Dubbelslag Scamacca bezorgt Sassuolo verrassende zege tegen AC Milan
Zondag, 28 november 2021 om 17:10 • Jordi TomasowaLaatste update: 18:51

Sassuolo heeft zondagmiddag voor een verrassing gezorgd in de Serie A. Na een 1-2 overwinning op bezoek bij Juventus trakteerde de ploeg van trainer Alessio Dionisi ook AC Milan op een nederlaag: 1-3. Alessio Romagnoli bracht de thuisploeg nog op voorsprong, maar een dubbelslag van Gianluca Scamacca en een goal van Domenico Berardi bezorgden Sassuolo uiteindelijk de winst.

Na twintig minuten werd de score door de thuisploeg geopend, toen Romagnoli een hoekschop van Theo Hernández vogelvrij bij de eerste paal mocht binnenkoppen: 1-0. Lang kon Milan alleen niet van de voorsprong genieten, want drie minuten later was het ook aan de andere kant raak. Sassuolo kwam er razendsnel uit na slordig balverlies van Tiemoué Bakayoko. Giacomo Raspadori gaf mee aan Scamacca, die van een meter of 25 hard in de rechterbovenhoek raak schoot: 1-1.

Na de gelijkmaker drukten de bezoekers door via de Italiaanse aanvaller. Een corner werd weggekopt door Hernández, waarna de bal voor de voeten viel van Scamacca. Via de schoen van Simon Kjaer viel de bal achter een kansloze Mike Maignan: 1-2. Na rust was het Milan dat op jacht ging naar de gelijkmaker, maar de ploeg van trainer Stefano Pioli bracht zichzelf halverwege de tweede helft dieper in de problemen.

Ditmaal was het Franck Kessié die vlak voor zijn eigen strafschopgebied knullig balverlies leed. Matheus Henrique vond Domenico Berardi, die Romagnoli in de luren legde en vervolgens koel binnenschoot: 1-3. Spanning in de wedstrijd kwam er niet meer, mede door een rode kaart voor Romagnoli. De verdediger trok aan de noodrem bij Grégoire Defrel en mocht van scheidsrechter Gianluca Manganiello inrukken.

Nr.TeamMWGVP
1Internazionale22165153
2Napoli23154449
3AC Milan23154449
4Atalanta22127343
5Juventus23126542
6AS Roma23122938
7Fiorentina22113836
8Lazio23106736
9Hellas Verona2396833
10Torino2295832
11Sassuolo2378829
12Empoli23851029
13Bologna22831127
14Spezia23741225
15Udinese2259824
16Sampdoria23551320
17Venezia22461218
18Cagliari23381217
19Genoa231101213
20Salernitana22321710

 
Serie A
 
AC Milan
 
Sassuolo
 
Gianluca Scamacca
 
Domenico Berardi

>
Serie A
AC Milan
1
3
Sassuolo
Zondag, 28 november 2021 om 15:00
Meer nieuws
   
21:15
21:15
Clubs plannen spoedoverleg naar aanleiding van 'teleurstellende woorden' Rutte
14
   
21:13
21:13
Ajax bezorgt verraste Van der Sar en Overmars 'hele speciale middag'
8
   
20:53
20:53
Julian Álvarez tekent bij Manchester City maar meldt zich pas in juli
35
   
20:44
20:44
Stanley Menzo maakt voor het eerst Surinaamse selectie bekend
3
   
20:33
20:33
Frustratie in kamp-Mbuyamba na blokkeren huurdeal door Chelsea
5
Meer sportnieuws
Het is niet (meer) mogelijk om te reageren op dit document.
Reacties