Oefenduels Eredivisie: Ajax en Feyenoord stellen teleur in laatste tests
Uitslagen zondag 31 juli
Almere City - Ajax 1-1
Jacobs; Brobbey
Feyenoord - Osasuna (Spa) 1-2
Bassett
De Graafschap - FC Utrecht
Gravenberch; Redan (2x)
Uitslagen zaterdag 30 juli
sc Heerenveen - Excelsior 3-1
Van Aken (2x), Sarr; Admiraal
Sparta Rotterdam - FC Emmen 3-1
Van Crooij (2x), Engels; Mendes
FC Groningen - Osasuna (Spa) 2-1
Ngonge, Kasanwirjo
FC Utrecht - Shakhtar Donetsk (Oek) 2-2
Redan, Sergiy Kryvtsov (e.d.)
RKC Waalwijk - SC Cambuur 1-1
Daneels; Smit
Volledig programma oefenwedstrijden
Ajax - SV Meppen (Dui) 3-0
Rasmussen, Hansen (2x)
Ajax - SC Paderborn 07 (Dui) 2-5
Ihattaren (2x)
Ajax - Lokomotiva Zagreb (Kro) 3-0
Taylor, Baas, Enem
KAS Eupen (Bel) - Ajax 1-1
Kudus
Red Bull Salzburg (Oos) - Ajax 2-3
Tadic, Kudus, Taylor
Ajax - Shakhtar Donetsk (Oek) 3-1
Tadic, Berghuis, Kudus
Almere City - Ajax 1-1
Jacobs; Brobbey
AZ - PEC Zwolle 3-1
Barasi, Lahdo, Pavlidis; Caschili
AZ - PAOK Saloniki (Gri) 2-2
Pavlidis, Griffith
Olympiacos (Gri) - AZ 1-0
Westerlo (Bel) - AZ 0-1
Evjen
AZ - Bologna (Ita) 1-0
Buurmeester
SV Slikkerveer - Excelsior 2-10
Goudmijn (3x), Eyongo (3x), Vugts, Driouech, Tjoe-A-On
VV Lyra - Excelsior 0-15
Goudmijn (5x), Eyongo (3x), Admiraal (3x) Vugts (2x), Duku, eigen doelpunt
NAC Breda - Excelsior 1-1
Ismail-Mahamed; El Yaakoubi
Almere City - Excelsior 2-0
Pouwels, Huisman
Excelsior - FC Dordrecht 3-2
Driouech (2x), Kharchouch; Doesburg, Savastano
Heracles Almelo - Excelsior 2-1
Goudmijn
sc Heerenveen - Excelsior 3-1
Van Aken (2x), Sarr; Admiraal
DZOH - FC Emmen 0-1
Van Hekeris
VV Drenthina - FC Emmen 0-7
Bijleveld, Ebecilio (2x), Romeny, Veendorp, Van Ekeris, Assehnoun
SVV'04 - FC Emmen 0-16
Scholte (3x), Romeny (2x), Bijleveld (2x), Quispel (2x), Van Ekeris (2x), Vlak, Ebecilio, Kieftenbeld, Dirksen, Grobbe (e.d.)
VV Hoogezand - FC Emmen 0-11
Hardeveld, Scholte (2x), Mendes, Ebecilio (2x), Assehnoun (2x), Bijleveld, Romeny, Sluiter
PEC Zwolle - FC Emmen 0-0
FC Groningen - FC Emmen 2-1
Joosten, Te Wierik; Mendes
De Graafschap - FC Emmen 3-2
Lukassen, Van der Heiden, Fortes; Vlak, Scholte
Sparta Rotterdam - FC Emmen 3-1
Van Crooij (2x), Engels; Mendes
SC Loppersum - FC Groningen 0-5
Postema (2x), Ngonge, Lundqvist, De Leeuw
FC Groningen - PAOK Saloniki (Gri) 2-1
Irandust, De Leeuw
Hannover 96 (Dui) - FC Groningen 3-0
VV Veelerveen - FC Groningen 0-15
Ngonge (3x), Strand Larsen (3x), Oratmangoen (2x), Suslov (2x), Abraham (2x), Postema, Valente, Dankerlui
VfL Osnabrück (Dui) - FC Groningen 1-2
Lundqvist, Ngonge
FC Groningen - FC Emmen 2-1
Joosten, Te Wierik; Mendes
FC Groningen - Werder Bremen 1-6
Ngonge
BW Lohne (Dui) - FC Groningen 1-3
De Leeuw, Ngonge (2x)
Velocitas 1897 - FC Groningen 0-9
Strand Larsen (2x), Postema (2x), Suslov, Lundqvist, Duarte, De Leeuw, Irandust
