Voorbereiding Eredivisie 2018/19: alle oefenduels van de clubs op een rijtje
ADO Den Haag
Zaterdag 30 juni, 14.30 uur: LVV Lugdunum - ADO Den Haag 0-7
Araba (2x), Van Kins, Zhang, Rieder, Asmelash, Bakker
Woensdag 4 juli, 19.30 uur: HVV Laakkwartier - ADO Den Haag 1-10
Falkenburg (3x), Zhang (2x), Immers (2x), Lorenzen, Kuipers, Boussakou
Zaterdag 7 juli, 17.00 uur: SVV Scheveningen - ADO Den Haag 1-3
Falkenburg, Lorenzen, Goppel
Maandag 9 juli, 19.30 uur: VV Goes - ADO Den Haag 2-1
Hooi
Dinsdag 10 juli, 19.30 uur: VV WHS - ADO Den Haag 0-2
El Khayati, Kuipers
Vrijdag 13 juli, 19.30 uur: De Jonge Spartaan - ADO Den Haag 0-10
Van Kessel (2x), Kuipers, Pinas, Zhang, Hooi, Rieder, Bakker, Goppel, e.d.
Dinsdag 17 juli, 19.30 uur: ADO Den Haag - FC Dordrecht 0-2
Zaterdag 21 juli, 14.30 uur: ADO Den Haag - TOP Oss 0-3
Woensdag 25 juli, 14.30 uur: Athletic Club (Spa) - ADO Den Haag 2-3
Becker, Falkenburg, El Khayati
Zaterdag 28 juli, 19.00 uur: ADO Den Haag - Panathinaikos (Gri) 3-1
Goossens, Hooi, Zhang
Vrijdag 3 augustus, 19.00 uur: ADO Den Haag - Aris Thessaloniki (Gri) 0-2
AZ
Vrijdag 29 juni, 19.30 uur: Regioselectie Dirkshorn - AZ 2-5
Friday (2x), Bel Hassani, Vlaar, Idrissi
Zaterdag 30 juni, 16.00 uur: Amersfoorts Elftal - AZ 0-3
Koopmeiners, Seuntjens, Druijf
Zaterdag 7 juli, 15.00 uur: AZ - FC Midtjylland (Den) 1-1
Idrissi
Donderdag 12 juli, 19.30 uur: Zeeuws Elftal - AZ 1-8
Friday (2x), Idrissi (2x), Til, Van Rhijn, Reijnders, Svensson
Zaterdag 14 juli, 16.00 uur: AZ - Lokeren (Bel) 2-0
Seuntjens, Boadu
Woensdag 18 juli, 19.30 uur: AZ - Panathinaikos (Gri) 2-0
Boadu, Friday
Zondag 22 juli, 14.30 uur: Zulte Waregem (Bel) - AZ 0-2
Friday
Zaterdag 4 augustus, 14.30 uur: AZ - Excelsior 2-3
Boadu, Jacobs; Fermina, Messaoud, Fortes
Ajax
Zaterdag 23 juni, 15.00 uur: VVSB - Ajax 0-7
Sierhuis (2x), Bijleveld (2x), De Wit, Huntelaar, Bandé
Dinsdag 26 juni, 17.30 uur: Preussen Münster (Dui) - Ajax 3-1
Kristensen
Zaterdag 30 juni: SV Lippstadt 08 (Dui) - Ajax 0-9
De Wit (3x), Huntelaar (2x), Mazraoui (2x), Labyad (2x)
Zaterdag 7 juli, 15.00 uur: Ajax - FC Nordsjælland (Den) 1-3
Solomons
Zaterdag 7 juli, 19.00 uur: Ajax - FCSB (Roe) 1-1
Eiting
Vrijdag 13 juli, 19.30 uur: Ajax - Anderlecht (Bel) 1-3
Neres
Donderdag 19 juli, 15.00 uur: Wolverhampton Wanderers (Eng) - Ajax 1-1
Van de Beek
Donderdag 19 juli, 20.45 uur: Walsall (Eng) - Ajax 2-0
Donderdag 26 juli, 18.30 uur: Konyaspor (Tur) - Ajax 1-0
Vrijdag 3 augustus, 18.00 uur Ajax - VfL Wolfsburg (Dui) 0-3
De Graafschap
Zaterdag 7 juli, 15.00 uur: DZC'68 - De Graafschap 1-6
