki (2x), Oosterwolde, Markelo

Arminia Bielefeld (Dui) - FC Twente 1-1
Van Wolfswinkel

FC Twente - Venezia (Ita) 0-1

FC Twente - Lazio (Ita) 0-1

FC UTRECHT

FC Utrecht - KV Mechelen (Bel) 7-2
Dalmau (2x), Sylla, Ramselaar, Balk, Kerk, e.d.

Royal Antwerp (Bel) - FC Utrecht 2-2 (2 x 60 minuten)
Kerk, Boussaid

KAA Gent (Bel) - FC Utrecht 0-3
Douvikas, Van de Streek, Ramselaar

FC Utrecht - Anderlecht (Bel) 1-1
Dalmau

Club Brugge (Bel) - FC Utrecht (13 juli) 2-4
Balk, Van der Kust, Douvikas, Gustafson

Beerschot VA (Bel) - FC Utrecht 1-2
Boussaid, Van de Streek

Zulte Waregem (Bel) - FC Utrecht 0-0

FC Utrecht - Volos (Gri) 6-2
Douvakis (2x), Balk (2x), Timber, Van de Streek

Bayer Leverkusen (Dui) - FC Utrecht 1-5 (wedstrijd duurde 3x 45 minuten)
Kerk (2x), Dalmau (2x), Balk

VfL Bochum (Dui) - FC Utrecht 0-2
Ramselaar (2x)

FC Utrecht - Venezia (Ita) 2-3
Gustafson (2x)

FC Utrecht - Fortuna Sittard 2-3
Douvikas, Ramselaar; Sambou, Seuntjens, e.d.

FC Utrecht - Fortuna Sittard 7-0
Dalmau (3x), Balk (2x), Sylla (2x)

FEYENOORD

Feyenoord - AA Gent (Bel) 1-1
Bannis

Feyenoord - AEK Athene (Gri) 3-1
Linssen, Bannis, Sinisterra

Feyenoord - FC Zürich (Zwi) 1-0
Sinisterra

Young Boys Bern (Zwi) - Feyenoord 2-0

Feyenoord - Werder Bremen (Dui) 3-3
Bannis (2x), Naujoks

Feyenoord - Werder Bremen (Dui) 2-1
Toornstra, Kökçü

Feyenoord - PAOK Saloniki 1-2
Burger

Feyenoord - ADO Den Haag 1-1 (4 x 30 minuten)
Bozeník

Feyenoord - Atlético Madrid (Spa) 2-1
Linssen, Bannis

FORTUNA SITTARD

Fortuna Sittard - MVV Maastricht
Afgelast

Beerschot VA (Bel) - Fortuna Sittard 1-1
Baghdadi

OFI Kreta (Gri) - Fortuna Sittard 1-1
Hansson

Standard Luik (Bel) - Fortuna Sittard 3-1
Sambou

Fortuna Sittard - Team VVCS 4-1
Polter (2x), Sambou, Flemming

SV Straelen (Dui) - Fortuna Sittard 3-4
Flemming (2x), Polter, Seuntjens

FC Dordrecht - Fortuna Sittard 0-0

FC Utrecht - Fortuna Sittard 2-3
Douvikas, Ramselaar; Sambou, Seuntjens, e.d.

FC Utrecht - Fortuna Sittard 7-0
Dalmau (3x), Balk (2x), Sylla (2x)

GO AHEAD EAGLES

Go Ahead Eagles - RKC Waalwijk 1-1 (3 x 30 minuten)
Kwarteng; Daneels

Heracles Almelo - Go Ahead Eagles 1-0
Basacikoglu

Go Ahead Eagles - Vitesse 1-1
Sluiter; Darfalou

Jong FC Utrecht - Go Ahead Eagles (24 juli) afgelast

Go Ahead Eagles - Willem II (31 juli) afgelast

Go Ahead Eagles - FC Emmen 1-2
Cardona

Go Ahead Eagles - SV Rödinghausen (Dui) (7 augustus) afgelast

KMSK Deinze (Bel) - Go Ahead Eagles 0-2
Cardona, Mulenga

HERACLES ALMELO

Heracles Almelo - Sparta Rotterdam 1-2
Quagliata; Emegha (2x)

