ADO DEN HAAG
Honselersdijk - ADO Den Haag 1-8
Necid (3x), Van Ewijk, Falkenburg, El Khayati, Ladan, Boussakou
Scheveningen - ADO Den Haag 0-2
Immers, Necid
Laakkwartier - ADO Den Haag 0-10
Necid (4x), El Khayati (2x), Immers, Falkenburg, Ladan, Van Kins
Serooskerke - ADO Den Haag 0-5
Ladan, Van Kleef, Simonse (e.d.), Gorter, Falkenburg
KV Kortrijk (Bel) - ADO Den Haag 0-0
VV RSC - ADO Den Haag 0-10
Ladan (4x), Amofa (2x), Van Kleef (2x), Muringen, Polley
ADO Den Haag - OH Leuven (Bel) 1-1
Goppel
AJAX
Quick '20 - Ajax 2-11
Cerny (3x), Huntelaar (2x), Leenders (e.d.), Lang, Jensen (2x), De Wit, Brobbey
Ajax - Aalborg BK (Den) 1-1
Danilo Pereira
Ajax - RSC Anderlecht 5-2
De Wit (2x), Pierie, Jensen, Huntelaar
Ajax - Medipol Basaksehir (Tur) 2-1
Dolberg, Günok (e.d.)
Ajax - Watford (Eng) 2-1
Van de Beek, Timber
Ajax - OFI Kreta (Gri) 6-2
Huntelaar (2x), De Wit (2x), Pierie, Schöne
Ajax - Panathinaikos (Gri) 1-2
Van de Beek
AZ
Aalst (Bel) - AZ 1-3
Druijf, Gudmundsson, Ouwejan
AZ - Oleksandriya (Oek) 0-3
AZ - PAOK Saloniki (Gri) 1-0
Stengs
AZ - Club Brugge (Bel) 5-2
Gudmundsson (2x), Stengs, Johnsen, Druijf
AZ - Anderlecht 2-0
Boadu, Gudmundsson
AZ - Telstar 0-3
KAA Gent (Bel) - AZ 2-0
AZ - KV Oostende (Bel) 0-1*
AZ - KFCO Beerschot Wilrijk (Bel) 0-1
FC EMMEN
Nieuw-Buinen - FC Emmen 1-13
De Leeuw (4x), Quispel (3x), Ugrinic (2x), Kolar (2x), Slagveer, Scholte
Rolder Boys - FC Emmen 0-10
Kolar (3x), Chacon (2x), Slagveer (2x), Bannink, Marinus, Quispel
FC Emmen - PEC Zwolle 1-1
Elbers, Kolar
FC Emmen - Almere City FC 1-1
De Leeuw
FC Groningen - FC Emmen 2-2
De Leeuw, Sopic
Go Ahead Eagles - FC Emmen 2-3
Laursen, De Leeuw, Sopic
FC Emmen - OFI Kreta (Gri) 3-0
De Leeuw, Arias, Jafar
FC GRONINGEN
Sellingen - FC Groningen 0-15
Dallinga (4x), Postema (3x), Sierhuis (2x), Sallinen (2x), Hrustic (2x), Balk, Gudmundsson
Appingedam - FC Groningen 0-10
Postema (3x), Dallinga (2x), Hrustic, Van Kaam, Lundqvist, Sierhuis, e.d.