Van den Hurk (2x), Serrarens, Nieuwpoort, Burgzorg, Straalman
Donderdag 12 juli, 19.00 uur: Silvolde - De Graafschap 1-8
Van den Hurk (2x), Hamdaoui (2x), Van Mieghem, Leidsman, Sven Nieuwpoort, Thomassen
Maandag 16 juli, 14.30 uur: De Graafschap - PAOK Saloniki (Gri) 1-2
Thomassen
Vrijdag 20 juli, 20.00 uur: De Graafschap - SC Cambuur 3-0
Olijve, El Jebli, Van den Hurk
Dinsdag 24 juli, 19.00 uur: De Graafschap - FC Groningen 1-3
Thomassen; Breij, Warmerdam, Cassierra
Zaterdag 28 juli, 15.00 uur: IJsselmeervogels - De Graafschap 3-2
El Jebli, Van den Hurk
Dinsdag 31 juli, 19.00 uur: De Graafschap - Aris Saloniki (Gri) 0-1
Vrijdag 3 augustus, 19.30 uur: De Graafschap - Al Jazira (VAE) 1-1
El Jebli
Excelsior
Zaterdag 7 juli, 14.30 uur: Westlands Elftal - Excelsior 3-7
Messaoud (2x), Koolwijk, Van Delft, Anderson, Mahmudov, Fermina
Dinsdag 10 juli, 19.00 uur: ASWH - Excelsior 3-4
Fischer, Mahmudov, Fermina, Messaoud
Zaterdag 14 juli, 14.00 uur: PEC Zwolle - Excelsior 5-0
Flemming (3x), Van Duinen (2x)
Vrijdag 20 juli 2018, 19.00 uur: Go Ahead Eagles - Excelsior 0-0
Zaterdag 28 juli 2018, 14.30 uur: NAC Breda - Excelsior 1-4
Mattheij, Burnet, Mahmudov, El Hankouri
Dinsdag 31 juli NAC Breda - Kayserispor (Tur) 1-2
Te Vrede
Zaterdag 4 augustus 2018, 14.30 uur: AZ - Excelsior 2-3
Boadu, Jacobs; Fermina, Messaoud, Fortes
FC Emmen
Zaterdag 7 juli, 19.00 uur: SVV'04 - FC Emmen 0-11
Quispel (2x), Moussa, Marinus, Bourdouxhe, Bijl, Bijlsma, Slagveer, Oldenburger, Chacon, e.d.
Zondag 8 juli, 19.00 uur: VV Emmen - FC Emmen 2-3
Jansen (2x), Bannink
Donderdag 12 juli, 19.00 uur: Rolder Boys - FC Emmen 0-10
Marinus (3x), Siekman (3x), Jansen, Ben Moussa, Arias, e.d.
Zaterdag 14 juli, 14.30 uur: Heracles Almelo - FC Emmen 1-0
Zondag 15 juli: Open dag, met wedstrijd tegen Drents Verbond
Woensdag 18 juli, 15.00 uur: FC Emmen - Jong AZ 3-2
Quispel, Bijlsma, Camara Bos; Duin (2x)
Zaterdag 21 juli, 15.00 uur: FC Groningen - FC Emmen 0-1
Jansen
Woensdag 25 juli, 19.00 uur: FC Twente - FC Emmen 1-5
Marinus (2x), Peters, Bannink, Brama, Arias
Zaterdag 4 augustus, 15.00 uur: Go Ahead Eagles - FC Emmen 2-2
Pouwels, Bliek; Bijl, Marinus
FC Groningen
Zaterdag 30 juni, 14.30 uur: RWE Eemsmond - FC Groningen 0-16
Memisevic (3x), Freriks (2x), Cassierra (2x), Riksman (2x), Breij (2x), Mahi, Doan, Antuna, Mendes Moreira, Kramer
Woensdag 4 juli, 19:00 uur: Nieuw-Buinen - FC Groningen 1-2
Breij, Freriks
Zaterdag 7 juli, 14.30 uur: 't Fean'58 - FC Groningen 0-16
Van Weert (5x), Mahi (3x), Antuna (2x), Cassierra (2x), Doan, Breij, Kramer, Postma
