Fenerbahçe ziet koploper Sivasspor uit zicht verdwijnen na gelijkspel
Zaterdag, 30 november 2019 om 20:11

Sivasspor heeft zaterdag goede zaken gedaan in de strijd om de Turkse landstitel. De koploper van de Süper Lig won zelf dankzij doelpunten van Hakan Arslan en Mustafa Yatabare met 2-0 van Kasimpasa en heeft nu een voorsprong van vijf punten op nummer twee Alanyaspor. Achter de koploper kwam Fenerbahçe niet tot een overwinning op Göztepe (2-2), waardoor de grootmacht uit Istanbul nu de vierde plek bezet, met eenzelfde puntenaantal als Alanyaspor, Trabzonspor en Medipol Basaksehir.

Fenerbahçe kwam door toedoen van André Castro na zeven minuten al op achterstand, maar op slag van rust volgde de gelijkmaker van Serdar Aziz. In de tweede helft was er echter opnieuw een achterstand voor de bezoekers nadat Luiz Gustavo een overtreding maakte in de zestien. Doelman Altay Bayindir wist de strafschop in eerste instantie te keren, maar de penalty moest vervolgens overgenomen worden omdat hij te ver van zijn lijn kwam. Alpaslan Öztürk faalde in de herkansing vervolgens niet, waarna Garry Rodrigues de eindstand nog op 2-2 bracht. Fenerbahçe incasseerde in de blessuretijd nog een rode kaart toen Luiz Gustavo opnieuw een overtreding beging en met zijn tweede geel moest inrukken.

Nr.TeamMWGVP
1Sivasspor18124240
2Medipol Basaksehir18106236
3Trabzonspor18105335
4Fenerbahçe18104434
5Alanyaspor1895432
6Galatasaray1886430
7Besiktas1893630
8Göztepe1875626
9Yeni Malatyaspor1866624
10Gaziantep BB1866624
11Rizespor1872923
12Denizlispor1864822
13Gençlerbirligi1846818
14Konyaspor1846818
15Kasımpaşa18431115
16Antalyaspor18351014
17Ankaragücü18261012
18Kayserispor18241210

 
Spor Toto Süper Lig
 
Fenerbahçe
 
Sivasspor
 
Luiz Gustavo
 
Serdar Aziz

Poll
Denk jij dat Sivasspor kampioen gaat worden?
Ja
Nee
Meer nieuws
Meer sportnieuws
Het is niet (meer) mogelijk om te reageren op dit document.
Reacties