Programma, uitslagen en standen van de Copa América 2024
Uitslagen 30 juni
Argentinië - Peru 2-0
Canada - Chili 0-0
Programma 1 juli
02:00 uur: Jamaica - Venezuela
02:00 uur: Mexico - Ecuador
Stand in Groep A
LAND | WED | W | G | V | PNT | DOEL |
---|---|---|---|---|---|---|
1. Argentinië | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 5-0 |
2. Canada | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 1-2 |
3. Chili | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0-1 |
4. Peru | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0-3 |
Programma & Uitslagen Groep A
Vrijdag 21 juni
Argentinië - Canada 2-0
Zaterdag 22 juni
Peru - Chili 0-0
Woensdag 26 juni
Peru - Canada 0-1
Chili - Argentinië 0-1
Zondag 30 juni
Argentinië - Peru 2-0
Canada - Peru 0-0
Stand in Groep B
LAND | WED | W | G | V | PNT | DOEL |
---|---|---|---|---|---|---|
1. Venezuela | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 3-1 |
2. Ecuador | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4-3 |
3. Mexico | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1-1 |
4. Jamaica | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1-4 |
Programma & Uitslagen Groep B
Zondag 23 juni
Ecuador - Venezuela 1-2
Mexico - Jamaica 1-0
Donderdag 27 juni
Ecuador - Jamaica 3-1
Venezuela - Mexico 1-0
Maandag 1 juli
02:00 uur: Jamaica - Venezuela
02:00 uur: Mexico - Ecuador
Stand in Groep C
LAND | WED | W | G | V | PNT | DOEL |
---|---|---|---|---|---|---|
1. Uruguay | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 8-1 |
2. Verenigde Staten | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3-2 |
3. Panama | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3-4 |
4. Bolivia | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0-7 |
Programma & Uitslagen Groep C
Maandag 24 juni
Verenigde Staten - Bolivia 2-0
Uruguay - Panama 3-1
Vrijdag 28 juni
Panama - Verenigde Staten 2-1
Uruguay - Bolivia 5-0
Dinsdag 2 juli
03:00 uur: Bolivia - Panama
03:00 uur: Verenigde Staten - Uruguay
Stand in Groep D
LAND | WED | W | G | V | PNT | DOEL |
---|---|---|---|---|---|---|
1. Colombia | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 5-1 |
2. Brazilië | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 4-1 |
3. Costa Rica | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0-3 |
4. Paraguay | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2-6 |
Programma & Uitslagen Groep D
Dinsdag 25 juni
Colombia - Paraguay 2-1
Brazilië - Costa Rica 0-0
Zaterdag 29 juni
Colombia - Costa Rica 3-0
Paraguay - Brazilië 1-4
Woensdag 3 juli
03:00 uur: Brazilië - Colombia
03:00 uur: Costa Rica - Paraguay
Knock-outfase
Kwartfinales
Vrijdag 5 juli
03:00 uur: 1A - 2B (KF1)
Zaterdag 6 juli
03:00 uur: 1B - 2A (KF2)
Zondag 7 juli
00:00 uur: 1D - 2C (KF3)
03:00 uur: 1C - 2D (KF4)
Halve finales
Woensdag 10 juli
02:00 uur: KF1 - KF2 (HF1)
Donderdag 11 juli
02:00 uur: KF4 - KF3 (HF2)
Troostfinale
Zondag 14 juli
02:00 uur: verliezer HF1 - verliezer HF2
Finale
Maandag 15 juli
21:00 uur: winnaar HF1 - winnaar HF2