Vrijdag 13 juli, 18.30 uur: FC Groningen - SV Meppen (Dui) 2-1
Mendes Moreira, Van Weert
Woensdag 18 juli, 19.00 uur: FC Groningen - KFC Uerdingen 05 (Dui) 0-1
Zaterdag 21 juli, 15.00 uur: FC Groningen - FC Emmen 0-1
Dinsdag 24 juli, 19.00 uur: De Graafschap - FC Groningen 1-3
Thomassen; Breij, Warmerdam, Cassierra
Zondag 29 juli, 14.30 uur: FC Groningen - Werder Bremen (Dui) 0-0
Zaterdag 4 augustus: 17.00 uur FC Groningen - SM Caen (Fra) 0-0
FC Utrecht
Zaterdag 30 juni 14.30 uur: DHSC - FC Utrecht 1-9
Makienok (2x), Van Overeem, Dessers, Kerk, Troupée, Klaiber, Görtler, Venema
Woensdag 4 juli, 19.00 uur: DESTO - FC Utrecht 0-14
Venema (4x), Makienok (2x), Görtler (2x), Van de Streek (2x), Sow, Velenas, Van der Maarel, Janssen
Vrijdag 6 juli, 19.00 uur: FC Utrecht - Ross County (Sch) 2-0
Van der Maarel, Van de Streek
Vrijdag 13 juli, 17:00 uur: Red Bull Salzburg (Oos) - FC Utrecht 1-0
Maandag 16 juli, 17.00 uur: Arsenal Tula (Rus) - FC Utrecht 1-2
Gustafson, Makienok
Woensdag 25 juli, 17.00 uur: FC Utrecht - Kasimpasa (Tur) 1-4
Sow
Zaterdag 28 juli, 13.00 uur: Portsmouth (Eng) - FC Utrecht 1-1
Klaiber
Donderdag 2 augustus, 19.00 uur: FC Utrecht - Levante (Spa) 2-2
Van de Streek, Janssen
Feyenoord
Zaterdag 30 juni, 14.30 uur: SDC Putten - Feyenoord 1-8
Vente (3x), Toornstra (2x), El Hankouri (2x), Van Persie
Zaterdag 7 juli, 17.00 uur: Zeeuws Elftal - Feyenoord 0-2
Vente, Larsson
Woensdag 11 juli, 18.00 uur: BSC Young Boys (Zwi) - Feyenoord 3-0
Vrijdag 13 juli, 20.00 uur: FC Basel (Zwi) - Feyenoord 0-5
Van Persie (2x), Berghuis, Botteghin, Vilhena
Zaterdag 21 juli, 20.00 uur: Fenerbahçe (Tur) - Feyenoord 3-3
Berghuis (2x), Toornstra
Woensdag 25 juli, 14.30 uur: Feyenoord - Plymouth Argyle (Eng) 2-1
Vente, Burger
Zondag 29 juli, 14.30 uur: Feyenoord - Levante (Spa) 2-1
Toornstra, Berghuis
Fortuna Sittard
Zaterdag 7 juli, 18.00 uur: VV Sittard - Fortuna Sittard 0-13
Diemers (2x), Ciranni (2x), Bandez (2x), Stokkers (2x), Ospitalieri, Marian, Essers, Dobos, Semedo
Zaterdag 14 juli, 17:00 uur: Valenciennes - Fortuna Sittard 1-1
Smeets
Donderdag 19 juli, 18.00 uur: Fortuna Sittard - Antalyaspor (Tur) 0-1
Zondag 22 juli, 17.00: Göztepe SK (Tur) - Fortuna Sittard 1-1
Semedo
Zaterdag 28 juli, 18.00 uur: Fortuna Sittard - Bayer Leverkusen (Dui) 0-2
Dinsdag 31 juli, 19.30 uur: Barendrecht - Fortuna Sittard 2-2
Ciss, Stokkers
Vrijdag 3 augustus Fortuna Sittard - Al-Taawoun FC (Sau) 0-1
Heracles Almelo
Zaterdag 7 juli, 14.30 uur: Almelose Selectie - Heracles Almelo 1-7
Vermeij, Kuwas, Konings, Van den Buijs, Niemeijer, Van der Water, e.d.
