Telstar is de baas over MVV in voetbalgevecht met acht doelpunten
Dinsdag, 24 januari 2023 om 21:57 • Bart DHanisLaatste update: 22:01

Telstar heeft dinsdagavond een doelpuntrijke overwinning geboekt op MVV. De Witte Leeuwen waren in een waar voetbalgevecht met 5-3 te sterk voor de Sterrendragers. MVV was bij een overwinning over Almere City FC, VVV-Venlo en FC Eindhoven heengegaan op de ranglijst, maar blijft nu zesde staan. Telstar neemt na de winst op MVV de negende plaats over van Roda JC.

Al vroeg in de wedstrijd leek Telstar op voorsprong te komen in Velsen-Zuid. Christos Giousis kopte de bal achter MVV-doelman Romain Matthys, maar zag direct de vlag omhoog gaan voor buitenspel. Na het afgekeurde doelpunt bleef Telstar aandringen, maar zag het Matthys telkens in de weg staan. Na twintig minuten schoot Giousis van buiten het strafschopgebied alsnog raak: 1-0. Echt lang kon Telstar niet van de voorsprong genieten. Jarne Steuckers plaatste de bal vier minuten later aan de andere kant in de rechterbenedenhoek: 1-1.

Het artikel gaat verder onder de video
Meer videos

Vier minuten na de gelijkmaker kwam Telstar alweer op voorsprong. Dit keer was het Rein Smit die de bal van dichtbij met links tegen de touwen schoot: 2-1. Enkele minuten later wist Smit opnieuw het net te vinden. Dit keer schoot de 22-jarige aanvaller de bal op aangeven van Giousis met rechts binnen, waarmee hij de ruststand op 3-1 bepaalde.

In de tweede helft gingen de Witte Leeuwen verder waar ze gebleven waren. Vijf minuten op weg in het tweede bedrijf maakte Smit, weer op aangeven van Giousis, zijn hattrick compleet: 4-1. Na een uur spelen tikte Koen Kostons de bal van dichtbij in het Telstar-doel: 4-2. Luttele minuten later maakte MVV zelfs de aansluitingstreffer. Rein van Helden plaatste de bal rechtsonder het doel in: 4-3. Meer dan dat zat er voor MVV niet in. Vlak voor tijd besliste Glynor Plet, die een pas een minuut in het veld stond, de eindstand op 5-3.

Nr.TeamMWGVP
1PEC Zwolle21162350
2Heracles Almelo21142544
3FC Eindhoven21116439
4Almere City FC22123739
5VVV-Venlo22106636
6MVV Maastricht21105635
7Jong AZ2295832
8Roda JC Kerkrade2194831
9NAC Breda2294931
10Willem II2086630
11Telstar2278729
12De Graafschap2175926
13ADO Den Haag2267925
14Jong PSV2166924
15Jong Ajax2259824
16FC Den Bosch22721323
17FC Dordrecht22651123
18Helmond Sport22641222
19TOP Oss22531418
20Jong FC Utrecht21441316

Voetbalzone is de officiële mediapartner van de Keuken Kampioen Divisie

Klik hier voor exclusieve interviews, talentscouts, actuele standen en het programma op onze Keuken Kampioen Divisie-pagina.

 
Keuken Kampioen Divisie
 
MVV Maastricht
 
Telstar
 
Rein Smit
 
Christos Giousis

Meer nieuws
Meer sportnieuws
Het is niet (meer) mogelijk om te reageren op dit document.
Reacties