Programma, uitslagen en standen van het EK: alle achtstefinalisten bekend
Uitslagen woensdag 26 juni
Groep E
Oekraïne - België 0-0
Slowakije - Roemenië 1-1
Groep F
Georgië - Portugal 2-0
Tsjechië - Turkije 1-2
Stand in Groep A
LAND | WED | W | G | V | PNT | DOEL |
---|---|---|---|---|---|---|
1. Duitsland | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 8-2 |
2. Zwitserland | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 5-3 |
3. Hongarije | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 2-5 |
4. Schotland | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2-7 |
Programma & Uitslagen Groep A
Vrijdag 14 juni
Duitsland - Schotland 5-1
Zaterdag 15 juni
Hongarije - Zwitserland 1-3
Woensdag 19 juni
Duitsland - Hongarije 2-0
Schotland - Zwitserland 1-1
Zondag 23 juni
Zwitserland - Duitsland 1-1
Schotland - Hongarije 0-1
Stand in Groep B
LAND | WED | W | G | V | PNT | DOEL |
---|---|---|---|---|---|---|
1. Spanje | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 5-0 |
2. Italië | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 3-3 |
3. Kroatië | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3-6 |
4. Albanië | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3-5 |
Programma & Uitslagen Groep B
Zaterdag 15 juni
Spanje - Kroatië 3-0
Italië - Albanië 2-1
Woensdag 19 juni
Kroatië - Albanië 2-2
Donderdag 20 juni
Spanje - Italië 1-0
Maandag 24 juni
Albanië - Spanje 0-1
Kroatië - Italië 1-1
Stand in Groep C
LAND | WED | W | G | V | PNT | DOEL |
---|---|---|---|---|---|---|
1. Engeland | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 2-1 |
2. Denemarken | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 2-2 |
3. Slovenië | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 2-2 |
4. Servië | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 1-2 |
Programma & Uitslagen Groep C
Zondag 16 juni
Slovenië - Denemarken 1-1
Servië - Engeland 0-1
Donderdag 20 juni
Slovenië - Servië 1-1
Denemarken - Engeland 1-1
Dinsdag 25 juni
Engeland - Slovenië 0-0
Denemarken - Servië 0-0
Stand in Groep D
LAND | WED | W | G | V | PNT | DOEL |
---|---|---|---|---|---|---|
1. Oostenrijk | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 6-4 |
2. Frankrijk | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 2-1 |
3. Nederland | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4-4 |
4. Polen | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3-6 |
Programma & Uitslagen Groep D
Zondag 16 juni
Polen - Nederland 1-2
Maandag 17 juni
Oostenrijk - Frankrijk 0-1
Vrijdag 21 juni
Polen - Oostenrijk 1-3
Nederland - Frankrijk 0-0
Dinsdag 25 juni
Nederland - Oostenrijk 2-3
Frankrijk - Polen 1-1
Stand in Groep E
LAND | WED | W | G | V | PNT | DOEL |
---|---|---|---|---|---|---|
1. Roemenië | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4-3 |
2. België | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 2-1 |
3. Slowakije | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 3-3 |
4. Oekraïne | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 2-4 |
Programma & Uitslagen Groep E
Maandag 17 juni
Roemenië - Oekraïne 3-0
België - Slowakije 0-1
Vrijdag 21 juni
Slowakije - Oekraïne 1-2
Zaterdag 22 juni
België - Roemenië 2-0
Woensdag 26 juni
Slowakije - Roemenië 1-1
Oekraïne - België 0-0
Stand in Groep F
LAND | WED | W | G | V | PNT | DOEL |
---|---|---|---|---|---|---|
1. Portugal | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 5-3 |
2. Turkije | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 5-5 |
3. Georgië | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4-3 |
4. Tsjechië | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3-5 |
Programma & Uitslagen Groep F
Dinsdag 18 juni
Turkije - Georgië 3-1
Portugal - Tsjechië 2-1
Zaterdag 22 juni
Georgië - Tsjechië 1-1
Turkije - Portugal 0-3
Woensdag 26 juni
Tsjechië - Turkije 1-2
Georgië - Portugal 2-0
Knock-outfase
Achtste finales
Zaterdag 29 juni
18:00 uur: Zwitserland - Italië (AF1)
21:00 uur: Duitsland - Denemarken (AF2)
Zondag 30 juni
18:00 uur: Engeland - Slowakije (AF3)
21:00 uur: Spanje - Georgië (AF4)
Maandag 1 juli
18:00 uur: Frankrijk - België (AF5)
21:00 uur: Portugal - Slovenië (AF6)
Dinsdag 2 juli
18:00 uur: Roemenië - Nederland (AF7)
21:00 uur: Oostenrijk - Turkije (AF8)
Kwartfinales
Vrijdag 5 juli
18:00 uur: AF4 - AF2 (KF1)
21:00 uur: AF6 - AF5 (KF2)
Zaterdag 6 juli
18:00 uur: AF3 - AF1 (KF3)
21:00 uur: AF7 - AF8 (KF4)
Halve finales
Dinsdag 9 juli
21:00 uur: KF1 - KF2 (HF1)
Woensdag 10 juli
21:00 uur: KF4 - KF3 (HF2)
Finale
Zondag 14 juli
21:00 uur: HF1 - HF2