FC Groningen - Ross County (Sch) 2-0
Postema, Sierhuis
Preussen Münster (Dui) - FC Groningen 0-3
Sierhuis (2x), Hrustic
Sportfreunde Lotte (Dui) - FC Groningen 1-1
Hrustic
FC Groningen - FC Emmen 2-2
Gudmundsson, Itakura
Hannover 96 (Dui) - FC Groningen 0-1
Sierhuis
FC Groningen - FC Eindhoven 3-0
Benschop (3x)
Sparta Rotterdam - FC Groningen 4-2
Doan, Sierhuis
FC TWENTE
Tubbergen - FC Twente 0-3
Espinosa, Trotman, Zerrouki
FC Twente - Al-Wahda (VAE) 0-0
FC Twente - OH Leuven (Bel) 0-0
FC Twente - Schalke 04 (Dui) 1-1
Laukart
28 juli 15.00 uur FC Twente - Konyaspor (Tur)
FC UTRECHT
Amersfoorts elftal - FC Utrecht 1-6
Guwara, Emanuelson, Van Rooijen, Abass, Klaiber, Joosten
Elinkwijk - FC Utrecht 0-17
Van Rooijen (4x), Lonwijk (3x), El Azrak (2x), Van de Streek (2x), Joosten, Görtler, Gustafson, Dessers, Lehaire, Emanuelson
MSV '19 - FC Utrecht 0-9
El Azrak (2x), Dessers (2x), Mallahi, Mamengi, Van de Streek, Lonwijk, Brinkman
Meppen - FC Utrecht 0-0
Fortuna Düsseldorf - FC Utrecht 0-1
Lonwijk
Royal Antwerp FC - FC Utrecht 3-2
Lonwijk, Van de Streek
FC Utrecht - Koninklijke HFC 3-0
Venema (2x), Abass
FEYENOORD
SDC Putten - Feyenoord 0-6
Vente, Azarkan, Summerville, Bannis, Touré, El Bouchataoui
FC Dordrecht - Feyenoord 1-2
Vicario; Azarkan (2x)
SV Darmstadt 98 (Dui) - Feyenoord 1-2
Vente, Bannis
Red Bull Salzburg (Oos) - Feyenoord 3-1
Burger
Feyenoord - Panathinaikos (Gri) 0-3
Feyenoord - Karlsruher SC (Dui) 1-0
Haps
Feyenoord - Angers (Fra) 2-2
Berghuis (2x)
28 juli 14.30 uur Feyenoord - Southampton (Eng)
FORTUNA SITTARD
VV Sittard - Fortuna Sittard 3-7
Diemers (2x), Smeets, Dobos, Dianessy, Zeka, Raitanen
Fortuna Sittard - Aris Thessaloniki (Gri) 5-1
Benteke (2x), Diemers, Ugur, Zeka
Bayer Leverkusen (Dui) - Fortuna Sittard 0-1
Karjalainen
SV Meerssen - Fortuna Sittard 1-8
Diemers (2x), Dianessy, Donkor, El Ablak, Damascan, Amiot, Ninaj
Fortuna Sittard - PAOK Saloniki (Gri) 1-5
Damascan
HERACLES ALMELO
Almelose Selectie - Heracles Almelo 0-6
Konings (2x), Osman, Drost, Peterson, Van der Water
Heracles Almelo - Nordsjaelland (Den) 1-1
Leemhuis
Heracles Almelo - Club Brugge (Bel) 0-1
Vroomhoopse Boys - Heracles Almelo 0-4
Van der Water, Kiomourtzoglou, Bakboord, Niemeijer
Heracles Almelo - Heracles Almelo (onderlinge wedstrijd, 2 keer 30 min.) 0-1
Bijleveld
Viktoria Köln (Dui) - Heracles Almelo 0-3
Dessers, Bijleveld, Peterson
Preussen Münster (Dui) - Heracles Almelo 1-3
Leemhuis, Dos Santos, Konings
Heracles Almelo - Excelsior 0-2
Rot Weiss Oberhausen (Dui) - Heracles Almelo 0-1
Knoester
FC Volendam - Heracles Almelo 2-1
Szöke
Heracles Almelo - Asteras Tripolis (Gri) 2-0
Szöke, Merkel
Heracles Almelo - Helmond Sport 5-0
Konings (2x), Leemhuis, Pröpper, Van der Water
28 juli 15.00 uur Bayer Leverkusen (Dui) - Heracles Almelo
PEC ZWOLLE
SV Dalfsen - PEC Zwolle 0-11
Westermann (3x), Thy (2x), Van Duinen (2x), Elbers, Clement, Leemans, De Bert
FC Emmen - PEC Zwolle 1-1
Kolar; Elbers
PEC Zwolle - PAOK Saloniki (Gri) 2-2
Johnsen, Thy
ZAC - PEC Zwolle 1-7
Flemming (3x), Reijnders (2x), Quispel, Thy
PEC Zwolle - Asteras Tripolis (Gri) 1-0
Hamer
PSV
PSV - FC Sion (Zwi) 0-0
OGC Nice (Fra) - PSV 3-2
Lammers, Piroe
Aris Thessaloniki (Gri) - PSV 0-3
Malen (2x), Piroe
PSV - VfL Wolfsburg (Dui) 0-2
RKC WAALWIJK
Regioteam Waalwijk - RKC Waalwijk 0-18
Maatsen (3x), Sow (3x), Seys (3x), Spierings (2x), Van Weert (2x), Daneels (2x), Bakari, Baggerman, Nöstlinger
SDC Putten - RKC Waalwijk 0-8
Vermeulen (2x), Koenraat, Van Weert, Baggerman, Bakari, Spierings, Seys
KV Mechelen (Bel) - RKC Waalwijk 1-3
Spierings, Sow, e.d.