SV Bon Boys - FC Twente 0-11
Ugalde (3x), Cerny (2x), Brenet (2x), Misidjan, Kjølø, Van Wolfswinkel, Cleonise
FC Twente - FC Nordsjaelland (Den) 1-0
Steijn
Fortuna Düsseldorf (Dui) - FC Twente 1-5
Rots (2x), Cerny, Staring, Vlap
FC Twente - Schalke 04 (Dui) 3-1
Vlap, Steijn, Ugalde
FC Twente - Bologna (Ita) 4-1
Rots, Brenet, Vlap, Smal
FC Utrecht - Queens Park (Sch) 2-4
Veerman, Ter Azrak
sc Heerenveen - FC Utrecht 0-1
Van der Hoorn
Club Brugge (Bel) - FC Utrecht 4-2
Douvikas, Mahi
KV Kortrijk (Bel) - FC Utrecht 2-1
Boussaid
FC Utrecht - OFI Kreta (Gri) 4-0
Redan (2x), Douvikas, Veerman
FC Utrecht - AEK Athene (Gri) 0-1
FC Utrecht - Shakhtar Donetsk (Oek) 2-2
Redan, Sergiy Kryvtsov (e.d.)
De Graafschap - FC Utrecht
Gravenberch; Redan (2x)
De Rijp - FC Volendam 0-8
Mühren, Blommestijn, El Kadiri, Zeefuik, Wouter, Fiemahwle, Van Duijl, Antonioli
FC Volendam - Racing Genk (Bel) 3-2
Van Mieghem, El Kadiri, Murkin
NAC Breda - FC Volendam 0-0
FC Volendam - AEK Athene (Gri) 1-2
Van Mieghem
Panathinaikos (Gri) - FC Volendam 2-1
El Kadiri
Feyenoord - FC Kopenhagen (Den) 0-7
Red Bull Salzburg (Oos) - Feyenoord 1-2
Jahanbakhsh, Taabouni
Feyenoord - Union Sint-Gillis (Bel) 0-4
Feyenoord - Olympique Lyon (Fra) 0-2
Feyenoord - NAC Breda 6-1
Wålemark, De Wijs (e.d.), Jahanbakhsh, Bassett, Hartjes, Taabouni; Agougil
Feyenoord - Osasuna (Spa) 1-2
Bassett
Fortuna Sittard - Viktoria Köln (Dui) 2-3
Seuntjens, Gladon
Fortuna Sittard - VfL Bochum (Dui) 1-1
Noslin
OH Leuven (Bel) - Fortuna Sittard 1-1
Gladon
Fortuna Sittard - Team VVCS 5-2
Cox, Krawczyk, Ferati, Gladon, Musaba
Shakhtar Donetsk (Oek) - Fortuna Sittard 3-3
Noslin (2x), Seuntjens
Fortuna Sittard - VVV-Venlo 6-2
Gladon, Noslin, Guth, Seuntjens, Ferati (2x); Braken, Yasar
SV Terwolde - Go Ahead Eagles 1-15
Linthorst (2x), Stokkers (2x), Ter Haar (2x), Lidberg (2x), Rommens, Adekanye, Weijenberg, Berden, Markelo, Ozturk, Idzes
Go Ahead Eagles - PAOK Saloniki (Gri) 0-4
Go Ahead Eagles - Lokomotiva Zagreb (Kro) 2-0
Adekanye, Stokkers
VfB Oldenburg (Dui) - Go Ahead Eagles 1-1
Amofa
Helmond Sport - Go Ahead Eagles 1-1
Essanousi; Lidberg
Go Ahead Eagles - Ironi Kiryat Shmona (Isr) 1-0
Willumsson
Go Ahead Eagles - Roda JC Kerkrade 2-0
Rommens, Lidberg
Go Ahead Eagles - Jong FC Utrecht 0-2
Sanches Fernandes, Rijks
Go Ahead Eagles - OFI Kreta (Gri) 4-1
Stokkers, Lidberg, Fontán, Kuipers
SC NEC - NEC 0-11
Marques (4x), Bruijn (2x), Van der Sluijs, De Wit, De Wolf, Cissoko, Hopman
DIO'30 - NEC 0-7
Van der Sluijs (3x), Duelund (2x), De Wit, Tannane
NEC - RKC Waalwijk 3-1
Duelund, Tavsan, Lartey Sanniez; Mulder
NEC - 1. FC Bocholt (Dui) 4-0
Van Rooij, Marques (2x), Cissoko
1. FC Köln (Dui) - NEC 5-0
Heracles Almelo - NEC 1-3
Marques (2x), Duelund
PSV - BW Lohne (Dui) 6-0
Colyn (2x), Obispo, Vertessen, Ledezma, Hausfeld (e.d.)