Zondag 8 juli, 15.00 uur: SV Meppen (Dui) - Heracles Almelo 2-0
Zaterdag 14 juli, 14.30 uur: Heracles Almelo - FC Emmen 1-0
Niemeijer
Zondag 15 juli, 14.30 uur: Heracles Almelo - Jong Ajax 3-1
Konings (2x), Dalmau
Vrijdag 20 juli, 16.00 uur: Sportfreunde Lotte (Dui) - Heracles Almelo 2-1
Van der Water
Zaterdag 21 juli, 14.00 uur: Preussen Münster (Dui) - Heracles Almelo 2-2
Dalmau, Peterson
Dinsdag 24 juli, 19.00 uur: Heracles Almelo - FC Volendam 5-2
Erkilinc (2x), Niemeijer, Konings, Van den Buijs
Woensdag 25 juli, 19.00 uur: Heracles Almelo - Almere City 2-1
Hammouti, Peterson, Dalmau
Zaterdag 28 juli, 14.30 uur: Heracles Almelo - Kasimpasa (Tur) 1-1
Peterson
Dinsdag 31 juli, 19.00 uur: Heracles Almelo - Rosenborg BK Onder-20 (Noo) 5-0
Van der Water (3x), Vermeij (2x)
Zondag 5 augustus, 15.00 uur: Helmond Sport - Heracles Almelo 1-0
NAC Breda
Zaterdag 7 juli, 17.00 uur: Madese Boys - NAC Breda 1-5
Te Vrede, Nijholt, Mashart, Verschueren, Van Hooijdonk
Dinsdag 10 juli, 19.00 uur: Victoria'03 - NAC Breda 1-7
Mets, Van Hooijdonk, Kastaneer, Loshi, El Allouchi, Reuvers, Nijholt
Zaterdag 14 juli, 16.00 uur: NAC Breda - Sparta Rotterdam 1-3
Te Vrede
Zaterdag 21 juli, 17.00 uur: Sheffield Wednesday (Eng) - NAC Breda 1-0
Zaterdag 28 juli, 14.30 uur: NAC Breda - Excelsior 1-4
Verschueren
Zaterdag 4 augustus, 13.00 uur: NAC Breda - Manchester City Onder-21 (Eng) 4-3
Te Vrede, El Allouchi, Van der Gaag, Kastaneer
PEC Zwolle
Vrijdag 29 juni, 19.30 uur: vv Berkum - PEC Zwolle 1-3
Flemming, Ondaan, Genreau
Dinsdag 3 juli, 19.30 uur: SC Genemuiden - PEC Zwolle 1-4
Flemming (2x), Lachman, Van Duinen
Zaterdag 7 juli, 17.00 uur: FC Dalfsen - PEC Zwolle 0-5
Van Duinen, Schet, Genreau, Ondaan, Hamer
Dinsdag 10 juli, 19.00 uur: PEC Zwolle - SV Meppen (Dui) 2-5
Van Duinen, Flemming
Zaterdag 14 juli, 14.00 uur: PEC Zwolle - Excelsior 5-0
Flemming (3x), Van Duinen (2x)
Woensdag 18 juli, 17.00 uur: AA Gent - PEC Zwolle 1-0
Zaterdag 21 juli, 17.00 uur: Hannover 96 (Dui) - PEC Zwolle 3-1
Genreau
Zaterdag 28 juli, 16.00 uur: PEC Zwolle - Levante (Spa) 3-1
Genreau (2x), Leemans
Zaterdag 4 augustus, 16.00 uur: PEC Zwolle - RKC Waalwijk 3-0
Van Crooij, Genreau, Leemans
PSV
Zaterdag 7 juli, 15.00 uur: Anderlecht (Bel) - PSV 5-3
De Jong, Pereiro, Bergwijn
Zaterdag 14 juli, 15.00 uur: Xamax Nauchâtel (Zwi) - PSV 1-1
Bergwijn
Woensdag 18 juli, 19.00 uur: Galatasaray (Tur) - PSV 1-3
Bergwijn, Malen, Gakpo
Dinsdag 24 juli, 19.00 uur: PSV - Olympiacos (Gri) 4-0
De Jong (2x), Schwaab, Malen
Zaterdag 28 juli, 19.00 uur: PSV - Valencia (Spa) 2-1
De Jong, Pereiro
sc Heerenveen
Woensdag 27 juni, 19.00: Regio Selectie Sùdwest - sc Heerenveen 1-10
Vlap (3x), Lammers (2x), Van Amersfoort (2x), Rojas, Bruijn, Veerman
Zaterdag 30 juni, 16.00 uur: Drachtster Boys - sc Heerenveen 0-2
Iredale, Van Amersfoort
Dinsdag 3 juli, 19.00 uur: SC Stiens - sc Heerenveen 0-12
Mihajlovic (2x), Iredale (2x), Rojas, Veerman, Zeneli, Bruijn, Vlap, Hornkamp, e.d.
