Fenerbahçe ziet koploper Sivasspor uit zicht verdwijnen na gelijkspel
Zaterdag, 30 november 2019 om 20:11 • Robin BruggemanLaatste update: 20:21

Sivasspor heeft zaterdag goede zaken gedaan in de strijd om de Turkse landstitel. De koploper van de Süper Lig won zelf dankzij doelpunten van Hakan Arslan en Mustafa Yatabare met 2-0 van Kasimpasa en heeft nu een voorsprong van vijf punten op nummer twee Alanyaspor. Achter de koploper kwam Fenerbahçe niet tot een overwinning op Göztepe (2-2), waardoor de grootmacht uit Istanbul nu de vierde plek bezet, met eenzelfde puntenaantal als Alanyaspor, Trabzonspor en Medipol Basaksehir.

Fenerbahçe kwam door toedoen van André Castro na zeven minuten al op achterstand, maar op slag van rust volgde de gelijkmaker van Serdar Aziz. In de tweede helft was er echter opnieuw een achterstand voor de bezoekers nadat Luiz Gustavo een overtreding maakte in de zestien. Doelman Altay Bayindir wist de strafschop in eerste instantie te keren, maar de penalty moest vervolgens overgenomen worden omdat hij te ver van zijn lijn kwam. Alpaslan Öztürk faalde in de herkansing vervolgens niet, waarna Garry Rodrigues de eindstand nog op 2-2 bracht. Fenerbahçe incasseerde in de blessuretijd nog een rode kaart toen Luiz Gustavo opnieuw een overtreding beging en met zijn tweede geel moest inrukken.

Nr.TeamMWGVP
1Besiktas18122438
2Fenerbahçe18122438
3Gaziantep BB1897234
4Galatasaray18103533
5Hatayspor1894531
6Alanyaspor1893630
7Trabzonspor1986530
8Fatih Karagümrük1876527
9Göztepe1967625
10Antalyaspor1967625
11Yeni Malatyaspor1866624
12Sivasspor1858523
13Medipol Basaksehir1965823
14Konyaspor1964922
15Kasımpaşa1864822
16Rizespor1856721
17Kayserispor19541019
18Gençlerbirligi19541019
19BB Erzurumspor19441116
20Ankaragücü18431115
21Denizlispor18351014

 
Spor Toto Süper Lig
 
Fenerbahçe
 
Sivasspor
 
Luiz Gustavo
 
Serdar Aziz

Poll
Denk jij dat Sivasspor kampioen gaat worden?
Ja
Nee
Meer nieuws
Meer sportnieuws
Het is niet (meer) mogelijk om te reageren op dit document.
Reacties