UEFA Futsal EURO 2022: ontknoping in de Ziggo Dome!
Zondag, 6 februari 2022 om 07:30 • Laatste update: 20:46

Van 19 januari tot en met 6 februari wordt in Nederland UEFA Futsal Euro 2022 gehouden. De wedstrijden op het toernooi worden gehouden in de Ziggo Dome in Amsterdam en MartiniPlaza in Groningen. De NOS zendt de duels van Oranje Futsal, een kwartfinale, de halve finales en de finale live uit op televisie en alle andere duels zijn online te bekijken. Voetbalzone bericht dagelijks over de ontwikkelingen en in dit artikel worden de tussenstanden in de groepen, de uitslagen van de wedstrijden en het resterende programma bijgehouden.

Wedstrijden zondag 6 februari:

14.30 uur Troostfinale
Oekraïne - Spanje

17.30 uur Finale
Portugal - Rusland


Eindstand in Groep A


LAND WED W G V PNT DOEL
1. Portugal 3 3 0 0 9 9-3
2. Oekraïne 3 1 0 2 3 8-5
3. Nederland 3 1 0 2 3 6-9
4. Servië 3 1 0 2 3 6-12

Programma & Uitslagen Groep A

Woensdag 19 januari
Servië - Portugal 2-4
Prsic (1-0), Prsic (2-0), Pauleta (2-1), Varela (2-2), Jezus (2-3), Paço (2-4)

Oekraïne - Nederland 2-3
Zvarych (1-0), Saadouni (1-1), Attaibi (1-2), Bouzambou (1-3), Shoturma (2-3)

Zondag 23 januari
Servië - Oekraïne 1-6
Zvarych (0-1), Vasic (e.d.) (0-2), Abakshin (0-3), Abakshin (0-4), Zvarych (0-5), Korsun (0-6), Tomic (1-6)

Portugal - Nederland 4-1
Saadouni (e.d.) (1-0), Varela (2-0), Varela (3-0), Bouyouzan (3-1), Jesus (4-1)

Vrijdag 28 januari
Nederland - Servië 2-3
Martinus (1-0), Rakic (e.d.) (2-0), Rajcevic (2-1), Ramic (2-2), Stojcevski (2-3)

Oekraïne - Portugal 0-1
Zicky Té


Eindstand in Groep B


LAND WED W G V PNT DOEL
1. Kazachstan 3 2 1 0 7 14-7
2. Finland 3 1 1 1 4 7-10
3. Slovenië 3 0 2 1 2 7-8
4. Italië 3 0 1 1 2 6-9

Programma & Uitslagen Groep B

Donderdag 20 januari
Kazachstan - Slovenië 4-4
Totoskovic (0-1), Junior (1-1), Fidersek (1-2), Orazov (2-2), Ceh (2-3), Turk (2-4), Tokayev (3-4), Junior (4-4)

Italië - Finland 3-3
Alamikkotervo (0-1), Nicolodi (1-1), de Matos (2-1), Alamikkotervo (2-2), Autio (2-3), de Matos (3-3)

Maandag 24 januari
Italië - Slovenië 2-2
Nicolodi (0-1), Merlim (ed) (1-1), Hozjan (1-2), Merlim (2-2)

Finland - Kazachstan 2-6
Hosio (0-1), Orazov (1-1), Korpela (2-1), Higuita (2-2), Knaub (2-3), Orazov (2-4), Knaub (2-5), Valiullin (2-6)

Vrijdag 28 januari
Slovenië - Finland 1-2
Jyrkiäinen (0-1), Savolainen (0-2), Hozjan (1-2)

Kazachstan - Italië 4-1
Orazov (1-0), Valiullin (2-0), Nicolodi (2-1), Orazov (3-1), Douglas Júnior (4-1)


Eindstand in Groep C


LAND WED W G V PNT DOEL
1. Rusland 3 3 0 0 9 16-2
2. Slowakije 3 1 1 1 4 8-12
3. Kroatië 3 1 0 2 3 6-10
4. Polen 3 0 1 2 1 4-10