Zaterdag 7 juli, 19.00 uur: sc Heerenveen - Borussia Mönchengladbach Onder-23 (Dui) 3-3
Vlap, Lammers, Rojas
Woensdag 18 juli, 19.00 uur: sc Heerenveen - FC Twente 1-1
Bapoh, Mihajlovic
Zaterdag 21 juli, 16.00 uur: sc Heerenveen - Trabzonspor (Tur) 2-1
Lammers, Veerman
Zaterdag 28 juli, 15.00 uur: TSG 1899 Hoffenheim (Dui) - sc Heerenveen 8-2
Veerman, Vlap
Zaterdag 4 augustus, 19.30 uur: sc Heerenveen - Levante (Spa) 1-3
Vlap
Vitesse
Vrijdag 6 juli, 19.00 uur: Wolfsberger AC (Oos) - Vitesse 2-1
Darfalou
Maandag 9 juli, 18.00 uur: Shakthar Donetsk (Oek) - Vitesse 4-1
Beerens
Vrijdag 13 juli, 18.00 uur: Vitesse - FK Arsenal Tula (Rus) 2-2
Linssen, e.d.
Dinsdag 17 juli, 12.00 uur: Vitesse - Lokomotiv Moskou (Rus) 3-0
Bruns, Beerens, Büttner
VVV-Venlo
Zaterdag 30 juni, 16.00 uur: SV Blerick - VVV-Venlo 0-10
Mlapa (4x), Rutten (2x), Steijn, Leemans, Janssen, Wienhoven
Dinsdag 3 juli, 19.30 uur: Sparta'18 - VVV-Venlo 0-7
Linthorst (2x), Van Crooij, Wienhoven, Promes, Seuntjens, Bastiaans
Zaterdag 7 juli, 16.00 uur: Veritas - VVV-Venlo 1-7
Mlapa (3x), Leemans (2x), Grot (2x)
Dinsdag 10 juli, 18.00 uur: SVEB - VVV-Venlo 0-16
Leemans (5x), Mlapa (3x), Grot (2x), Hazard (3x), Susic (2x), Rutten
Woensdag 18 juli, 19.30 uur: RKSV Wittenhorst - VVV-Venlo 0-1
Kum
Zaterdag 21 juli, 16.00 uur: De Treffers - VVV-Venlo 0-3
Rutten, Van Bruggen, Grot
VVV-Venlo - FC Twente 2-1
Susic, Grot; Oosterwijk
Werder Bremen (Dui) - VVV-Venlo 1-1
Samuelsen
Zaterdag 4 augustus, 16.00 uur: VVV-Venlo - FC Volendam 2-0
Roemer, Susic
Willem II
Zaterdag 7 juli, 17.00 uur: Diessense Selectie - Willem II 0-10
Sol (3x), Abubakar (3x), Crowley (2x), Kristinsson (2x)
Woensdag 11 juli, 19.00 uur: VV Dongen - Willem II 0-9
Akkaynak (2x), Crowley, Croux, Sol, Kristinsson, Abubakar, Heerkens, Dankerlui
Zaterdag 14 juli, 14.30 uur: Willem II - AA Gent (Bel) 1-1
Abubakar
Zaterdag 21 juli, 16.00 uur: Willem II - Alkhor Sports Club (Qat) 0-0
Woensdag 25 juli, 19.00 uur: Willem II - Sparta Rotterdam 0-2
Alhaft, Martis
Zaterdag 28 juli, tijdstip onbekend: Willem II - KV Mechelen (Bel) 0-1
Zaterdag 4 augustus, 13.30 uur: Willem II - Aris Thessaloniki (Gri) 0-1
Ontbreekt er een oefenduel van een Eredivisie-club? Laat het ons weten door hieronder te reageren!