PSV - Cercle Brugge (BEL) 2-2
Madueke, Tielemans
Arminia Bielefeld (Dui) - PSV 4-0
PSV - Villarreal (Spa) 1-2
De Jong
PSV - FC Eindhoven 5-0
Vertessen, Saibari (2x), Van Ginkel, Antonisse
PSV - Real Betis (Spa) 2-1
Gakpo, Mwene
Regioteam Waalwijk - RKC Waalwijk 0-5
Kramer (2x), Biereth (2x), Oukili
RKC Waalwijk - TOP Oss 5-3
Lelieveld, Min, Van den Buijs, Biereth, Oukili; Margaritha, Tejan, Leidsman
NEC - RKC Waalwijk 3-1
Duelund, Tavsan, Lartey-Sanniez; Mulder
PEC Zwolle - RKC Waalwijk 7-3
Landu (3x), Van den Belt (2x), Reijnders, Guezen; Biereth (2x), Bakari
Borussia Dortmund Onder 23 (Dui) - RKC Waalwijk 1-1
Kramer
Borussia Mönchengladbach (Dui) - RKC Waalwijk 1-1
Daneels
RKC Waalwijk - SC Cambuur 1-1
Daneels, Smit
SC Cambuur - SV Meppen (Dui) 2-2
Hoedemakers, Paulissen
1. FC Magdeburg (Dui) - SC Cambuur 4-2
Balk, Breij
Regioteam Kootstertille - SC Cambuur 1-7
Smit (2x), Paulissen, Maulun, Breij, Hendriks, Boere
SC Cambuur - Telstar 2-1
Smit (2x); Burgering
SC Cambuur - PEC Zwolle 1-3
Boere
RKC Waalwijk - SC Cambuur 1-1
Daneels, Smit
Regioselectie Gaasterlân-Sleat - sc Heerenveen 0-14
Al Hajj, Gudnason, Van Ewijk, Van 't Loo, Koida, Van der Heide, Haye, Ismail (2x), Köhlert, Halilovic, Van Houwelingen, Tahiri, Beelen
Heerenveense Boys - sc Heerenveen 0-7
Sarr, Kaida, Köhlert, Van Aken, Ismail, Van der Veldt, Toering (e.d.)
sc Heerenveen - TOP Oss 4-0
Haye, Al Hajj, Van Beek, Beelen
sc Heerenveen - FC Utrecht 0-1
Van der Hoorn
PEC Zwolle - sc Heerenveen 0-1
Sarr
sc Heerenveen - RWDM (Bel) 1-1
Halilovic
sc Heerenveen - Excelsior 3-1
Van Aken (2x), Sarr; Admiraal
Gouds Sterrenteam - Sparta Rotterdam 0-9
Van Crooij, Meijers, Verschueren, Madi (2x), Tahiri (2x), Van Kleef, Brouwer
Steeds Hooger - Sparta Rotterdam 0-24
Van Crooij (5x), Kharchouch (5x), Brouwer (3x), Tahiri (3x), Madi (3x), Engels (2x), Lokilo, Meijers, Overman
Quick'20 - Sparta Rotterdam 0-3
Rekik, Saito, e.d.
Willem II - Sparta Rotterdam 0-2 (eerder afgefloten vanwege onrust)
Verschueren, Mijnans
Beerschot (Bel) - Sparta Rotterdam 1-0
VOC - Sparta Rotterdam 1-5
Brouwer (2x), Tahiri (2x), Vianello
Sparta Rotterdam - FC Emmen 3-1
Van Crooij (2x), Engels; Mendes
Westervoortse selectie - Vitesse 0-7
Van Duivenbooden (2x), Manhoef, Tronstad, Buitink, Bröker, Jonathans
Vitesse - Westerlo (Bel) 0-0
Vitesse - Maccabi Tel Aviv (Isr) 1-0
Bero
KV Oostende (Bel) - Vitesse 2-0
Vitesse - OFI Kreta (Gri) 1-2
Baden Frederiksen
De redactie van Voetbalzone houdt dit overzicht nauwgezet bij. Ontbreekt er een oefenduel? Laat het hieronder weten in de reacties.