Programma & Uitslagen Groep C

Vrijdag 21 januari
Rusland - Slowakije 7-1
Kozar (0-1), Antoshkin (1-1), Sokolov (2-1), Antoshkin (3-1), Robinho (4-1), Antoshkin (5-1), Sokolov (6-1), Milovanov (7-1)

Polen - Kroatië 1-3
Horvat (0-1), Holy (1-1), Sekulic (1-2), Jelovcic (1-3)

Dinsdag 25 januari
Kroatië - Rusland 0-4
Antoshkin (0-1), Paulinho (0-2), Chishkala (0-3), Antoshkin (0-4)

Polen - Slowakije 2-2
Kriezel (1-0), Sevcik (1-1), Drahovsky (1-2), Holy (2-2)

Slowakije - Kroatië 5-3
Smericka (1-0), Postruzin (1-1), Kozar (2-1), Drahovsky (3-1), Drahovsky (4-1), Smericka (5-1), Horvat (5-2), Jelovcic (5-3)

Rusland - Polen 5-1
Sokolov (1-0), Davidov (2-0), Leszczak (2-1), Chishkala (3-1), Chishkala (4-1), Milovanov (5-1)


Eindstand in Groep D


LAND WED W G V PNT DOEL
1. Spanje 3 2 1 0 7 15-3
2. Georgië 3 2 0 1 6 5-11
3. Azerbeidzjan 3 1 1 1 4 8-7
4. Bosnië & Herz. 3 0 0 3 0 4-11

Programma & Uitslagen Groep D

Zaterdag 22 januari
Georgië - Azerbeidzjan 3-2
Vilela (0-1), Vilela (0-2), Elisandro (1-2), Sebiskveradze (2-2), Feitosa (3-2)

Spanje - Bosnië en Herzegovina 5-1
Gómez (1-0), Campos (2-0), Boskovic (2-1), Lozano (3-1), Ortiz (4-1), Ortiz (5-1)

Woensdag 26 januari
Bosnië en Herzegovina - Georgië 1-2
Kahvedzic (1-0), Feitosa (1-1), Petry (1-2)

Spanje - Azerbeidzjan 2-2
Lozano (e.d.) (0-1), Gomez (1-1), Atayev (1-2), Lozano (2-2)

Georgië - Spanje 0-8
Torres (0-1), Lozano (0-2), Chino (0-3), Solano (0-4), Todua (e.d.) (0-5), Morales (0-6), Adolfo (0-7), Ghavtadze (e.d.) (0-8)

Azerbeidzjan - Bosnië en Herzegovina 4-2
Thiago (1-0), Borges (2-0), Radmilovic (2-1), Kahvedzic (2-2), Vilela (3-2), Vassoura (4-2)


Knock-outfase


Kwartfinales

Maandag 31 januari
Portugal - Finland 3-2
Afonso Jesus (1-0), Hosio (1-1), Afonso Jesus (2-1), Autio (2-2), Miguel Angelo (3-2)

Kazachstan - Oekraïne 3-5
Shoturma (0-1), Korsun (0-2), Zvarych (0-3), Douglas Junior (1-3), Orazov (2-3), Razuvanov (2-4), Lebid (2-5), Orazov (3-5)

Dinsdag 1 februari
Rusland - Georgië 3-1
Niyazov (1-0), Petry (1-1), Chishkala (2-1), Chishkala (3-1)

Spanje - Slowakije 5-1
Mellado (1-0), Lozano (2-0), Campos (3-0), Mellado (4-0), Serbin (4-1), Campos (5-1)

Halve finales

Vrijdag 4 februari
Oekraïne - Rusland 2-3
0-1 Sokolov, 0-2 Afanasyev, 1-2 Siriy, 1-3 Niyazov, 2-3 Abakshin

Portugal - Spanje 3-2
0-1 Gomez, 0-2 China, 1-2 Coelho, 2-2 Zicky Té, 3-2 Zicky Té

Troostfinale & Finale

Zondag 6 februari
14.30 uur Troostfinale
Oekraïne - Spanje

17.30 uur Finale
Portugal - Rusland

 
Nederland

Meer nieuws
Meer sportnieuws
Het is niet (meer) mogelijk om te reageren op dit document.
Reacties