Mesut Özil leidt met blunder schade voor dramatisch Fenerbahçe in
Maandag, 29 november 2021 om 19:53 • Jeroen van PoppelLaatste update: 20:05

Fenerbahçe is het zicht op koploper Trabzonspor maandagavond verder kwijtgeraakt. De ploeg van Vítor Pereira kwam bij laagvlieger Göztepe, met Ferdi Kadioglu in de basis, uiterst zwak voor de dag. Mesut Özil leidde met een dramatische terugspeelbal een tegentreffer in, die door Serdar Dursun nog wel werd goedgemaakt: 1-1. Fener blijft steken op de vierde plek, met nu al twaalf punten achterstand op Trabzonspor.

Het spelbeeld was vrijwel de hele wedstrijd hetzelfde. Fenerbahçe had het meest de bal, maar wist zich daar totaal geen raad mee. Göztepe zocht regelmatig de snelle tegenaanval en was daarmee wél gevaarlijk. Een kopbal van Adis Jahovic kon nog knap gekeerd worden door Berke Özer, maar de doelman van Fener moest zich vijf minuten voor rust alsnog gewonnen geven. Een dramatische terugspeelbal van Özil werd onderschept door Jahovic, die gelanceerd was en in de korte hoek raak schoot: 1-0.

Twee minuten na rust kwam Fenerbahçe enorm goed weg, toen Halil Akbunar de paal trof. Vrijwel uit het niets scoorden de bezoekers direct daarna. Irfan Kahveci wipte de bal naar de tweede paal, waar Dursun klaar stond om raak te koppen: 1-1. Daarna nam Göztepe de overhand in de wedstrijd en kwam Fenerbahçe uiteindelijk goed weg met een punt. Het dichtst bij de winnende voor de thuisploeg kwam Jahovic, die een lage voorzet bij de tweede paal net niet wist binnen te glijden. Twee minuten voor tijd kreeg Fener-back Filip Novak zijn tweede gele kaart.

Nr.TeamMWGVP
1Trabzonspor23166154
2Konyaspor22136345
3Alanyaspor23115738
4Adana Demirspor23107637
5Fenerbahçe23107637
6Besiktas23106736
7Hatayspor23113936
8Medipol Basaksehir22104834
9Gaziantep FK2295832
10Sivasspor23710631
11Kayserispor2387831
12Fatih Karagümrük2386930
13Kasımpaşa23761027
14Göztepe23761027
15Galatasaray23761027
16Giresunspor23751126
17Antalyaspor23661124
18Rizespor23641322
19Altay23531518
20Yeni Malatyaspor22441416

 
Spor Toto Süper Lig
 
Fenerbahçe
 
Mesut Özil

>
Süper Lig
Göztepe
1
1
Fenerbahçe
Maandag, 29 november 2021 om 18:00
Meer nieuws
   
21:15
21:15
Clubs plannen spoedoverleg naar aanleiding van 'teleurstellende woorden' Rutte
14
   
21:13
21:13
Ajax bezorgt verraste Van der Sar en Overmars 'hele speciale middag'
8
   
20:53
20:53
Julian Álvarez tekent bij Manchester City maar meldt zich pas in juli
35
   
20:44
20:44
Stanley Menzo maakt voor het eerst Surinaamse selectie bekend
3
   
20:33
20:33
Frustratie in kamp-Mbuyamba na blokkeren huurdeal door Chelsea
5
Meer sportnieuws
Het is niet (meer) mogelijk om te reageren op dit document.
Reacties