Heracles Almelo - Go Ahead Eagles 1-0
Basacikoglu

Heracles Almelo - SV Rödinghausen (Dui) 2-1
Lunding, Les

FC Volendam - Heracles Almelo 2 x 60 minuten 2-1
Bakis

Telstar - Heracles Almelo (20 juli) afgelast

Heracles Almelo - PAOK Saloniki 1-2
Vloet

Heracles Almelo - NEC 0-1
Bruijn

FC Emmen - Heracles Almelo 4-1
Azzaoui

Heracles Almelo - RKC Waalwijk 4-1
Basacikoglu, Vloet, Kiomourtzoglou, Fadiga; Bakari

Heracles Almelo - De Graafschap 2-2
Amissi, Bakis

Heracles Almelo - HSC'21 7-0
Szöke (3x), Lunding, Quagliata, Laursen, Amissi

Heracles Almelo - PEC Zwolle 3-1
Burgzorg, Laursen, Amissi; Tedic

NEC

SC NEC - NEC 1-13
Baeten (6x), Duelund (2x), El Karouani, Romeny, Bukusu, Tavsan, Mattsson

AZ - NEC 4-1
Beukema (2x), Boadu, Aboukhlal; Okita

AFC - NEC 2-1
Okita

TOP Oss - NEC (14 juli) afgelast

NEC - RKC Waalwijk 3-0
Proper, Romeny, Tavsan

Heracles Almelo - NEC 0-1
Bruijn

NEC - OFI Kreta (Gri) 2-0
Bruijn, Márquez

NEC - Borussia Mönchengladbach II (Dui) 1-1
Van Rooij

PEC ZWOLLE

PEC Zwolle - Borussia Dortmund Onder-23 (Dui) 1-1
Paal

FC St. Pauli (Dui) - PEC Zwolle (3 juli) afgelast

PEC Zwolle - FC Volendam 0-2

FC Twente - PEC Zwolle (besloten) 1-0
Cleonise

PEC Zwolle - Helmond Sport 3-0
Lagsir, Voet, Gangstad

PEC Zwolle - SC Cambuur 2-1
Saymak, Reijnders; Maulun

Fenerbahçe (Tur) - PEC Zwolle 2-2
Saymak, Landu

PEC Zwolle - sc Heerenveen 0-2
Joey Veerman, De Jong

Heracles Almelo - PEC Zwolle 3-1
Burgzorg, Laursen, Amissi; Tedic

PSV

PSV - RWD Molenbeek (Bel) 6-2
Madueke (3x), Zahavi (2x), Antonisse

Delbrücker SC (Dui) - PSV 1-10
Fofana (3x), Madueke (2x), Vertessen (2x), Zahavi, Götze, Pröpper

VfL Osnabrück (Dui) - PSV 0-0

PSV - PAOK Saloniki (Gri) 1-0
Madueke

PSV - FC Eindhoven 2-0
Gakpo, Bruma

RKC WAALWIJK

Go Ahead Eagles - RKC Waalwijk 1-1 (3 x 30 minuten)
Kwarteng; Daneels

NEC - RKC Waalwijk 3-0
Proper, Romeny, Tavsan

Roda JC Kerkrade - RKC Waalwijk 2-4
Bel Hassani, Touba, Van der Venne, Stokkers

VVOG - RKC Waalwijk 1-5
Van der Venne (2x), Kramer, Daneels, Stokkers

Heracles Almelo - RKC Waalwijk 4-1
Basacikoglu, Vloet, Kiomourtzoglou, Fadiga; Bakari

RKC Waalwijk - SK Lommel (Bel) 4-2
Kramer, Van der Venne, Bel Hassani, Odgaard

SC CAMBUUR

SC Cambuur - Telstar 6-0
Schouten, Hendriks, Bos, Bangura, Deuling, Boere

SC Cambuur - FC Dordrecht (13 juli) afgelast

SC Cambuur - RWD Molenbeek (Bel) 1-0
Paulissen

PEC Zwolle - SC Cambuur 2-1
Saymak, Reijnders; Maulun

SC Cambuur - FC Emmen (30 juli) afgelast

SC Cambuur - Team VVCS 4-0
Hoedemakers, Breij, Doodeman, e.d.