TOP Oss - RKC Waalwijk 0-1
Sow
NAC Breda - RKC Waalwijk 0-2
Meulensteen, Spierings
Valencia Mestalla (Spa) - RKC Waalwijk 0-2
Sow, Daneels
NEC - RKC Waalwijk 2-1
Sow
SC HEERENVEEN
Buitenpost - sc Heerenveen 1-14
Vlap (3x), Frederiksen (2x), Bruijn (2x), Odgaard, Mihajlovic, Ras, Hornkamp, Floranus, Rienstra, Dresevic
SC Heerenveen - SV Meppen 5-4*
Odgaard (2x), Van der Heiden, Rienstra, Bruijn
*wedstrijd duurde viermaal dertig minuten
sc Heerenveen - FC Volendam 1-4
Hornkamp
sc Heerenveen - KV Mechelen (Bel) 2-2
Odgaard (2x)
sc Heerenveen - St. Pauli (Dui) 1-1
Faik
sc Heerenveen - Team VVCS 4-0
Van Bergen, Odgaard, Frederiksen, Ras
Sunderland (Eng) - sc Heerenveen 0-1
Faik
SPARTA ROTTERDAM
Sparta Rotterdam - VOC 3-1
Smeets, Dervisoglu, Duarte
Zaglebie (Pol) - Sparta Rotterdam 0-1
Harroui
Sparta Rotterdam - Maccabi Tel Aviv 1-2
Ache
Willem II - Sparta Rotterdam 0-3
Harroui, Vriends, Dervisoglu
Sparta Rotterdam - NAC Breda 3-0
Ache (2x), Rayhi
FC Den Bosch - Sparta Rotterdam 0-3
Ache, Smeets, Rigo
Sparta Rotterdam - FC Groningen 4-2
Auassar, Rayhi, Harroui, Veldwijk
VITESSE
Vitesse - Midtjylland (Den) 3-4
Darfalou (3x)
Korona Kielce (Pol) - Vitesse 1-1
Bero
Lech Poznan (Pol) - Vitesse 2-0
Pogon Szczecin (Pol) - Vitesse 2-1
Matavz
SV Darmstadt 98 - Vitesse 0-1
Matavz
Vitesse - Sivasspor (Tur) 1-1
Matavz
28 juli 17.00 uur Bayer Leverkusen (Dui) - Vitesse
VVV-VENLO
Maasbree - VVV-Venlo 0-7
Soriano (3x), Dekker, Neudecker, Van Ooijen, Linthorst
Venlosche Boys - VVV-Venlo 1-5
Opoku (2x), Neudecker, Soriano, Kokkinis
VVV-Venlo - Sint-Truiden (Bel) 3-3
Linthorst, Soriano, Wienhoven
VfL Wolfsburg (Dui) - VVV-Venlo 2-2
Soriano, Opoku
SV Straelen (Dui) - VVV-Venlo 1-2
Janssen, Opoku
VVV-Venlo - FC Eindhoven
Opoku, Soriano
VVV-Venlo - Panathinaikos (Gri) 0-1
WILLEM II
RKDSV - Willem II 0-4
Köhlert (2x), Crowley, Nunnely
Willem II - KV Oostende (Bel) 2-1
Pavlidis, Vrousai
Willem II - TOP Oss 2-0
Pavlidis (2x)
Willem II - Sparta Rotterdam 0-3
Harroui, Vriends, Dervisoglu
Zulte Waregem (Bel) - Willem II 1-1
Nunnely
Willem II - OFI Kreta (Gri) 2-1
Coulibaly, Vrousai
* Wedstrijd na 55 minuten gestaakt vanwege noodweer
Ontbreekt er een oefenwedstrijd? Laat het hieronder weten in de reacties.