Beste bezoeker, je bent op een artikel over wedden terechtgekomen, maar je bent niet oud genoeg om deze content te lezen.

Beste bezoeker, je bent op een artikel over wedden terechtgekomen, maar je hebt eerder aangegeven deze content niet te willen zien.

Om content over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten tot welke leeftijdsgroep u behoort.

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico's van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.

Real Madrid weer aan kop dankzij heerlijke pegel van Valverde en goal Joselu

Laatste update:

Ancelotti voerde op het middenveld twee wijzigingen door ten opzichte van het gewonnen duel met Getafe (2-1). Eduardo Camavinga werd aan de linkerkant van het veld vervangen door Toni Kroos, terwijl Luka Modric zijn plek rechts op het middenveld afstond aan Federico Valverde. Achter het spitsenduo Rodrygo-Joselu stond diepste middenvelder Jude Bellingham. Real Sociedad begon ijzersterk aan de wedstrijd en vond al binnen vijf speelminuten de openingstreffer.

Kubo had een uitstekende versnelling in huis en leverde vervolgens een fenomenale steekpass op Barrenetxea. In eerste instantie stuitte de vleugelspits nog op doelman Kepa Arrizabalaga, maar uit de rebound tekende hij alsnog de 0-1 aan. Na ruim een kwartier spelen had Real Madrid op gelijke hoogte moeten komen. Eerst legde Dani Carvajal de bal terug op Joselu, die de bal op de lat stiftte. De rechtsback kon in de herkansing nog een voorzet geven en bereikte ditmaal Rodrygo, maar schoot met een halve omhaal rakelings naast.

Na een klein half uur spelen creëerde Kubo een goede kans op de 0-2. Na een fraaie dribbel over de rechterflank sneed hij het zestienmetergebied binnen. De Japanner draaide de bal richting de verre hoek, maar Kepa ging languit en bracht redding in de benedenhoek. De openingsfase van de tweede helft was net zo vermakelijk als de eerste helft, want binnen een minuut na de hervatting vond Real Madrid de gelijkmaker.

Fran García legde de bal op de rand van het strafschopgebied klaar voor Valverde, die met de binnenkant hard uithaalde en via de paal raak schoot: 1-1. Een kwartier na de gelijkmaker sloeg Real Madrid opnieuw toe. García had een voorzet op maat in huis voor Joselu, de met een harde kopbal de 2-1 aantekende. Op slag van het einde van de reguliere speeltijd kregen de Madrilenen een uitstekende kans op de de 3-1, toen invaller Brahim Díaz in het vijfmetergebied Jude Bellingham wist te bereiken. De Engelsman stuitte van dichtbij op doelman Alejandro Remiro.

Nr.TeamMWGVP
1Real Madrid15122138
2Girona15122138
3Barcelona15104134
4Atlético Madrid14101331
5Athletic Club1584328
6Real Sociedad1575326
7Real Betis1567225
8Las Palmas1563621
9Valencia1554619
10Getafe1547419
11Rayo Vallecano1547419
12Villarreal1544716
13Alavés1544716
14Osasuna1543815
15Sevilla1427513
16Cádiz1526712
17Real Mallorca1518611
18Celta de Vigo151689
19Granada 1514107
20Almería1504114

La Liga
Real Madrid
2 - 1
Real Sociedad

Meer nieuws

VZ Team van de Week: Boscagli en Saibari worden vergezeld door één Ajax-speler
23
Rondo: 'Ajax zal zich achter de oren krabben, ze hadden hem moeten halen'
7
Derksen kijkt naar Steven Berghuis en zegt: 'Ik zie het aan zijn hoofd'
16
Gakpo open over zijn geloof: 'Ik kreeg terug dat ik beter bij PSV kon blijven'
75
Kloof met Premier League wordt plots groter: nieuwe tv-deal levert miljarden op
12
Johan Derksen: 'Dat is echt de leukste speler op de Nederlandse velden'
28

Meer sportnieuws

Het is niet (meer) mogelijk om te reageren op dit document.
Reacties