Waasland-Beveren (Bel) - SC Cambuur 2-2
Hendriks, Kallon

SC HEERENVEEN

sc Heerenveen - Jong FC Utrecht 3-1
Joey Veerman, Van der Heide, Nygren

KV Kortrijk (Bel) - sc Heerenveen 2-2
Halilovic (2x)

sc Heerenveen - Maccabi Tel Aviv (Isr) 0-2

sc Heerenveen - TOP Oss 3-2
Shopov, Halilovic, Kongolo

sc Heerenveen - FC Groningen 1-2
Bochniewicz; Dammers, Strand Larsen

PEC Zwolle - sc Heerenveen 0-2
Veerman, De Jong

sc Heerenveen - Team VVCS (5-2)
De Jong (2x), Shopov, Kongolo, Driouech

sc Heerenveen - Lecce (Ita) 1-1 (Duel werd vlak na rust gestaakt wegens noodweer)
Joey Veerman

SPARTA ROTTERDAM

Heracles Almelo - Sparta Rotterdam 1-2
Quagliata; Emegha (2x)

Sparta Rotterdam - AA Gent (Bel) 3-3
Udenhout, Emegha, Thy

Telstar - Sparta Rotterdam 0-0

Royal Antwerp FC (Bel) - Sparta Rotterdam 0-1
Kharchouch

Sparta Rotterdam - NAC Breda 1-2
Beugelsdijk

Excelsior - Sparta Rotterdam 0-3
Van Crooij (2x), Engels

Willem II - Sparta Rotterdam (7 augustus) afgelast
Sparta Rotterdam - Team VVCS 3-1
Harroui (2x), Thy

VITESSE

Vitesse - AEK Athene (Gri) 1-3
Oroz

Vitesse - Lokomotiva Zagreb 1-3
Von Moos

Vitesse - FC Nordsjaelland (Den) 0-5

Vitesse - OFI Kreta (Gri) 2-1
Manhoef (2x)

Schalke 04 (Dui) - Vitesse 3-2
Manhoef, Oroz

Go Ahead Eagles - Vitesse 1-1
Sluiter; Darfalou

Vitesse - Lommel SK 0-1

VfL Bochum (Dui) - Vitesse 1-2
Bazoer, Openda

Vitesse - Team VVCS (6 augustus, 13.00 uur)

WILLEM II

Willem II - Willem II (amateurs) 20-0
Wriedt (4x), Kabangu (3x), Heerkens (2x), Owusu (2x), Dahlhaus (2x), Nunnely, Saglam, Köhlert, Köhn, Pal, Bergström, e.d.

RKDSV - Willem II 0-11
Dahlhaus (3x), Wriedt, Bergström, Nunnely, Saglam, Kabangu, Diessen, Regouin, Pal

Willem II - Quick Boys 5-2
Kabangu (2x), Saddiki, Regouin, Pal

Willem II - Excelsior 2-0
Köhlert, Wriedt

Willem II - Lierse Kempenzonen (Bel) 4-1
Wriedt, Kabangu, Köhn, Yeboah

Go Ahead Eagles - Willem II (31 juli) afgelast
Willem II - Sparta Rotterdam (7 augustus) afgelast

Willem II - Excelsior Virton 2-1
Saddiki, Kabangu

 
Eredivisie

Meer nieuws
Meer sportnieuws
Het is niet (meer) mogelijk om te reageren op dit document.
Reacties